نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 11 فروردین 1393
بندر بن سلطان رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان هماهنگی هایی با منافقین(سازمان مجاهدین خلق) برای انجام اقدامات تروریستی انجام داده و اتاق عملیاتی نیز در کشور اردن برای آنها ترتیب داده است.

تلاش جاسوس عربستانی برای ایجاد ناامنی در ایران
تلاش جاسوس عربستانی برای ایجاد ناامنی در ایران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

بندر بن سلطان رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان هماهنگی هایی با منافقین(سازمان مجاهدین خلق) برای انجام اقدامات تروریستی انجام داده و اتاق عملیاتی نیز در کشور اردن برای آنها ترتیب داده است.


تلاش جاسوس عربستانی برای ایجاد ناامنی در ایران

به گزارش انتخاب به نقل از " میدل ایست آنلاین” که مقر آن در لندن است فاش کرد که بندر بن سلطان رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان هماهنگی هایی با منافقین(سازمان مجاهدین خلق) برای انجام اقدامات تروریستی انجام داده و اتاق عملیاتی نیز در کشور اردن برای آنها ترتیب داده است.

این گزارش را که یک روزنامه نگار عراقی متخصص در امور ایران ارائه می دهد در آن از قول یک منبع ایرانی مدعی شد که ایران در پی دستیابی به موفقیتی در روابط خود با عربستان درخصوص سوریه بود .

این منبع آگاه می گوید : پرونده سوریه مجددا به بندر بن سلطان سپرده شده و وی مدیریت گروهک های تروریستی را دوباره به دست گرفته است .

وی همچنینی با اعضای گروهک منافقین (مجاهدین خلق) هماهنگی هایی انجام داده است و ما شاهد وضعیت امنی خاصی خواهیم بود. این گروهک به همراه جدایی طلبان عرب و کرد تحرکاتی در سیستان و بلوچستان و کردستان و اهواز خواهند داشت و قصد انجام اقدامات تروریستی در این مناطق دارند.

این روزنامه نگار در پایان گزارش خود مدعی شد که آینده نزدیک وضعیت امنیتی خاصی برای ایران،عراق،سوریه و لبنان را رقم خواهد زد و گروهکهای تروریستی آماده خواهند شد تا اقداماتی مانند انفجار و ترور و گروگانگیری در ایران انجام دهند.
........................
11 فروردین 93طبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار،  افشاگری،  حامیان فرقه رجوی،  جاسوسی، 
برچسب ها: بندر بن سلطان، میدل ایست آنلاین، منافقین، مجاهدین خلق، ایران، عراق، سوریه و لبنان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی