نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 14 فروردین 1393
نوری مالکی، نخست‌وزیر عراق گفت: شهروندان باید دولتی را انتخاب کنند که پایگاهی بزرگ در جامعه داشته باشد. وی افزود، عراق به دولتی با اکثریت سیاسی نیاز دارد که همه اعضا به برنامه‌های سیاسی آن اعتماد داشته باشند. چنین دولتی هیچ کدام از طیف‌های دیگر را به حاشیه نمی‌راند ...

نوری مالکی، نخست‌وزیر عراق

نوری مالکی: عراق نیازمند تغییر است

کد خبر: ۳۹۰۰۹۳تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۱ - 03 April 2014

به گزارش ایسنا، نوری مالکی، نخست‌وزیر عراق گفت: شهروندان باید دولتی را انتخاب کنند که پایگاهی بزرگ در جامعه داشته باشد.

وی افزود، عراق به دولتی با اکثریت سیاسی نیاز دارد که همه اعضا به برنامه‌های سیاسی آن اعتماد داشته باشند. چنین دولتی هیچ کدام از طیف‌های دیگر را به حاشیه نمی‌راند.

مالکی خاطرنشان کرد: هر کسی که می‌خواهد، می‌تواند عضو این دولت شود و هرکسی هم که نمی‌خواهد می تواند به مخالفان آن بپیوندد.

نخست‌وزیر عراق با دعوت از شهروندان برای حضور گسترده در انتخابات، گفت: ما نیازمند رأی شهروندان و کار و سازندگی هستیم و دولتی را نیاز داریم که به کار ادامه دهد.

نخست‌وزیر عراق همچنین گفت که کمیته انتخابات تاکنون 17 میلیون کارت الکترونیکی شرکت در انتخابات به واجدان شرایط شرکت در انتخابات آتی پارلمانی تحویل داده شده است.

وی افزود: این میزان معادل 70 درصد افراد واجد شرایط برای شرکت در انتخابات است.

مالکی با ابراز خوشبینی از استقبال گسترده مردم برای دریافت کارت شرکت در انتخابات، از تلاش کمیته انتخابات برای برگزاری سالم این انتخابات قدردانی کرد و همچنین گفت که دولت تمام تدابیر لازم را به منظور جلوگیری از حمله به کارمندان انتخابات و مردم، اتخاذ کرده است.

سایت شبکه عراقی سومریه نیوز گزارش داد، علت ارائه کارت الکترونیکی به رأی‌دهندگان، تضمین شفافیت و سلامت انتخابات، کسب اطمینان تمام طرفهای شرکت کننده در انتخابات، و تقویت عملکرد آن است.
ایسنا
...................................
نوید رهایی
14 فروردین 1393طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: نوری المالکی، دولت عراق، ایسنا، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی