نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 2 فروردین 1393
به دنبال استفاده ابزاری از اعضای اسیر در کمپ لیبرتی و نقض فاحش حقوق اولیه شان توسط رهبران مجاهدن، روز دوشنبه 17 ماه مارس سال 2003، انجمن ایران فانوس به همراه انجمنهای قلم و ستارگان، در مقابل درب اصلی سازمان ملل در ژنو سوییس، حضور به هم رساندند.

انجمنهای فانوس، قلم و ستارگان در آکسیون ژنو
انجمنهای فانوس، قلم و ستارگان در آکسیون ژنو

به دنبال استفاده ابزاری از اعضای اسیر در کمپ لیبرتی و نقض فاحش حقوق اولیه شان توسط رهبران مجاهدن، روز دوشنبه 17 ماه مارس سال 2003، انجمن ایران فانوس به همراه انجمنهای قلم و ستارگان، در مقابل درب اصلی سازمان ملل در ژنو سوییس، حضور به هم رساندند. در این آکسیون اعتراضی که ساعاتی از روز ادامه داشت، گفت و گوها و اقدامات زیر انجام گرفته است.

1ـ در این روز که مصادف با اجلاس سالیانه حقوق بشر در ارتباط با نقض حقوق بشر بود، انجمنهای نامبرده در مصاحبه و گفت و گو با تنی چند از شهروندان و مسئولین نهادهای حقوق بشری و صلیب سرخ، در ارتباط با وضعیت بغرنج اعضای اسیر در کمپ لیبرتی و این که وضعیت حقوقی شان از اردوگاه اشرف و کمپ لیبرتی و حتی انتقالشان به کشور آلبانی، چندان فرقی نکرده و کماکان اسارت فکری و سانسور و اختناق و دیکتاتوری، بر روابط و زندگی شان حاکم است و آنان همچنین اختیار تعیین سرنوشت و زندگی خصوصی خود را ندارند.

2ـ اعضای انجمنهای نامبرده که خود زمانی جزو اسیران دربند در اردوگاه اشرف بوده و حال اقدام به نجات اعضای دربند در اسارتگاههای مختلف مجاهدین کرده اند، در ارتباط با شخصیتهای حقوق بشری، کمک و اقدام عاجل آنان را در ارتباط با حق پناهندگی و زندگی آزاد در سایر کشورهای اروپایی را برای اعضای فرقه مجاهدین، خواستار شده و همچنین خواستار شدند که چنین حقی می بایست انفرادی و خارج از مناسبات فرقه ای و سرکوب و اراده رهبران فرقه، انجام گیرد.

3ـ در پایان، انجمنهای نامبرده با پخش انواع نوشته و تراکت و عکس از جنایات جنگی و تروریسم بقایای صدام حسین در ملاء مردمی، به مردم خاطرنشان کردند که وجود چنینی فرقه ای در میان مردم متمدن خطرناک بوده و آنان کماکان دست از اعمال خرابکارانه و تروریستی، بر نداشته و در هر کجا بر اعمال گذشته خود فخر فروخته و همچنان به دنبال تکرار گذشته خشونت طلبانه خود هستند. آنان تغییر رویه و تغییر ماهیت نداده، بلکه خشونت و تروریسم را جانمایه و اکسیر بقاء خود می دانند.


انجمنهای فانوس، قلم و ستارگان در آکسیون ژنو

انجمنهای نامبرده، با امکانات محدودی که در دست داشته و پس از ساعاتی که با مردم و شخصیتهای حقوق بشری در مقابل صلیب سرخ و سازمان ملل در ژنو، گفت و گو و مصاحبه داشته و توجه و حیرت مردم را در ارتباط به اعمال فرقه مجاهدین برانگیختند، دوباره به محل سکونت خود بازگشتند. با آرزوی صلح، آزادی و حقوق بشر برای همه مردم به ویژه اعضای اسیر مجاهدین در کمپ لیبرتی و هر کجای جهان.
"پایان"

کانون سیاسی ـ فرهنگی ایران فانوس ،19.03.2014

 طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: فانوس، قلم و ستارگان، آکسیون ژنو، حقوق بشر، کمپ لیبرتی، صلیب سرخ، سازمان ملل در ژنو،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی