نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مستند پشت‌پرده گزارش «احمد شهید» امشب چهارشنبه از شبکه سوم سیما پخش می‌شود. در این مستند که با نام «مأموریت گزارشگر» از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود، پشت پرده این شخص و منابع اطلاعاتی وی در تنظیم گزارش‌هایش را افشا کرده‌ایم.
 

پخش مستند پشت‌پرده گزارش «احمد شهید» از شبکه سوم سیما

امشب صورت می‌گیرد

پخش مستند پشت‌پرده گزارش «احمد شهید» از شبکه سوم سیما
امشب صورت می‌گیرد

پخش مستند پشت‌پرده گزارش «احمد شهید» از شبکه سوم سیما


علی قاسمیان مدیر رسانه‌ای مؤسسه راهبردی دیده‌بان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، از پخش مستندی در خصوص پشت پرده احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل خبر داد.
 
وی با اشاره به هجمه رسانه‌ای غرب در موضوع حقوق‌بشر علیه ایران، گفت: معتقدیم که حقوق‌ بشری که امروز علیه ایران مطرح می‌شود، صرفاً به فشار سیاسی است و در پی عدم نتیجه‌گیری در پرونده هسته‌ای به جریان افتاده است.
 
قاسمیان افزود: احمد شهید در سال 2011 به عنوان گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در امور ایران انتخاب شد و تا کنون پنج گزارش در خصوص وضعیت حقوق‌بشر در ایران نگارش و قرائت کرده که جمهوری اسلامی نسبت به همه آنها نقد دارد؛ در این مستند که با نام «مأموریت گزارشگر» از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود، پشت پرده این شخص و منابع اطلاعاتی وی در تنظیم گزارش‌هایش را افشا کرده‌ایم.
 
وی اضافه کرد: اسناد و تصاویر مستند در خصوص ارتباط احمد شهید با ضدانقلاب خارج‌نشین از جمله اعضای گروهک منافقین، سلطنت‌طلبان و تروریست‌ها تا ارتباطات وی با سرویس‌های جاسوسی از دیگر بخش‌های این مستند است.
 
مدیر رسانه‌ای مؤسسه راهبردی دیده‌بان ادامه داد: اقدام غرب در موضوع حقوق‌بشر علیه ایران که گزارش احمد شهید بخشی از آن را تشکیل می‌دهد، بیش از آنکه به مسائل حقوقی و حقوق‌بشری توجه داشته باشد، یک فشار سیاسی است که موازی با آن یک برنامه گسترده رسانه‌ای را نیز پیگیری می‌کند.
 
قاسمیان ادامه داد: پاسخ به برنامه رسانه‌ای غرب در موضوع حقوق‌بشر علیه ایران فقط از طریق کار رسانه‌ای ممکن است، ما باید افشا کنیم که احمد شهید که در گزارش‌هایش ایران را به نقض حقوق‌بشر محکوم می‌کند، منظورش از حقوق ‌بشر حقوق تروریست‌هایی همچون عبدالمالک ریگی و اعضای گروهک منافقین است.
 
وی در پایان با اشاره به نظارت و هدایت محتوایی این پروژه توسط مؤسسه راهبردی دیده‌بان، گفت: امیر حسین ابدی کارگردان و تهیه کننده این مستند بوده و مجمع پیروان مهدی موعود نیز در این پروژه ما را یاری کردند.
 92/12/28طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری، 
برچسب ها: پخش مستند، پشت‌پرده، گزارش «احمد شهید»، شبکه سوم سیما،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی