نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

«دانا روراباکر» با اشاره به طرحی که به کنگره آمریکا مبنی بر اعطای پناهندگی به ساکنین کمپ لیبرتی، از وزیرخارجه این کشور پرسید: آیا دولت از این طرح حمایت می کند؟ اعضای فرقه تروریستی منافقین چندی است با بست نشستن در کنگره آمریکا خواهان انتقال اعضای خود از عراق به آمریکا هستند ...

تروریست امریکایی

فرقه تروریستی منافقین در کنگره آمریکا بست نشسته‌اند

«کریستینا ویلکی» روزنامه نگار آمریکایی، در مقاله اخیر خود در هافینگتن پست با اشاره به حضور تقریباً همیشگی اعضای گروهک تروریستی منافقین در کنگره آمریکا از تجمع تعدادی از این افراد در جلسه اخیر استماع کمیته امور خارجی خبر داد.
 
وی با اشاره به حضور گروهک تروریستی منافقین در لیست گروه های تروریستی آمریکا افزود: « هیلاری کلینتون » در اقدامی دیپلماتیک و برای قانع کردن سرکردگی منافقین برای انتقال اعضایش از عراق این گروهک را از لیست تروریستی حذف کرد.
 این نویسنده آمریکایی هدف اعضای این گروهک تروریستی از حضور خود در جلسات استماع کنگره آمریکا را ارائه مطالبه بی شرمانه ای دانست که آن اعطای پناهندگی و انتقال ۳۰۰۰ تن از اعضای این گروهک از عراق به آمریکاست.
 «دانا روراباکر» در این جلسه با اشاره به طرحی که به کنگره آمریکا ارائه کرده مبنی بر اعطای پناهندگی به ساکنین کمپ لیبرتی، از وزیرخارجه این کشور پرسید: آیا دولت از این طرح حمایت می کند؟
 
«جان کری» از پاسخ به این پرسش به گونه ای دیپلماتیک طفره رفت و گفت: تنها راه حل این مشکل انتقال فرقه تروریستی رجوی از عراق است.
 ویلکی به نقل از برخی مقامات دولت آمریکا که با وی گفتگو کرده بودند، افزود: آنها بیان کردند که طرح روراباکر و هرگونه تلاش دیگری برای اعطای پناهندگی به فرقه تروریستی رجوی در آمریکا با عواقب تقریباً تصورناپذیری مواجه خواهد شد.
وی ضمن اشاره به انتقال تعدادی از اعضای فرقه به آلبانی خاطرنشان کرد: به خاطر ویژگی های شبه فرقه ای این افراد و فداکاری افراطی آن ها به مریم و مسعود رجوی ، راضی کردن سایر کشورها برای پذیرفتن این افراد بسیار مشکل است.
 این روزنامه نگار آمریکایی سپس به برخی ویژگی های فرقه گونه گروهک منافقین از قبیل تجرد و طلاق های اجباری و تفکیک جنسیتی اشاره نمود و تصریح کرد که دیدگاه عمومی به این گروهک همچنان به عنوان یک سازمان شبه نظامی با تأکید فرقه ای بر خودکشی است.
 وی همچنین با اشاره به گشایش دفتر این گروهک در واشنگتن و خرید لابی گران برجسته افزود: اکنون که این گروهک محدودیت های یک سازمان تروریستی در آمریکا را ندارد، می تواند آزادانه میلیون ها دلار که منبع آن ها نامعلوم است را در این کشور پرداخت کند.
هابیلیان
 
27 اسفند 92طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  آمریكا،  پرونده،  آمریکا ، فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: فرقه تروریستی، منافقین، کنگره آمریکا، بست تروریستها، کریستینا ویلکی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی