نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 8 فروردین 1393
یک منبع امنیتی در عراق از پیوستن شماری از اعضای سازمان تروریستی خلق به گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به “داعش” خبر داد.تهران آمادگی خود را برای بخشیدن صدها تن از ایرانیان تبعید شده به عراق اعلام کرد ...


عراق
 
سازمان تروریستی خلق در تلاش برای انتقال اعضای خود به آمریکا


مطبوعات عراق: پیوستن سازمان خلق به داعش

عفو۴۲۳ تن از فرقه توسط ایران

درخواست رجوی از امریکا برای نجات فرقه


مطبوعات عراق: پیوستن سازمان خلق به داعش، عفو۴۲۳ تن فرقه توسط ایران، درخواست رجوی از امریکا برای نجات فرقه، …
 
یک منبع امنیتی: پیوستن عناصری از سازمان خلق به داعش
 
مصدر إستخباراتی: انضمام عناصر من منظمة خلق إلى داعش
 
سایت القانون
 
نوشته شده توسط: سجاد عبد الامیر
 
یک منبع امنیتی در عراق از پیوستن شماری از اعضای سازمان تروریستی خلق به گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به “داعش” خبر داد.
 
این منبع طی اظهاراتی با سایت “اشرف نیوز” خاطر نشان کرد: «گزارش های اطلاعاتی و امنیتی نشان می دهد “ظافر العانی” و “سلیم الجبوری” عضو حزب “متحدون” در پارلمان عراق با نزدیک شدن موعد انتخابات پارلمان به منظور حمایت از سازمان های تروریستی در عراق و تثبیت هسته تشکیلاتی داعش در بغداد و فرات مرکزی اقداماتی انجام داده که این اقدامات با هدف سیطره بر برخی مناطق در بغداد به منظور سرگرم کردن ارتش در در گیری های فلوجه و دیگر مناطق صورت گرفته است.
 
این منبع همچنین افزود “سلیم الجبوری” رئیس کمیسیون حقوق بشر پارلمان عراق با سوء استفاده از جایگاه خود زمینه فرار تعداد زیادی از مبارزان خلق به منظور اسکان آنان به همراه خانواده های آواره فلوجه را ترتیب داده است و از این طریق زمینه را برای خروج آنان به مناطقی که مورد توافق قرار گرفته، فراهم نموده است.
 
این منبع همچنین خاطر نشان کرد: « روند همراه ساختن مبارزان خلق با خانواده ها بسیار ساده و آسان صورت گرفت به طوری که اعضای خلق وارد آن مناطق شده و خود را به عنوان خانواده معرفی کردند چرا که مبارزان زن نیز همراه آنان بودند.» این منبع همچنین تاکید کرد برخی از اعضای خلق توانستند پست هایی را در داعش بدست آورده و همچنین موفق شدند ۴ وزارتخانه از دولت اسلامی عراق و شام را بدست آورند.
 
-
 
تهران آمادگی خود را برای بخشیدن صدها تن از ایرانیان تبعید شده به عراق اعلام کرد

طهران تعلن استعدادها العفو عن مئات الإیرانیین المنفیین فى العراق
 
الیوم السابع
 
چهارشنبه ، ۱۹ مارس ۲۰۱۴
 

“حسن دانایی فر” سفیر ایران در عراق روز چهارشنبه بر آمادگی ایران برای بخشیدن صدها تن از مخالفان ایرانی تبعید شده به عراق و اجازه بازگشت آنان به کشور، تاکید کرد. این در حالی است که اردوگاه لیبرتی در نزدیکی بغداد، حدود ۳۰۰۰ تن از اعضای سازمان مجاهدین خلق را در خود جای داده که این افراد منتظر انتقال خود به کشور ثالث هستند.
 
خبرگزاری مهر به نقل از “دانایی فر” عنوان کرد: «پس از انجام تحقیقات و بررسی ها، ۴۲۳ عضو مجاهدین خلق که پرونده های قضایی ندارند، می توانند به ایران بازگردند.»
 
وی افزود: «ایران آماده بخشیدن اعضایی است که کسی را نکشته اند و هیچ گونه اتهامی علیه آنان وجود ندارد.»
 
سفیر ایران در بغداد همچنین خاطر نشان کرد که تعداد زیادی از فعالان مجاهدین خلق تمایل به بازگشت به ایران دارند اما سرانشان، آنان را منع کردند.
 
سفیر ایران در عراق همچنین افزود: «”مصطفی پورمحمدی” وزیر دادگستری ایران اواخر مارس برای امضای توافق نامه دوجانبه به منظور انتقال و تبادل محکومین، به عراق سفر خواهد کرد.»
 
-
 
سازمان تروریستی خلق در تلاش برای انتقال اعضای خود به آمریکا
 
 منظمة خلق الإرهابیة تسعى لنقل أعضائها إلى أمریکا
 متعدد نت
 دوشنبه ۱۷ مارس ۲۰۱۴
 
سایت “هافینگتون پست” فاش کرد که سازمان تروریستی خلق تلاش می کند تا پس از اخذ موافقت مسئولان آمریکا، عناصر خود را به ایالات متحده آمریکا منتقل نماید.
 
روزنامه “هافینگتون پست” طی مقاله ای به نوشته “کریستیانا ویلکی” نویسنده آمریکایی خود عنوان کرد که اعضای سازمان خلق در کنگره آمریکا، تجمع شبه مستمری دارند و حتی در جلسه گوش فرادادن به کمیته امور خارجی نیز شرکت جستند. این روزنامه هدف از تجمع عناصر خلق را فشار بر دولت آمریکا برای موافقت با پذیرش و اسکان عناصر سازمان خلق در ایالات متحده عنوان کرد.
 
این روزنامه آمریکایی همچنین سوال “دانا روراباکر” عضو کنگره آمریکا از “جان کری” وزیر خارجه این کشور را نقل می کند؛ سوالی که پیرامون پیشنهاد انتقال عناصر سازمان خلق به آمریکا و کمک های واشنگتن برای قبول این پیشنهاد و انتقال عناصر سازمان است. این روزنامه عنوان می کند “جان کری” از پاسخ به این سوال طفره رفته و مجددا تاکید نمود که تنها راه حل مشکل سازمان خلق، انتقال آنان به خارج از عراق است. وی کشور خاصی را برای پذیرش و اسکان آنان مشخص نکرد.
 
“کریستینا ویلکی” مساله اسکان و پذیرش عناصر خلق توسط کشورهای اروپایی را امری دشوار توصیف کرد؛ چرا که رهبران خلق، مشکلاتی را برای عناصر خود به وجود آورده اند. این نویسنده تاکید کرد سازمان خلق نمی تواند غرب را برای اسکان اعضای خود متقاعد نماید.


بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هفتم مارس

 ۲۰۱۴
2014/03/27 by Iran Interlinkطبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار، 
برچسب ها: مطبوعات عراق، داعش، سازمان خلق، سایت القانون، الیوم السابع، دانایی فر، هافینگتون پست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی