نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

تعداد مجروحان چهارشنبه سوری به ۱۴۸ نفر رسید/پسر ۸ ساله در تهران جان باخت. اورژانس کشور اعلام کرد: تعداد کل مجروحان حوادث چهارشنبه سوری در کشور به ۱۴۸ نفر رسید که از این تعدد ۹۷ نفر به بیمارستان منتقل شدند، یک پسر بچه ۸ ساله نیز در تهران بر اثر شدت جراحت فوت کرد.بازپرس ویژه قتل تهران با اشاره به قتل یک پسر ۸ ساله گفت: متهم وقوع این حادثه در بیمارستان بستری است.

پسر ۸ ساله در تهران جان باخت

در گفت و گو با فارس اعلام شد
تعداد مجروحان چهارشنبه سوری به ۱۴۸ نفر رسید/پسر ۸ ساله در تهران جان باخت


اورژانس کشور اعلام کرد: تعداد کل مجروحان حوادث چهارشنبه سوری در کشور به ۱۴۸ نفر رسید که از این تعدد ۹۷ نفر به بیمارستان منتقل شدند، یک پسر بچه ۸ ساله نیز در تهران بر اثر شدت جراحت فوت کرد.
 Tweet
آرزو دهقانی، مدیر روابط عمومی اورژانس کشور در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس افزود: تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه سوری در کل کشور که توسط مأموران اورژانس خدمات رسانی شده است به 148 نفر رسید که از این تعداد 97 نفر به بیمارستان منتقل شدند و 51 نفر به صورت سرپایی در محل درمان شدند.

وی گفت: گزارش مأموران مرکز مدیریت عملیات بحران اورژانس کشور( EOC) نیز حاکی از مرگ یک پسر 8 ساله در شهرک راه آهن تهران بر اثر انفجار کپسول است.

 

بازپرس ویژه قتل خبر داد
پسر ۸ ساله در شهرک گلستان فوت کرده/متهم در بیمارستان بستری است


بازپرس قریشی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس با اعلام این خبر گفت: ساعت 20:40 امشب در شهرک گلستان حادثه‌ای دلخراش گزارش شد.

وی افزود: براساس بررسی‌ها مشخص شد در این محدوده آتشی بر پا شده است که فردی با نزدیک شدن به آتش یک شی نامشخص را به داخل اتش می‌اندازد.

بازپرس قریشی زاده گفت: پس از پرتاب این شی نامشخص انفجار مهیبی رخ می‌دهد و 5 نفر از جمله فرد پرتاب کننده و این پسر بچه 8 ساله مجروح می‌شوند.

وی تصریح کرد: این افراد همگی به بیمارستان منتقل شدند اما در نهایت پسر 8 ساله به دلیل اصابت یک ترکش به ناحیه شکمش و شدت جراحت وارده فوت می‌کند.

بازپرس ویژه قتل تهران گفت: فردی که این وسیله را به داخل آتش پرتاب کرده بود در حال حاضر در بیمارستان است و هنوز تحقیقات از وی آغاز نشده است.

چهارشنبه 28 اسفند 1392

..................................

نوید رهایی

28 اسفند 92

طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  مناسبت ها، 
برچسب ها: مجروحان چهارشنبه سوری، بازپرس ویژه قتل، اورژانس کشور( EOC)، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی