نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 3 فروردین 1393
مریم قجر در حالیکه سعی می کرد با خنده زورکی خودش را پیروز و شادمان از پیروزیهای خیالی نشان بدهد به هذیان و سفسطه گویی شروع کرد که می شد از قیافه اش سوزش درونی اش را با خنده های مصنوعی اش کاملا حس کرد .

هذیان گوئی مریم قجر در آستانه تحویل سال ۹۳


هذیان گوئی مریم قجر در استانه تحویل سال ۹۳ !

2014/03/22
 
مریم قجر ریئس جمهور باسمه ای حسرت به دل باز مثل سالهای گذشته با جمع کردن اعضاء تشکیلاتی و یک مشت جیره خوار ثابت در مقر اور سوراواز پاریس هذیانگویی و سفسطه را به اوج رساند تا در استانه سال ۹۳ کمی باعث خنده مردم شود .
 
مریم قجر در حالیکه سعی می کرد با خنده زورکی خودش را پیروز و شادمان از پیروزیهای خیالی نشان بدهد به هذیان و سفسطه گویی شروع کرد که می شد از قیافه اش سوزش درونی اش را با خنده های مصنوعی اش کاملا حس کرد .
 
سال ۹۲ تمامآ سال سکشت وخفت برای فرقه مافیایی رجوی بود اما مریم قجر با وارونه گویی سعی می کرد به شکستهای پی در پی فرقه اش سر پوش بگذارد .
 
در این هذیانگویی و سفسطه بازی سال نو مریم قجر مدعی شد سال گذشته سال :
 
شکست در انتخابات نمایشی ریاست جمهوری،
 
شکست برنامة اتمی یعنی بزرگترین و پرهزینه ترین پروژة سیاسی و استراتژیک نظام در ۲۵ سال اخیر و تن دادن ذلت بار رژیم به توافقنامة ژنو.
 
شکست ولایت فقیه در مهار اوضاعِ عراق به سود دولت دست نشاندة خود،
 
شکست آخوندها در غلبه بر فروپاشی اقتصادی کشور
 
و شکست آن ها در مهار جنبش اعتراضی مردم ایران.
 
اما بهتر بود مریم قجر به اوضاع واحوال فرقه رجوی بصورت واقعی و انچه اتفاق افتاده می پرداخت تا مجبور نمی شد با فشار سمبه خودش و فرقه جنایتکارش را پیروز نشان بدهد .
 
سال گذشته شکستهای پی در پی فرقه جنایتکار از جمله بسته شدن درب اردوگاه بد نام اشرف بود که رجوی و مریم قجر و دیگر سران فرقه شعار میدادند کوهها اگر بجنبد اشرف ز جا نجنبد !
 
اما دیدیم که بدون اینکه سنگ ریزه ای بجنبد درب اردوگاه بد نام اشرف انهم به شیوه خیلی اسفبار بسته شد که مریم قجر سعی می کرد انرا پیروزی نشان بدهد و با شعارهای از پیش ساخته شده اشرف قبله عاشقان سر بدهد این یکی از خنده دارترین هزیانهای مریم قجر در استانه سال جدید بود اما معلوم نیست مریم قجر و دیگر سران فرقه جنایتکار رجوی این قبله را در عراق ترک کردند در بلاد کفر کنگر خورده و لنگر انداخته اند تکانی هم نمی خورند هیچ به روی مبارک خودشان هم نمی اورند که از عراق فرار کرده اند ؛رو که نیست سنگ پای قزوین پیششان میاند مقل سنگر مرمر .
 
در سال گذشته در اردوگاه بد نام اشرف ۵۲ کادر با سابقه فرقه رجوی به خاطر سیاستهای غلط رجوی کشته شدند مریم قجر این را هم به هذیانگویی پیروزی قلمداد کرد .
 
خروج ۲ عضو با سابقه از شورای دست ساز رجوی که مریم قجر هیچ اشاره ای به این پیروزی نکرد !
 
در سال گذشته نامه سرگشاده اقای مصداقی بعنوان گزارش ۹۲ بود که در ان نامه به وضعیت ؛ جنایات درونی فرقه رجوی و تشکیلات مخوف فرقه رجوی پرداخته بود که البته مریم قجر در این رابطه هم از پیروزی چیزی نگفتند !
 
در سال گذشته خروج اعضاء از کمپ لیبرتی به سوی کشورهای مختلف بود البته بصورت قطره ای هم شده این نشان دهنده سوراخ شدن دیوار تشکیلات فرقه رجوی بود که باز مریم قجر به این پیروزی هم اشاره نکرد !
 
فرار کادرهای با سابقه از کمپ لیبرتی هم حتما از پیروزیهای بزرگ مریم قجر بوده که فراموش کرد به ان اشاره کند !
 
افشاء جنایتها و تجاوزات شخص رجوی و حرمسراداری مریم قجر توسط رها شدگان از فرقه رجوی که باعث شده مریم قجر و دیگر سران فرقه سوزش خودشان را با باز کردن زنجیر سگان فرقه رجوی برای فحش دادن به رها شدگان و منتقدان فرقه رجوی که الحق مریم قجر در لابلای هزیانگویی با سوزش شدید در لای لفافه به ان شاره کرد شاید این هم از پیروزیهای فرقه رجوی بوده .
 
افشاگریهای رها شدگان از فرقه رجوی مریم قجر به نقطه ای رساند تا خودش را مدافع حقوق زنان ؛حقوق بشر جا بزند تا جایی که دست به دامن یک رمال هندی شدند تا از قول ان مریم قجر به اسم زن سال معرفی کند این هم یک پیروزی دیگری بود که مریم قجر به عمد یادش رفت از این بی ابرویی بزرگ بعنوان پیروزی کهکشانی یاد کند .
 
رجوی با خرج میلونها دلاربرای بولتون ؛ گینگیرچ ؛ جولیانی؛ کندی ؛ ژنرال فیلیپس ؛ سرهنگ مارتین؛ و سیاستمداران ضد ایرانی و لابی های اسرائیلی ویک مشت جنگ طلبان امریکایی و … به هر طریق ممکن خواهان یک جنگ یا حد اقل اشغال ایران مثل عراق و افغانستان بود که با انتخابات ریاست جمهوری در ایران و عوض شدن سیایت خارجی و مذاکرات ایران با کشورهای ۵+۱ باعث شد سایه جنگ از سر ملت ایران کنار رود که البته مریم قجر در اوج هزیانگویی شکست سیاست جنگ طلبی فرقه خودشان را پیروزی فرقه خودش قلمداد کرد .
 
مریم قجر درادامه نسبت به اوضاع عراق به سفسطه گویی پرداخت از یک طرف در هر نشست و برخواست می گوید عراق توسط رژیم ایران کنترل می شود و دست نشانده دولت ایران در عراق حکومت می کند اما در این سخنرانی مدعی شده رژیم ایران در عراق شکست خورده کدام باید باور کنیم بلاخره دست نشانده ایران در عراق حکومت می کند یا الان ایران شکست خورده و کس دیگری به غیر از دولت اقای مالکی ریئس حکوت عراق است ؟!
 
اما خنده دار ترین نکته هزیانگویی مریم قجر انجا بود که مدعی شد قیامها و جنبشهایی که ایشان از کنار رود اور سوراواز پاریس و شوهر فراریشان از سوراخ موش راه انداخته اند غیر قابل مهار بوده !
 
طبعا مریم قجر بهتر از هر کسی میداند در هر کجای ایران اتفاقی می افتد و خواسته ای یا اعتراضی صورت می گیرد تا سران فرقه رجوی هیچ واکنشی نشان نداده اند مردم می توانند به خواسته های خود برسند اما همین که اطلاعیه رجوی و سران فرقه از شیاد خانه رجوی صادر می شود مردم ایران برای اینکه اجازه ندهند فرقه رجوی از انها سوء استفاده کنند قید همه چیز را می زنند اما مریم قجر با وارونه گویی سعی کرد اعتراضها و خواسته های مردم بختیاری را که با صدور اطلاعیه های شیاد خانه رجوی فرو کش کرد به نفع خود به پیروزی به ثبت برساند که این هم اوج شیادی و هزیانگویی مریم قجر را می رساند .
 
مریم قجر همچنین به اخرین فراخوان به قیام در روز چهارشنبه سوری اشاره کرد انگاربا فراخوان فرقه رجوی در شهرهای ایران قیامهای خاموش ناپذیری شروع شده که مسبب اصلی انهم فراخوان رجوی بوده در حالی که مردم ایران در چهارشنبه سوری درجشن و پایکوبی بودند یک نفر هم محض رضای خدا از فرقه رجوی اسمی به زبان نیاورد و باید به مریم قجر بگویم من شخصا بصورت زنده و انلاین از طریق چت داشتم مراسم چهارشنبه سوری بعضی نقاط تهران و تبریز را نگاه می کردم مردم به اهنگ شکلاتی ؛ تو خودت قند و نباتی گوش می دادند و می رقصیدند اما وقتی اسم منهوسرجوی را می شنیدند از نام رجوی نفرت داشتند و می گفتند اگر جرات دارند بیایند در ایران خودشان را نشان بدهند چرا نشسته اند در اروپا بیش از کوپنشان روده درازی می کنند و خیلها با خشم می گفتند ایران جای خائنین ؛ وطن فروشان نیست !
 
نکته دیگر اینکه راست گفته اند آدم دروغگو کم حافظه است !
 
مریم قجر یادش رفت از پیروزی یگانهای ارتش ارادیبخش که سال گذشته شوهر فراریش رجوی رذل زنباره تشکیل ان را در داخل کشور اعلام کرده بود حرفی بزند ایکاش می گفت که یگانهای ارتش ازادیبخش خیالی رجوی در داخل کشور چند استان ؛ شهر ؛ خیابان یا کوچه را توانسه اند ازاد کنند تا رقم پیروزی ها ؛ پیشرفتهای بی شمار و کهکشانی و نجومی فرقه رجوی بیشتر می شد .
 
حتما این رزمندگان یگانهای ارتش آزادیبخش ساخته خیال رجوی در داخل کشورخیلی سرشان به انقلاب مریم قجرمشغول بوده که نتوانستند در چهارشنبه سوری حتا یک ترفه در بکنند وگرنه باز امار پیروزیهای مریم قجر در استانه سال نو از کهکشانی به نجومی تبدیل می شد .
 
مریم قجر در سال ۳۰ اسفند ۹۱ در بوق کرنا می دمید که سال ۹۲ سال سرنگونی رژیم ایران و شوهر سابق ودیگر سران فرقه هم برای خوش ایند مریم قجر هر روز انرا درتلویزیون فرقه و صحبتهایشان طوطی وار تکرار می کردند اما باز مریم قجر یادش رفت بگوید مماشات غرب و امریکا باعث شد رژیم ایران سرنگون نشود مثل اینکه یاد اوری سفسطه های گذشته اصلا به درد پیروزی نمی خورد .
 
البته فاکتها ودلایل زیادی برای اثبات شکست خفت بار فرقه رجوی وجود دارد اما اصل شکست و خفت رجوی انجا هست که با این همه ادعای پیروزی از طرف مریم قجر شخص رجوی از ترس رها شده گان از فرقه رجوی جرات بیرون امدن از سوراخ موش ندارد همین یک فاکت ثابت کننده شکست خفت بار رجوی رذل زنباره می باشد .
 
پاریس : محمد رزاقی
 برچسب ها: محمد رزاقی، پاریس، مریم قجر، پیام نوروزی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی