نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دستگاه تبلیغاتی و دروغپرداز فرقه تروریستی و ایران ستیز رجوی به محض شنیدن این خبر فعال شد و از طریق سایت های وابسته، تلاش کرد که دو ایرانی را عامل حادثه هوایی معرفی نماید، آنچه رجوی ها به عنوان  پیشکسوتان هواپیماربایی و ترور ادعا می کنند، غیر منطقی و دروغ محض و مغرضانه است ...

بوئینگ ۷۷۷ به سمت «جزایر آندامان» رفته است
هواپیمای مالزی بهانه ای برای تشدّید ایران ستیزی رجوی

24 اسفند 92

به دنبال مفقود شدن هواپیمای مالزیایی، از 17 اسفند 92 تاکنون هیچگونه رد و نشانی از وضعیت آن بدست نیامده، با بررسی اسامی و مشخصات مسافران هواپیما اعلام شد دو نفر از آنها ایرانی هستند که قصد داشته اند با پاسپوت جعلی از طریق چین خود را به اروپا برسانند.

«پیش از این شرکت خطوط هوایی مالزی در بیانیه ای اعلام کرد ارتباط با هواپیمای شماره « ام اچ 370 » که از نوع بوئینگ «777-200 » بود و روز جمعه، ساعت دوازده و 21 دقیقه به وقت محلی از «کوالالامپور» پایتخت این کشور به پرواز درآمد و انتظار می رفت ساعت 18 و 30 دقیقه همان روز در «پکن» به زمین بنشیند، قطع شده است. این هواپیمای مسافربری سحرگاه روز شنبه در حریم هوایی ویتنام ناپدید شد.( ۱۷ اسفند ۱۳۹۲)

مقامات مالزیایی تابعیت مسافرین هواپیمای بوئینگ 777 را که در حین پرواز از کوالالامپور به پکن ارتباط خود را با برج‌های مراقبت گم کرده است، منتشر کردند.

در این هواپیما که با 12 خدمه دارای 227 سرنشین بود، 153 چینی، 13 مالزیایی، 12 اندونزیایی، 7 استرالیایی، 3 فرانسوی،‌ 4 آمریکایی، 2 نیوزیلندی، 2 تبعه کانادا و 1 روسی، 1 ایتالیای، 1 تایوانی، 1 هلندی و 1 اتریشی  حضور داشتند.»


دستگاه تبلیغاتی و دروغپرداز فرقه تروریستی و ایران ستیز رجوی به محض شنیدن این خبر فعال شد و از طریق سایت های وابسته، تلاش کرد که دو ایرانی را عامل حادثه هوایی معرفی نماید و چنین موضع گیری کرد که: «احتمالاً یک ایرانی در این اقدام دست داشته است» این در حالی است که پلیس مالزی و بین الملل احتمال هرگونه اقدام تروریستی که به هواپیماربایی منجر شده باشد را رد کرده اند و معلوم شد که دو ایرانی مسافر این هواپیما قصد مسافرت به چین و رفتن به اروپا را داشته اند.

در این میان آنچه حائز اهمیت است، گسترش موج ایران ستیزی فرقه تروریستی رجوی است که به هر خس و خاشاکی چنگ می زند تا با خفت و خواری بر عمر ننگینش بیفزاید. باز رجوی تیری در تاریکی پرتاب کرده و امیدوار است به هدف بخورد و بار دیگر با سیاه نمایی و خیانتش ماهیت پلید و ضد مردمی اش را به نمایش بگذارد.

در شرایطی که اکثر کشورهای جهان به تلاش و جستجوی یافتن رد و نشانی از هواپیمای گم شده ی مالزیایی هستند، آنچه رجوی ها به عنوان  پیشکسوتان هواپیماربایی و ترور ادعا می کنند، غیر منطقی و دروغ محض و مغرضانه است. ادعای رجوی ها ریشه در خیانت، خوی و خصلت و بیگانه پرستی آنها دارد. فرقه جنایتکار رجوی قبل از اینکه تحت تأثیر حوادث تلخ قرار گیرند به میوه چینی، سوءِ استفاده تبلیغاتی برای درگیر کردن ایران به مسئله و معضل بین المللی فکر می کنند، اگر در قطب جنوب یا سرزمین های منجمد شمالی الی یکی از منظومه های شمسی اتفاق ناگواری رخ دهد، رجوی ها تلاش می کنند به نحوی آن را به ایران نسبت دهند و به سیاه نمایی ابلهانه علیه ایران ادامه دهند.
شکی نیست که «توبه گرگ مرگ است»، غیر از این هم انتظاری نیست، در حالیکه خودشان زیر بار خیانت و ترور، جنایت علیه بشریت کمر خم کرده اند، هر جرمی را به ایرانیان نسبت می دهند تا با اربابان اروپایی، آمریکایی و صهیونیستی خود همسو و همصدا شوند.
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  پرونده،  خیانت ،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: هواپیمای مالزی، ایران ستیزی، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی