نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 3 فروردین 1393
رجوی گرگی در پوستین میش، شیطانی به کسوت انسان، دروغگویی بد سیرت، منحرفی بد کردار و دشمنی دوست نماست که برای رسیدن به قدرت و ارضای امیال حیوانی تمام معیارها و ارزش های شرعی را زیر پا گذاشته، به صغیر و کبیر رحم نمی کند، در اوج بیرحمی و شقاوت خود را مجاهد خلق و فرقه اش را مجاهدین می نامد! ...

منافقینی که خود را به اشتباه مجاهد می نامند!

منافقینی که خود را به اشتباه مجاهد می نامند!

رجوی گرگی در پوستین میش، شیطانی به کسوت انسان، دروغگویی بد سیرت، منحرفی بد کردار و دشمنی دوست نماست که برای رسیدن به قدرت و ارضای امیال حیوانی تمام معیارها و ارزش های شرعی را زیر پا گذاشته، به صغیر و کبیر رحم نمی کند، در اوج بیرحمی و شقاوت خود را مجاهد خلق و فرقه اش را مجاهدین می نامد!

از ویژگی‌های مجاهدین راستین "اخلاص" است. اخلاص یعنی پیراستن نیت و قصد از هر چیز غیر خـدایـی؛ یـعـنـی کـار را بـرای خدا انجام دادن. مـجـاهـدان به این ویژگی ارزشمند آراسته هستند.به گزارش بولتن نیوز به نقل از مجاهدین، از خوارج در صدر اسلام  تا القاعده، طالبان، لشگر جنگوی، سپاه صحابه، جند الشیطان، جیش العدل، داعش و فرقه تروریستی رجوی همگی خود را مجاهدینی معرفی می کنند که در راه خدا در حال جهاد و مجاهدت برای اعتلا و استقرار کلمه حق و توحید هستند!

ولی کیست که نداند که همگی این گروه‌ها هیچ نسبتی با ویژگی‌های مجاهدین راستین چه در دوره صدر اسلام و چه در دوران کنونی ندارند. از القاعده تا منافقین همگی ویژگی های‌مشترکی دارند که نه تنها هیچ سنخیتی با جهاد و مجاهدت مد نظر قرآن و احادیث ندارند بلکه همگی به معانی دقیق کلمه نه مجاهدان در راه خدا، بلکه منافقینی هستند که در راه شیطان مجاهدت می کنند. با نگاهی گذرا به ویژگی های این گروهک ها و فرقه‌ها به خوبی میتوان پی به ماهیت آنها برد.

از ویژگی‌های مجاهدین راستین "اخلاص" است. اخلاص یعنی پیراستن نیت و قصد از هر چیز غیر خـدایـی؛ یـعـنـی کـار را بـرای خدا انجام دادن. مـجـاهـدان به این ویژگی ارزشمند آراسته هستند. دفاع و جهاد آنها هم از آن جـهـت مورد تمجید و تحسین است که «فی سبیل اللّه» و تنها برای رضای خدای است. مـجـاهـدان مـخـلص ‍ نـه منتظر تشویق بوده و نه از نکوهش و سرزنش واهمه دارند. اخلاص مـجـاهـدان زمـیـنه امدادهای الهی را آماده می کند و رحمت و برکات خداوندی را برای آنها به ارمغان می آورد. حال باید پرسیده شود، آیا در فرقه تروریستی رجوی(منافقین) همه اعمالی شیطانی و ضد بشری از ترور تا جاسوسی و خیانت به مردم و میهن در راه رضای خداوند است یا رضای مسعود رجوی و مریم قجر؟

به روایت بسیاری از جداشدگان سرکردگان فرقه شیطانی رجوی همواره از ارزش‌های الهی و انسانی به عنوان آلت دست استفاده کرده و هیچگاه اعتقاد راستینی به توحید، مبدا و معاد نداشته‌اند چرا که اگر جز این بود اخلاص در عمل و یاد مداوم خداوند همچون چراغ راهنمایی است که مجاهدین حقیقی را از افتادن در دام‌های شیطانی در امان نگه می‌دارد.

به روایت تاریخ یکی از ویژگی‌های اصلی فرقه‌هایی مثل گروهک منافقین جایگزین شدن خود به جای خدا بوده است و تمامی تلاش ها نیز در این گروهک تنها برای تثبیت موقعیت نفسانی و شیطانی مسعود رجوی و مریم قجر انجام شده و می شود.

کشتن هزاران زن و مرد و پیر و جوان، خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی، غلتیدن در دامان آمریکا و هم‌ پیمان شدن با شیاطین، استفاده از همه وسیله‌های ضد انسانی از قبیل اسلحه، بمب، موشک و ترور کور در کوچه و خیابان ، حتی در اماکن مقدس از قبیل حرم امام رضا، مساجد، نمازهای جمعه و.. برای رسیدن به اهداف شوم خود، همگی ویژگی‌هایی منافقینی هست که خود را مجاهد می خوانند! ولی سالهاست که همه می دانند که گروهک تروریستی منافقین چه موجودات جنایتکار، خیانت پیشه، بیگانه پرست و پستی هستند که حتی روی خوارج  زمان امیرالمومنین را نیز سفید کرده اند.
.................
03 فروردین 1393طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: منافقین، مجاهدین، منافق، مجاهد، گرگ، میش، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی