نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دخیل منافقین به «چهارشنبه سوری»

چرا فرقه تروریستی مجاهدین(منافقین) سعی می کنند از هر مناسبت اجتماعی و ملی و مذهبی برای کشاندن مردم به خیابان ها استفاده کنند ؟ در این میان و برای پیشبرد این هدف مجاهدین حتی به چهار شنبه سوری نیز رحم نمی کنند؛ چنان که در یکی دو هفته گذشته نیز شاهد آن بوده ایم. با بسیج تمامی امکانات و جعل دهها خبر و گزارش صد درصد دروغ و پخش آن در شبکه های اجتماعی و ...

حماقتی که هر ساله تکرار می‌شود/ دخیل منافقین به «چهارشنبه سوری»

واقعیت اساسی که در پشت پرده اتخاذ این راهبرد از سوی مجاهدین نهفته این است که این فرقه شیطانی از کوچکترین وجاهت، مقبولیت و مشروعیتی در بین ملت ایران برخوردار نیست و چون فاقد سرمایه اجتماعی برای بسیج توده مردم و کشاندن آنها به صحنه است، لذا با گل آلود کردن مناسبت های اینچنینی سعی می کنند ماهی خود را صید کنند.

اگر همه بیانیه ها و فراخوان های گروهک تروریستی مجاهدین از اول انقلاب جمع شود یک مثنوی هفتاد من کاغذ می شود.  سرکردگان این فرقه شیطانی در این 36 سال گذشته از هر موقعیتی استفاده کرده اند که شاید بتوانند مردم را به صحنه کشانده و علیه نظام اسلامی بسیج کنند،  اما هر سال نیز با با بی اعتنایی کامل ملت ایران مواجه می شوند.

اما علت چیست؟ چرا مجاهدین سعی می کنند از هر مناسبت اجتماعی و ملی و مذهبی برای کشاندن مردم به خیابان ها استفاده کنند ؟ در این میان و برای پیشبرد این هدف مجاهدین حتی به چهار شنبه سوری نیز رحم نمی کنند؛ چنان که در یکی دو هفته گذشته نیز شاهد آن بوده ایم. با بسیج تمامی امکانات و جعل دهها خبر و گزارش صد درصد دروغ و پخش آن در شبکه های اجتماعی و سایت های خبری وابسته به خود سعی دارند چهارشنبه سوری را به اردوگاهی برای مقابله با نظام تبدیل کنند.

 واقعیت اساسی که در پشت پرده اتخاذ این راهبرد از سوی مجاهدین نهفته این است که این فرقه شیطانی از کوچکترین وجاهت، مقبولیت و مشروعیتی در بین ملت ایران برخوردار نیست و چون فاقد  سرمایه اجتماعی برای بسیج توده مردم و کشاندن آنها به صحنه است،   لذا با گل آلود کردن مناسبت های اینچنینی (که متاسفانه از آن شادی و سرور سالم و حلال با کم توجهی برخی از مردم عزیز کشورمان فاصله گرفته) سعی می کنند ماهی خود را صید کنند. به عبارت دیگر مجاهدین به خوبی بر این حقیقت واقف هستند که از هیچ جایگاه و اعتباری نزد ملت ایران برخوردار نیستند و نمی توانند در ذهن و روان ملت ایران تاثیری بگذارند و از سوی دیگر نیز به خوبی می دانند که برگزرای مراسم های ملی و آئینی وباستانی هیچ نقطه تلاقی با مشروعیت نظام جمهوری اسلامی ندارند!

 لذا سعی می کنند با هیجانی کردن فضا و ایجاد آشوب و بلوا اولا فقدان وجاهت خود را در نزد ملت ایران جبران کنند ومدعی می شوند مردم به فراخوان امثال مریم قجر به خیابان آمده‌اند و از سوی دیگر به دنبال این هستند که اسلامیت را مقابل ایرانیت قرار دهند و نشان دهند که جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام با ماهیت و هویت اسلامی مخالف آئین های ملی و با ستانی و کلا مخالف شادی و سرور مردم است.

چنان که گفته شد تمامی راهبرد های مجاهدین در این زمینه تا کنون به دلیل فقدان آن شاکله اساسی وجاهت به شکست انجامیده است ولی کو شرف و حیثیتی که به این شکست اعتراف کند! مجاهدین مثل دیوانه ای که خود شایعه را می سازند و خود نیز آن را باور می کنند روز بعد از چهار شنبه سوری قطعا با پخش دهها خبر و گزارش باز هم  به دروغ مدعی خواهند شد که ملت در پاسخ به فراخوان مریم قجر به خیابان ها ریختند.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین

چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۲
طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 92 ،  پرونده، 
برچسب ها: چهارشنبه سوری، منافقین، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی