نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 9 فروردین 1393
چرا در مقابل گروه های تروریستی سکوت می کنید چرا در مقابل جنایات مریم رجوی در سال 1373 ایرانی که به دستور مریم رجوی زندانی و شکنجه و تعدادی کشته شدن سکوت کردید و از ایشان پذیرایی می کنید؟  تروریست خوب و بد نداریم به تجربه آموختم که در این عصر ارتباطات گروهای سیاسی مسلح هیچ وقت سالم نخواهند ماند همچنان که می بینید گروهای مسلح در سوریه علنی سر می برند، مسیحیان را گروه گروه تیر باران و سر می برند ...

آقای نادر نادری

به کدامین گناه کشته شد؟


سرباز کشور ما، هرگز فرزندش را ندید

به کدامین گناه کشته شد؟ و بدست چه کسانی کشته شد؟


 
آهای آنهایی که برکرسی های حقوق بشر تکیه داده اید، چرا در مقابل این جنایت سکوت کرده اید؟ خانم اشتون تفاوت مادر ستار بهشتی با پدر مادر سرباز دانائی فر و فرزندی که هر گز نتوانست انگشتان پدرش را لمس کند در چیست؟ برای ما تفاوتی نیست ستار بهشتی برای دفاع از حریم آزادی کشته شد، سرباز دانائی فر برای دفاع از حریم آب خاکش.

 
خانم اشتون آیا اگر این اتفاق در کشور شما می افتد او را قهرمان ملی اعلام می کردید یا خیر و عاملین آن را تروریست و در لیست سیاه قرار میدادید؟

آیا محکوم کردن این جنایات و در لیست قرار دادن گروه های تروریستی فقط با اسانس و طعم انرژی هستی، قابل وارد کردن است؟

این سربازان همانهای هستند که از قاچاق و ترانزیت مواد مخدر به اروپا جان خودشان را کف دست می گیرند و مانع ترانزیت مواد مخدر به اروپا می شوند، چرا سکوت کردید ؟

 
همین گروه جیش العدل 35 درصد مواد مخدر قاچاق اروپا را تامین  می کند و مخارج عملیات های تروریستی خود را از همین راه تامین می کنند.

 
چرا در مقابل گروه های تروریستی سکوت می کنید چرا در مقابل جنایات مریم رجوی در سال 1373 ایرانی که به دستور مریم رجوی زندانی و شکنجه و تعدادی کشته شدن سکوت کردید و از ایشان پذیرایی می کنید؟

خانم شیرین عبادی شما چرا سکوت کردید چگالی مدافع حقوق بشری شما فقط تا زمان دریافت جایزه بود؟ یا فقط بازداشت یک بهائی نقض حقوق بشر است، اما جنایات این چنینی نقض حقوق بشر نیست؟

 چرا در مقابل جنایات مریم رجوی چشمتان را بستید؟ علی رغم آن همه اسناد و مدارک که به شما ارائه کردیم بعد از گرفتن جایزه شما حقوق بشر در صلح صفا است؟ مبادا دچار کج فهمی شوید که دارم از رژیم ایران دفاع می کنم، سرباز وطن یک وظیفه است ربطی به رژیم ایران ندارد اگر این اتفاق در شاخ افریقا  و یا در اروپا یا در گینه هم اتفاق می افتاد همین حرفها را می زدم  خدایا رحم کن حقوق بشر هم در لیست بیزینس ها قرار گرفت و تورم آن هم با انرژی اتمی و  داد ستدهای نفتی و تجاری بالا  و پائین می شود.

خانم عبادی موضع شما در قبال این جنایت چیست ؟

 تروریست خوب و بد نداریم به تجربه آموختم که در این عصر ارتباطات گروهای سیاسی مسلح هیچ وقت سالم نخواهند ماند همچنان که می بینید گروهای مسلح در سوریه علنی سر می برند، مسیحیان را گروه گروه تیر باران و سر می برند.

جنایاتی که قبل از همه مجاهدین خلق ایران مرتکب شدند، حال این گروه ها ادامه می دهند

نادر نادری - فرانسه
.............................
9 فروردین 1393
طبقه بندی: آرشیو 93،  جداشدگان از فرقه رجوی،  نجات یافتگان،  آقای نادر نادری،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: نادر نادری، اشتون مریم قجر، سرباز ایران، تروریست، حقوق بشر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی