نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 26 اسفند 1392
فرقه تروریستی مجاهدین با پرداخت هزینه های سنگین تلاش می کند از شدت تنفر افکار عمومی و سابقه بدنامی اش تا حد ممکن بکاهد. برای اینکار عوامل این فرقه ابتدا به برگزاری همایش ها و میهمانی های محفلی و دعوت پارلمانترهای اروپایی و آمریکایی با صرف هزینه های سنگین روی آورد.

مریم رجوی همان تروریست است که بود

اخیرا سایت های وابسته به فرقه تروریستی به شدت به تکاپو افتاده اند که برای مریم رجوی وجه و اعتبار بخرند و برای اینکه دست به دامن انجمن ها و سایت های گمنان و بی نام و نشان افتاده اند.به گزارش بولتن نیوز به نقل از انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، اخیرا سایت های وابسته به فرقه تروریستی به شدت به تکاپو افتاده اند که برای مریم رجوی وجه و اعتبار بخرند و برای اینکه دست به دامن انجمن ها و سایت های گمنان و بی نام و نشان افتاده اند.

در همین راستا سایت های این فرقه چند رو پیش در یک اقدام مضحک تیتر زدند که مریم رجوی که به ملکه ترور در ایران معروف است توسط یک انجمن غیر دولتی به نام" معتقدان به خدا" به عنوان زن سال انتخاب شده است!!

آنها اکنون نیز پرداختن به بازتاب سخنان رجوی که به مناسبت روز زن مطرح کرده را وجهه همت خود قرار داده و دست به انتشار گزارش های طویل از انعکاس سخنان او در مجلات و سایت های مصری و عراقی زده اند.

واقعیت امر این است که فرقه تروریستی مجاهدین خلق با پرداخت هزینه های سنگین تلاش می کند از شدت تنفر افکار عمومی و سابقه بدنامی اش تا حد ممکن بکاهد. برای اینکار عوامل این فرقه ابتدا به برگزاری همایش ها و میهمانی های محفلی و دعوت پارلمانترهای اروپایی و آمریکایی با صرف هزینه های سنگین روی آورد.

به عنوان مصداق می توان به ادر رندل فرماندار سابق پنسیلوانیا اشاره کرد که بر اساس اعتراف خود او برای تنها ده دقیقه سخنرانی در جمع منافقین بیست هزار دلار دریافت می کند.

اما این سیاست تبلیغی منافقین ظاهر نتوانسته اندکی به وضعیت این فرقه کمک کند و برعکس نشان دهنده این واقعیت بود که این فرقه چون در بین ایرانیان هیچ جایگاهی ندارد از افراد تندرو اروپایی و آمریکایی برای میهمانی های خود دعوت می کند.

حالا عوامل فرقه برای تبلیغ مرم رجوی و با هدف بیهوده زدودن وجه تروریستی او با پرداخت مبالغ سنگین به سایت ها و انجمن های گمنام فاز جدیدی را شروع کرده اند.

برنامه آنها به این صورت است که در ازآء پرداخت مبالغی به این سایت ها و انجمن ها از آنها می خواهند در حمایت از مریم رجوی فعالیت کنند. سپس سایت های فرقه منافقین اقدام به پوشش فعالیت های حمایتی آنها از رجوی می پردازند و ظاهرا این گونه وانمود می کنند که فلان سایت یا انجمن به صورت خودجوش!! در حمایت از مریم رجوی مطلبی را چاپ یا برنامه ای را اجرا کرده است.

اما باید خاطر نشان کرد این برنامه های تبلیغی نخ نما دیگر کمکی به بحران شدید مشروعیت منافقین و سابقه و وجه کاملا تروریستی مریم رجوی نمی کند. منافقین با این برنامه های کاملا تمسخر آمیز نمی توانند برای مریم رجوی مشروعیت بخرند زیرا مشروعیت خریدنی نیست .
.......................
26/12/92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: مریم رجوی، منافقین، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی