نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 29 اسفند 1392
پیام های زیادی از لیبرتی می رسد افراد نوشته اند بدادمان برسید ، نمی دانیم چکار کنیم نه راه پس داریم نه راه پیش و لیبرتی مثل قلعه های متروکه شده که انگار بذر مردگان را پاشیده باشند همه سرخورده و در افسردگی شدید قرار دارند و همه امیدوارند در۶ ماه آینده از اسارت رجوی نفرت انگیز نجات پیدا کنند. آنها پیام می دهند در محفلهایمان اغلب صحبت از این است که ما را بخاطر همان ۲۰۰ نفر جنایتکار می خواهند گوشت دم توپ کنند ولی ...

در اسارت فرقه رجوی

آقای علی خاتمی: افسردگی و نومیدی ساکنین لیبرتی


این روزها همه تلاش می کنند تا رجوی و سران فرقه را راضی کنند که دست دول اروپایی و عراق را باز بگذارد تا بشکل مسالمت آمیز افرادی که در لیبرتی گروگان رجوی هستند را خارج نمایند. ولی رجوی خشک مغز مقاومت می کند و اصرار دارد که همه گروگان ها با هم خارج شوند در حالی که از نظر کمیساریای امور پناهندگان سارمان ملل چنین چیزی امکان ندارد.
رجوی البته مایل نیست تا افراد تحت اسارت در لیبرتی به کشورهای اروپایی منتقل شوند او صحرای عربستان را ترجیح می دهد یا بیابان های نزدیک مرز اردن را؟ البته خواسته رجوی آب در هاون کوبیدن است و در واقع مسخره کردن دول اروپایی. در هیچ عقل بیماری هم نمی گنجد که مثلا یک گروه تروریستی را به صحرایی ببرند در آنجا چادر بزنند و اردوگاه آموزشی برای تروریست ها برپا کنند.
طبق اخبار به دست آمده پنجاه نفر در کمپ آلبانی تحت قوانین فرقه رجوی مانده اند آن هم بخاطر اینکه یک دلار بیشتر بدست آورند. برای اینکه اعضای فرقه رجوی امنیت آلبانی را به هم نریزند طی ۲۴ ساعت زیر نظر پلیس آلبانی هستند و تحت نظارت یگان پلیس و ارتش آلبانی هستند. اما چرا رجوی دنبال چادر زدن در صحرای عربستان است؟ چون ژست بگیرد که ما راه حل دادیم و اینکه سنگ بزرگ را کسی برنمی دارد. در این میان یکسری بی گناه جانشان از دست می رود به همین دلیل افراد در لیبرتی نیز سرخورده و ناراضی شدند رجوی به زور اضافه کردن پست های گشت و نگهبانی می خواهد جلوی ریزش نفرات را بگیرد ولی باز هم نفرات سعی دارند از اسارت رجوی فرار کنند و از لیبرتی بیرون بیایند چرا که فهمیدند رجوی قصد جانشان را کرده است.

افراد در لیبرتی این سوال را از خود می کنند که وقتی نماینده ۱۶ سفارت خانه به لیبرتی آمدند و با سران فرقه مذاکره کردند چرا رجوی حاضر نشد تن به خواسته آنها مبنی بر تخلیه لیبرتی بدهد؟ جان افراد برای رجوی مهم نیست مشکل توهمات رجوی است.
کسی نیست به رجوی گوشزد کند دولت ها حاضر نیستند برای فرقه رجوی هزینه بدهند. این دولت عراق است که به خاطر مسائل بشر دوستانه حاضر شده است تا حالا فرقه رجوی را در خاک خودش تحمل کند. هر دولتی جای دولت عراق بود تا حال اعضای فرقه رجوی را اخراج کرده بود ولو با زور.

اگر دولت عراق به زور متوسل نشده است بخاطر افراد بی گناهی است که در گروگان رجوی هستند. با وجود اینکه رجوی استراتژی اش را تغییر داد و شعار سرنگونی دولت عراق را می دهد گروههای تروریستی عراق را در سایت های وابسته به خودش تبلیغ می کند و مصاحبه های آنچنانی در سیمای آزادی در دفاع از تروریست های عراقی پخش می کنند یا سخنان و مصاحبه های فرماندهان گروههای داعش والقاعده را پخش می کنند باز باید دولت عراق را تحسین کرد که با وجود این همه فعالیت و اقدامات تبلیغی و خصمانه بر علیه دولت و ملت عراق، فرقه رجوی تحمل می شود و تحت حمایت مادی دولت عراق هستند. دولت عراق اخیرا ایستگاه تسویه آب با دو مخزن آب دو میلیون لیتری را برای فرقه رجوی در لیبرتی راه اندازی کرد با وجود اینکه بغداد دچار کمبود آب است یا برق لیبرتی با ۲۰ ژنراتور همیشه تامین می شود.

ولی رجوی و سران فرقه طی ۲۴ ساعت به دولت عراق تهمت می زنند به مقامات عراقی فحش می دهند و از افرادی که در سابق و حال حامی رژیم صدام هستند حمایت می کنند اما آن بیگناهان در لیبرتی چه تقصیری دارند که در آتش قدرت طلبی رجوی بسوزند؟
پیام های زیادی از لیبرتی می رسد افراد نوشته اند بدادمان برسید ، نمی دانیم چکار کنیم نه راه پس داریم نه راه پیش و لیبرتی مثل قلعه های متروکه شده که انگار بذر مردگان را پاشیده باشند همه سرخورده و در افسردگی شدید قرار دارند و همه امیدوارند در۶ ماه آینده از اسارت رجوی نفرت انگیز نجات پیدا کنند. آنها پیام می دهند در محفلهایمان اغلب صحبت از این است که ما را بخاطر همان ۲۰۰ نفر جنایتکار می خواهند گوشت دم توپ کنند ولی ما هم بیکار ننشسته ایم سر بزنگاه خودمان را به نیروهای عراقی تحویل می دهیم.

بله ، در جو و فضای حاکم بر لیبرتی نفرات به حیله های کثیف رجوی پی بردند به همین دلیل سران فرقه و رجوی، فشار را در داخل لیبرتی زیادتر کرده اند در لیبرتی طوری برنامه ریزی کردند که روزانه ۶ بار آمارگیری کنند تا کسی نتواند فرار کند و زمانبندی ها را به این صورت تغییر داده اند.

بیدار باش ۵ صبح

صبحانه ۳۰/۵

برای گفتن دستور روز ۴۵/۵ (یعنی مشخص کردن کار هر نفر در روز)

دهی (یعنی خوردن میان وعده ای)۳۰/۹

نهار ۳۰/۱۲

 
استراحت

نشست عملیات جاری ۳۰/۲تا ۴

ورزش ۴تا ۵

دوش گرفتن ۵ تا ۳۰/۵

نشست های لایه ای ۳۰/۳ تا ۸

شام و اخبار ۸

نشست های برنامه ریزی کار فردا و عملیات جاری کسانی که در نگهبانی بودند ۹تا ۱۱

خاموشی ۱۱

به این شیوه ی برنامه ریزی افراد را کنترل می کنند با توجه به اینکه کارها همه یگانی وجمعی انجام می شود که بصورت زیر است.

۱- جا به جایی بنگال با دست (یک نوع کار تراشیدن برای افراد است که مثلا این بنگال باید برود فلان جا و فلان بنگال بیاید اینجا)

۲- تمیز کردن خیابانها

۳- نانوایی

۴-آشپزخانه

۵-نجاری

۶- آهنگری

۷- درختکاری وگلکاری

۸-با گونی دیوار کشیدن

۹- رسیدگی به توالت ها وحمام ها

۱۰-رسیدگی به چاه های آب

و یکسری کار های بیهوده که برای سرگرمی افراد و پر کردن وقت شان می تراشند. ولی افراد در لیبرتی ناامید از همه چیز و افسرده وعصبی هستند. در این روزها دعوا و درگیری بین نفرات زیاد شده است. در نشست های عملیات جاری افراد عصبانی می شوند دعوا راه می افتد. کسی حرف فرماندهان را گوش نمی کند. جدیدا به نفرات گفتند فاکت های هژمونی پذیری و بورژوازی زدگی بخوانید که اغلب افراد از نوشتن و خواندن چنین فاکت هایی سرپیچی می کنند.

به هر حال رجوی بدجوری در فروپاشی و انزوا قرار گرفته است فقط تنها کاری که می تواند بکند این است که سرش را بکوبد به سنگ و مردار بشود.

با توجه به جو داخل لیبرتی از دولت ها وسازمانهای حقوق بشری درخواست داریم به یاوه گویی های سران فرقه مجاهدین اهمیت ندهند به فکر افراد اسیر در لیبرتی باشند. به خواسته افراد در لیبرتی و اعضای خانواده های چشم انتظار و نگران شان رسیدگی کنند و آنان را از اسارت فرقه جهنمی رجوی نجات دهند.

علی خاتمی (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین)

هتل مهاجر بغداد

 طبقه بندی: آرشیو 92 ،  جداشدگان از فرقه رجوی،  افشاگری،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: علی خاتمی، افسردگی، نومیدی، ساکنین لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی