نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خوزستان: گردهمایی اعضای جداشده در آستانه نوروز 93

درآستانه فرارسیدن بهاری دیگر، بهاری واقعی و عاری از زندان و اسارت ذهنی و عینی رجوی ها، جمعی از اعضای جداشده از فرقه برده ساز رجوی در گردهمایی که در دفترانجمن نجات خوزستان برگزارشده بود شرکت کردند تا یک بار دیگر بهار آزادی خود را با ساعتی درکنار هم بودن جشن بگیرند.


خوزستان: گردهمایی اعضای جداشده در آستانه نوروز 93


روزجمعه 23 اسفندماه
درآستانه فرارسیدن بهاری دیگر، بهاری واقعی وعاری از زندان و اسارت ذهنی و عینی رجوی ها، جمعی از اعضای جداشده از فرقه برده ساز رجوی در گردهمایی که در دفترانجمن نجات خوزستان برگزارشده بود شرکت کردند تا یک بار دیگر بهار آزادی خود را با ساعتی درکنار هم بودن جشن بگیرند.
 
دراین گردهمایی که دریک فضای صمیمی برگزارشد ابتدا اعضای انجمن به اعضای جدا شده دیگرخیرمقدم گفته وپیشاپیش فرارسیدن بهارسبزطبیعت را به همه اعضاء تبریک گفته وابرازامیدواری کردند تا با تلاش وپیگیری وافشای ماهیت ضدبشری فرقه رجوی بهارسرسبزآزادی را از پس زمستان سرد وسیاه رجوی ها برای اسیرانی که دراسارت این فرقه جهنمی هستند به ارمغان بیاورند.

دراین گردهمایی کلیه اعضای جداشده ابتدا تشبثات ویاوه گویی های اخیرفرقه ی رو به اضمحلال رجوی درمورد اعضای جداشده که دراطلاعیه اخیرکمیسیون به اصطلاح امنیت وضد تروریسم خود به نمایش گذاشت را مورد بحث  وبررسی قرارداده واقدامات زبونانه فرقه رجوی را که نشان دهنده عمق حقد وکین هیستریک این فرقه نسبت به اعضای جداشده که افشاگری های آنها باعث شده تا چهارستون تشکیلات فرقه رجوی به لرزه بیفتد دانسته وضمن محکوم کردن این حرکات مضحک رجوی ها، تاکید کردند که توطئه ها ولجن پراکنی های سران فرقه رجوی تحت هرعنوان علیه اعضای رها یافته ازبندهای اسارت فقط عزم و اراده آنها را درافشای هرچه بیشترسران فرقه ،صیقل خواهد داد.زیراکه همه اعضای جداشده براساس تعهد اخلاقی وانسانی خود مصمم هستند تا با افشای هرچه بیشترماهیت ضدانسانی رجوی ها غبارتیرگی را ازچشمان دوستان سابق خود که متاسفانه هنوزدربند اسارت هستند زدوده وآنها را از زمستان سرد وسیاه رجوی ها به سوی بهارسرسبزآزادی رهنمون سازند.

در پایان این گردهمایی اعضای جداشده درضیافت ناهار انجمن نجات خوزستان شرکت کردند و بار دیگر هم قسم شدند تا زدودن کامل نحوست و سایه شوم رجوی ها از سر همه اسیران دربند از پای ننشینند، و در این خصوص بیانیه ای در محکومیت توطئه های رجویها صادر کردند.

_ _ _ _ _ _ _ _

بیانیه


یاوه گویی برعلیه جداشدگان ،عجزوناتوانی فرقه رجوی

هموطنان عزیز،

انسانهای آزاده وشریف درسرتاسرجهان،

اسیران دربند اسارت رجوی ها ،

نوروز93 سال جدید ایرانیان از راه می رسد. طبیعت باردیگر درتحول وتولدی دیگرآغوش عطراگین خود را به روی ما می گشاید وبا خود سبزینگی و نوآوری وشادی وشادکامی را به همراه می آورد.سال 93 درشرایطی فرا می رسد که هزاران نفرازهموطنان ودوستان عزیزان ما دربند اسارت یکی ازمهیب ترین فرقه های دنیای معاصر،یعنی فرقه تروریستی رجوی همچنان سرما وانجماد را تجربه می کنند.

در اواخرسال 92 فرقه رجوی که بر اثر افشاگری های اعضای جداشده درسراشیب اضمحلال وفروپاشی محتوم قرارگرفته ، دراطلاعیه كمیسیون امنیت وضد تروریست شورای دست سازخود درمورد هتل "مهاجر" كه بیشرمانه درتاریخ 5اسفند  صادرنمود ،باردیگرتلاش کرد كه با اتخاذ تاکتیک فراربه جلوبه تکراریاوه گویی های گذشته خود برعلیه اعضای جداشده بپردازد. به راستی علت این همه هراس و وحشت درچیست؟ وبه چه دلیل درحالی که سرکردگان سیه روی این فرقه هویت وماهیت را تؤاماٌ باغرق شدن درلجنزار سرسپردگی و جاسوسی وخیانت برای امپریالیزم سابق وصهیونیست ها باخته اند، اینگونه ازاعضای جداشده وحشت دارند.!

به راستی اگر آن ها عده ای مزدور وابسته و بریده هستند این همه کابوس وتقلاهای مذبوحانه ازچه موضعی صورت می گیرد؟ واقعیت این است که اعضای جداشده که سالیان شدیدترین شکنجه های روحی وروانی این فرقه را با پوست وگوشت خود لمس کرده اند و بعد ازآزادی ازبند اسارت به مبرم ترین وظیفه انسانی خود قیام نمودند .آنهاهیچ گناهی نداشته وندارند جزاینکه بمثابه اصلی ترین قربانیان این فرقه تحت هیچ شرایطی دیگرفریب تزویرو دروغ را نمی خورند .آنها ازلحظه آزادی ازاسارتگاه رجوی با خود سوگند خورده اند که با تمامی تلاش ،سیاهی های این فرقه بدنام را درچشمان جهانیان پدیدارسازند وبه یمن همین افشاگریها این فرقه به یکی ازبدنام ترین فرقه های جهان معاصرتبدیل گشته است .فرقه تروریستی رجوی دروحشت ازتاثیرات این افشاگریها وبرای ایجاد فضای ارعاب و وحشت به تهدید علنی وطراحی ترورفیزیکی برخی ازآنها  پرداخته است.

فرقه رجوی ازآنجاییکه به عینه می بیند که کانون این افشاگریها هتل مهاجربغداد است برای خنثی کردن تاثیرات این افشاگریها وهمچنین ایجاد ترس ووحشت درمیان اعضای دربند اسارت لیبرتی وبه اسارت گرفتن هرچه بیشترآنها اقدام به انتشاراین تبلیغات بی شرمانه می نماید.تبلیغات سراپا دروغ برعلیه این جداشده ها اوج این جنون هیستریک است.توطئه قتل مسعود دلیلی یکی ازفرماندهان اطلاعاتی فرقه که بطورناشیانه سعی نمود آن را به جداشدگان ربط دهد یکی دیگرازسلسله توطئه های این فرقه جنایتکاربرعلیه جداشدگان است.

سرکردگان این فرقه گویی فراموش کرده اند که عصرما عصرکبیرآگاهی توده هاست .ودرعصرپیچیده ترین وسایل ارتباط جمعی دیگرقادرنیست که وجدانهای بیدارجهانیان وشعورانسانی را به بازی بگیرد.فرقه تروریستی رجوی که همانند دیگرفرقه های معاصر ادامه حیات خود را برفریب ونیرنگ بنا گذاشته است ازاضمحلال وفروپاشی محتوم گریزی نخواهد داشت.درنقطه مقابل آنها عناصرجداشده تا آزادی کلیه اسیران دربند دست ازتلاش ومبارزه مقدس خود نخواهند کشید ودر این مسیرازحمایت تمامی آزادیخواهان برخوردارخواهند بود.

درپایان این گردهمایی اعلام می داریم که :

ما جدا شده های ازفرقه منحوس رجوی یاوه سراییهای سران فرقه رجوی را به شدت محکوم می کنیم. فرقه ای که درمناسبات وتشکیلات مخوفش رنگ وبویی ازانسانیت وجود نداشته وندارد.ضمنا به تمامی افراد فریب خورده ای که تاکنون نتوانسته اند ذهن وروان خود را ازشرتشکیلات جهنمی رجوی خلاص نمایند اعلام می کنیم که هرچه زودترنقطه پایانی براسارت ذهنی وعینی خود بگذارند وبا جداشدن ازفرقه ظاله رجوی وپانهادن به دنیای آزاد روح وروان بیمارخود را بهبود بخشند.

با آرزوی موفقیت برای تمامی جداشدگان از فرقه رجوی.

هرروزتان نوروز      نوروزتان پیروز 
 
...............................................
منبع: انجمن نجات مرکز خوزستان
01 فروردین 1393


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com


در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به : فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

طبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار ایران و جهان،  جداشدگان از فرقه رجوی،  استان ها،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: خوزستان، گردهمایی، اعضای جداشده، نوروز 93، جداشدگان، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی