نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 11 فروردین 1393
فرقه رجوی برای ناامن کردن مرزها و یا داخل ایران از خاک عراق استفاده می کرد و گروه جنایتکار جیش الوحش هم از خاک پاکستان استفاده می کند، ماهیت این گروه جنایتکار دقیقا مثل فرقه رجوی قبل از خلع سلاح شدن است. ترور، بمب گذاری، گروگان گیری با نام اسیر، کشتن انسانهای بی گناه تماما الگو برداری از فرقه رجوی می باشد ...
آقای محمد رزاقی

جیش العدل و فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

سلام خدمت جناب رزاقی و با تشکر از اینکه وقت خودتان را در اختیار ما قرار دادید.

در آغازین روز های سال ۱۳۹۳، شاهد عمل تروریستی گروهک موسوم به جیش العدل بودیم؛ نظر شما در باره این گروهک و گروهمک های تروریستی شبیه به آن چیست و آیا اینگونه حرکت ها در فرقه رجوی نیز مسبوق به سابقه است؟ اگر بخواهیم به وجوه اشتراک گروه های تروریستی، علی الخصوص فرقه رجوی و جیش العدل اشاره کنیم به چه مواردی می توان اشاره کرد و دلیل اینکه این گروهک ها به نام کمک به مردم ، خون مردم بی گناه را می ریزند چیست و چه توجیهی پیش خودشان برای این عمل وحشیانه دارند؟

با سلام و تشکر از طرح این سوال که مسئله روز و مطرح در بین ایرانیان داخل و خارج کشور هست

قبل از شروع من تسلیت می گویم به خانواده و بطور خاص همسر و فرزند مرزبانی که بدست قاچاقچیان و جنایتکاران به نام جیش العدل کشته شد . مطمئن هستم هر انسان با شرف و با وجدانی جدا از نژاد و زبان و مذهب، وقتی این خبر را شنیده از ته دل متاثر شده و در غم خانواده مرزبان عزیز شریک شده است، الا همین جنایتکاران و سران فرقه رجوی و یک عده قلیل وطن فروشان خائنین .

۱ـــ ببینید در اصل و در عالم واقعی چیزی به نام جیش العدل وجود ندارد. بهتر است اینها را به اسم و ماهیت واقعی خودشان، همان “جیش الوحش” نام ببرم.

اینها یک مشت قاچاقچی و جنایتکارانی هستند که حتی داخل ایران زندگی نمی کنند و اصل و نصبشان اصلا ایرانی نیست ولی چون بلد هستند فارسی صحبت کنند و یا قوم و خویشی در سیستان و بلوچستان ایران دارند، توسط سرویس های اطلاعاتی کشورهای ضد ایران مثل اسرائیل ؛ عربستان و … حمایت و آموزش داده می شوند و البته با پشتیبانی لجستیکی پاکستان که مدارک و مقر و … در اختیارشان می گذارد تا در داخل مرزهای ایران نا امنی بوجود بیاورند .

البته گروگان گرفتن و کشتن هر انسانی کار کثیف و ضد بشری هست و باید این عمل وحشیانه از طرف مردم و فعالان مدنی و سیاسی مستقل وهمه ایرانیان در داخل و خارج محکوم شود و مطمئن هستم این اعمال وحشیانه هیچ وقت از ذهن هیچ انسان آزاده و شریف پاک نخواهد شد .

جواب ۲ ـ در زمان شاه گروه ها و سازمان هایی بودند که با سیستم ستم شاهی جنگ مسلحانه می کردند که اصول و مبانی خودش را داشت حتی انقلابیون در آن زمان اگر می دیدند در طرح عملیاتیشان یک درصد امکان رسیدن آسیب به مردم عادی هست از اجرای آن طرح چشم پوشی می کردند .

ولی پایه گذار خشونت، ترورهای کور، گروگانگیری، بمب گذاری، حمله به مردم بی گناه و خاص عملیات انتحاری از طرف فرقه رجوی در دهه ۶۰ در ایران به اجرا در آمد و می توانم بگویم اولین اعمال انتحاری در خاورمیانه بدستور رجوی رهبر فرقه جنایتکار و تروریستی با نام مجاهدین خلق ایران اجرا شد که در پی آن هزاران نفر در داخل ایران بدست تروریست های فرقه رجوی جان خود را از دست دادند .

جواب ۳ــ جیش الوحش نوچه فرقه رجوی و در زمان ریگی تروریست حتی همکاری نزدیک و تماس نزدیک با هم داشتند و خیلی جاها این گروه جنایتکار از فرقه رجوی الگو برداری کرده و در ارتباطاتی که با هم داشند، فرقه رجوی تجربیات تروریستی خودش را در اختیار این گروه جنایتکار می گذارد .

وجه تشابه اولیه این گروه جنایتکار با فرقه رجوی اینست که رجوی با درست کردن ارتش دست ساز اسم آن را ارتش آزادی گذاشته بود که در عراق به عربی جیش الحر نام برده می شد!

دقیقا این گروه جنایتکار که اعضایش به حد انگشتان دست انسان هست اسم خودش را با الهام از فرقه رجوی جیش العدل گذاشته اند.

ماهیت این گروه جنایتکار دقیقا مثل فرقه رجوی قبل از خلع سلاح شدن است ( ترور، بمب گذاری، گروگان گیری با نام اسیر، کشتن انسانهای بی گناه تماما الگو برداری از فرقه رجوی می باشد).

در ظاهر هم فرقه رجوی خودش را مسلمان جا می زند حتی رجوی خودش را در ارتباط مستقیم با ائمه مطرح می کند .

این گروه جیش الوحش هم خود را مسلمان و در قالب شاخه ای از اهل سنت جا می زند که جنایت های فرقه رجوی و این گروه جنایتکار هیچ ربطی به اسلام ندارد و فقط این ها دارند از اسلام سوء استفاده می کنند .

استفاده از خاک کشورهای بیگانه؛ فرقه رجوی برای ناامن کردن مرزها و یا داخل ایران از خاک عراق استفاده می کرد و گروه جنایتکار جیش الوحش هم از خاک پاکستان استفاده می کند .

وابستگی به سرویس های اطلاعاتی؛ فرقه رجوی هم خودش را دربست در اختیار سرویس های اطلاعاتی مثل امریکا، اسرائیل، عربستان و … داده و اکنون این جیش الوحش هم همین کار کرده و خود فروشی را از فرقه رجوی یاد گرفته است .

البته شباهت های زیادی هست که در این مطلب نمی گنجد و باید یک بحث مستقل در این رابطه داشته باشیم .

جواب ۴ ـ ببینید از آنجا که فرقه ها و گروه های جنایتکار هیچ پایگاه مردمی ندارند و نمی توانند در میان توده مردم حتی زندگی عادی کنند مجبور هستند برای نشان دادن خودشان دست به ترور و وحشت آفرینی بزنند .

البته سران این فرقه ها و گروه های جنایتکار می دانند که اعمال خشونت آمیز باعث نفرت بیشتر مردم از آنها خواهد شد اما یک بیماری فکری در رهبران فرقه ها و گروه های جنایتکاری مثل جیش الوحش وجود دارد و آن مطرح شدن است، که این ها با این اعمال خشونت آمیز می خواهند خودشان را مطرح و در مرحله دیگر هم به خواسته های نامشروع خودشان برسند .

در فرقه رجوی نمونه های زیادی از این شیوه گروگانگیری و بعد کشتن بوده و من یادم هست وقتی یک تیم برای منفجر کردن چاه های نفتی به داخل ایران رفته بودند در بازگشت از داخل ایران به عراق در مرز ۲ چوپان تیم تروریستی رجوی را می بینند . سر تیم تروریستی فرقه رجوی فردی بود بنام کرم اسلامی که هر ۲ چوپان بی گناه را دستگیر و در همان محل با شکلیک مستقیم به سرشان آن ها را به قتل می رساند و این جانی تروریست آدم کش و بمب گذار، با فریب دادن مسئولان کشور سوییس و با حمایت فرقه رجوی در سوییس زندگی می کند و الان هم با فرقه رجوی همکاری نزدیک دارد .

از این نمونه ها در دهه ۶۰ که رجوی دستور جنگ مسلحانه را صادر کرد هزاران نفر بی گناه بدست اعضاء فرقه رجوی جان خودشان را از دست داده اند بسیار است .

من اینجا به یک موضوع هم اشاره بکنم :

مطمئنا این اعمال جنایتکارانه توسط گروه جبش العدل و یا اگر امکانش باشد توسط فرقه رجوی به پایان نرسیده و نخواهد رسید و متاسفانه یک عده می خواهند به مردم اینطور القاء کنند که فرقه رجوی و یا گروه های جنایتکار مثل جیش الوحش تمام شده و وجود ندارند !

بله این واقعیتی است که مثل سالیان گذشته فرقه رجوی بصورت مسلح حضور ندارد و یا گروه جنایتکار جیش الوحش بعد از دستگیری ریگی جنایتکار از آن موقعیت بر خوردار نیست ولی این ها مثل یک ویروس در شکل های مختلف برای جنایات خودشان ادامه می دهند و من شخصا بعنوان کسی که ۲۰ سال تجربه زندگی در درون تشکیلات فرقه رجوی را دارم معتقدم باید به مسائل واقعی نگاه کرد؛ باید این ویروس ها را از نام ایران و ایرانی پاک کرد و بهترین شیوه افشاء این فرقه ها و جنایتکاران و هشدار دادن به جوانان جامعه است به گونه ای که نه تنها در دام آن ها نیفتند بلکه خودشان بتوانند مدافع دیگران هم باشند.

با تشکر از وقت و فرصتی که در اختیار من گذاشتنید تا بتوانیم به افشاء ماهیت و جنایتهای فرقه رجوی و … بپردازیم.
محمد رزاقی
.........................
93/01/11طبقه بندی: آرشیو 93،  جداشدگان از فرقه رجوی،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی، 
برچسب ها: ترور، بمب گذاری، گروگان گیری، جیش العدل، فرقه تروریستی رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی