نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 12 فروردین 1393
مریم قجر خانم رئیس شورا و شرکاءِ در غیاب و نیابت شوهرخوانده ی مفقودش بار دیگر بساط شعبده بازی سالانه راه انداخت. بار دیگر پیام داد و از سرنگونی رقیب در سال 93  خبر داد! پیر زن خیالباف، بدون استثناءِ خنده حضار دور و نزدیک را استارت زد و قهقهه اعضاءِ و اسرای فرقه از اوورسوراواز پاریس تا کمپ لیبرتی حتی لانه تیمی های اروپا و اقصی نقاط دنیا را به دنبال داشت.

سرنگونی 93 ، وعده ای تکراری برای ادامه عوامفریبی
سرنگونی 93 ، وعده ای تکراری برای ادامه عوامفریبی

مریم قجر خانم رئیس شورا و شرکاءِ در غیاب و نیابت شوهرخوانده ی مفقودش بار دیگر بساط شعبده بازی سالانه راه انداخت و به سبک سلطان بانو و سوگلی های حرمسرای قجری بار دیگر پیام داد و از سرنگونی رقیب در سال 93  خبر داد!
پیر زن خیالباف، بدون استثناءِ خنده حضار دور و نزدیک را استارت زد و قهقهه اعضاءِ و اسرای فرقه از اوورسوراواز پاریس تا کمپ لیبرتی حتی لانه تیمی های اروپا و اقصی نقاط دنیا را به دنبال داشت. سرنگونی کلیدواژه ی فریب و هذیان گویی مزمن رجوی هاست، تازگی ندارد، عمر و سابقه ای طولانی دارد.
 
از30 خرداد 60 سرآغاز انحراف و خیانت رجوی به آرمان های سازمان تا امروز که فرقه مجاهدین غرق در ذلت، خواری و خیانت است، پیوسته وز وز سرنگونی و رسیدن به قدرت و تاج و تخت لحظه ای از گوش مسعود و مریم نرفته و دست بردار نیست.

زوج خیانتکار معلوم نیست تا کی و کجا می خواهند به خونریزی و خیانت علیه ایران ادامه دهند، فقط اعضای قدیمی و شاهدان عینی می دانند که رجوی تاکنون چند بار پیام و وعده سرنگونی در سال جاری و آتی را داده است. برای تداعی پیام های نوروزی رجوی با سس «سرنگونی» بد نیست به سالهای  60 الی 1393 اشاره کنیم ( تاکنون 34 بار وعده سرنگونی سالانه، 68 بار وعده سرنگونی شش ماهه، 102 بار وعده سرنگونی فصلی و سه ماهه، 408 بار وعده سرنگونی ماهانه و 124118 بار وعده سرنگونی قریب الوقوع رژیم در روز جاری را داه اند) ولی دریغ از ذره ای صحت، صداقت و راستی، لازم به توضیح است که وعده سرنگونی رژیم به اجزاءِ روزانه، فصلی یا سه ماهه و شش ماهه تقسیم و تعبیر شده است که در مجموع نشان از حماقت بی حد و وصف سران فرقه بدبخت رجوی دارد. ببینید رژیم و مردمش سر حال و زنده اند ولی مسعود رجوی از ترس دستگیری و مجازات مخفی الدوله زمانه گشته و مریم بانو هم در لاک شورایی آرمیده و جفنگ می بافد.

رجوی عده ای مسخ شده، عقل و هوش و دین از دست داده را اطراف خود گرد کرده و راه خروج و فرار را بر آنان بسته اند و دائم وعده سرخرمن می دهند. عجبا که بردگان مظلوم تاریخ هر سال به شیوه گذشته باز به اراجیف تکراری و زوزه های ناچاری پیرعجوزه ی وامانده گوش فرا می دهند و خسته و کوفته و درمانده برای پیربانوی مکار کف زده تا صورتش را سرخ نگه می دارد!

در چنین شرایطی بجاست که مریم و هیئت همراه خیمه عزا برپا، جامه سیاه بر تن و خاک عالم بر سر کنند. مثل اینکه سرخاب بانو در کما و اغماء بسر برده و فراموش کرده اند که اشرف به مرگ تحمیلی دچار گشت و با ذلّت و خواری جان داد و مثل آب خوردن از دست رفت، پس چه شد شعار فریبنده ای که در چند قدمی باب الاسد بر تابلویی نقش بسته بود: «چو اشرف نباشد، تن من مباد».
همگان دیدند که اولین کسانی که به محض سقوط صدام پا به فرار و اشرف و اشرفیان را تنها گذاشتند همان مسعود جنایتکار و مریم رمال بودند. امروز هم در پاریس تیمی از گماشتگان و کاسه لیسان شورا را به دور خود جمع کرده و برایش پیام نوروزی می نویسند و با لعاب دروغ و نیرنگ به خورد عده ای خام خیال خزیده در فرنگ می دهند که آری دست و پا نگه دارید و چند روزی صبر کنید. امسال سال سرنگونی است، کدام سرنگونی؟
آنچه عیان است فروپاشی اشرف و انتقال ساکنان آن و جیغ بنفش های مستمر مریم است. خانم رئیس شورا چرا وارونه نمایی می کنند و هرآنچه خود بدان مبتلا و دچار شده اند به دیگران نسبت می دهند. آیا بهتر نیست اهالی این فرقه ورشکسته  به هذیان گویی پایان داده و ذره ای عاقلانه فکر کنند.
 

12 فروردین 93طبقه بندی: آرشیو 93،  پرونده،  سران فرقه رجوی،  نگاه، 
برچسب ها: سرنگونی 93، مریم قجر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی