نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 18 فروردین 1393
این فرقه پس از انجام انواع عملیات های تروریستی علیه مردم ایران پایگاه مردمی خود را از دست داد، با جاسوسی برای بیگانگان، خودفروشی و انجام انواع و اقسام خیانت ها در حق ملت و منافع ملی ایران به حیات ننگین خود ادامه می دهد. شكی نیست كه طرد اجتماعی و از دست دادن پایگاه مردمی عاقبت خائنین به ملت است ...

فرقه تروریستی رجوی فاقد پایگاه مردمی

فرقه تروریستی رجوی فاقد پایگاه مردمی

تاكنون مبارزه ی فرقه تروریستی رجوی نه از روی حمایت از مردم  بلکه علیه  مردم ایران بوده است. زیرا مدعیان دروغین حامی خلق، برای به قدرت رسیدن در ایران هیچ چیز حتی جان مردم بیگناه هم برایشان مهم نیست، آنها با اقدامات تروریستی هزاران نفر را به خاك و خون كشیده اند.

این فرقه پس از انجام انواع عملیات های تروریستی علیه مردم ایران پایگاه مردمی خود را از دست داد، با جاسوسی برای بیگانگان، خودفروشی و انجام انواع و اقسام خیانت ها در حق ملت و منافع ملی ایران به حیات ننگین خود ادامه می دهد. شكی نیست كه طرد اجتماعی و از دست دادن پایگاه مردمی عاقبت خائنین به ملت است.

یک پایگاه خبری آمریکایی در گزارشی این گروهک را فاقد هرگونه پشتوانه مردمی دانست.
پایگاه خبری- تحلیلی ثینک پراگرسیو، در گزارشی به قلم دانیل لوبان می نویسد: با وجود تقلای نومحافظه کاران آمریکایی و اعمال حمایت از مجاهدین خلق (منافقین)، این ارگان به دلیل همدستی با صدام حسین در طی جنگ بر علیه ایران از هیچ جایگاه مردمی در کشورش برخوردار نیست و این مهم در اسناد ویژه وزارت خارجه آمریکا تایید شده است.

وزارت خارجه امریکا در ماه می ۲۰۱۱ گزارشی را منتشر نمود که در آن بر عدم وجود حمایت مردمی از سازمان مجاهدین خلق در داخل و خارج از کشور تاکید گردیده است.

در این گزارش آمده است: «باید گفت که ایرانیان در صورت لزوم احتمالا بجای حمایت از این سازمان، به مقابله با آن قیام می‌ کنند» و در ادامه می ‌افزاید: «هرگونه حمایت امریکا از مجاهدین خلق بشدت به سابقه امریکا در بین ایرانیان لطمه زده و احساسات ضد امریکایی ایرانیان را بر می ‌انگیزد».

براساس گزارش موسسه «رند» اطلاعات نقل شده از ایرانیان عادی داخل و خارج ایران و همچنین تحلیلگران مسائل ایران، حاکی از این موضوع بود که فرقه تروریستی مجاهدین از هیچ حمایت عمومی قابل توجهی داخل ایران برخوردار نیست.

به گزارش وزارت خارجه آمریکا، اف بی آی و موسسه رند از دیدگاه ایرانی ها نسبت به فرقه رجوی: فرقه مجاهدین هیچ پایگاهی در بین مردم ایران ندارد. این فرقه به دلیل ترور هزاران شهروند ایرانی و همکاری با صدام حسین در طول جنگ عراق علیه ایران به یک فرقه منفور در بین ایرانی ‌ها تبدیل شد.

وزارت خارجه آمریکا در گزارشی بر فقدان جایگاه مردمی سازمان مجاهدین خلق در بین ایرانی‌ ها تاکید کرده است. بر اساس این گزارش که در نتیجه مصاحبه کنسولگری ‌های آمریکا در شهرهای مختلفی چون کلن و آنکارا به دست آمده «اطلاعات نقل شده از ایرانیان عادی داخل و خارج ایران و همچنین تحلیلگران مسائل ایران، در رویدادی که نمایانگر اتفاق نظر نادری بین ایرانیان است، حاکی از این موضوع بود که فرقه تروریستی رجوی (مجاهدین خلق) از هیچ حمایت عمومی داخل ایران برخوردار نیست». دلیل اصلی این تنفر ائتلاف فرقه منافقین با صدام حسین در طول دوران هشت ساله جنگ ایران و عراق است.

نتیجه تحقیقات موسسه رند نیز بر همین موضوع اتفاق نظر دارد. در گزارش رند تصریح شده که «ایرانی‌ ها سازمان منافقین را مانند خمر سرخ و فرقه داویدیان در ویکو در تگزاس می ‌دانند، که این مقایسه‌ ها همچنین از جانب مقامات فعلی و سابق آمریکا نیز صورت گرفته است».

این فرقه ضد مردمی مسئول ترور بیش از 12 هزار شهروند ایرانی و 7 شهروند آمریکایی از جمله ژنرال «هارولد پرایس» و سرهنگ «لوئیس هاوکینز» می ‌باشد.

آیا حامیان سازمان منافقین از پایگاه اجتماعی این گروهک در ایران اطلاعی ندارند و از میزان منفور بودن این گروه در نزد مردم ایران آگاه نیستند؟

بنابراین با این توصیف از سازمان مجاهدین خلق به عنوان یک فرقه تروریستی و فاقد اعتبار در وهله اول لازم است نهادهای حقوق بشری تلاش کنند، ساکنان کمپ لیبرتی را از اسارت آنها آزاد سازند.
ساکنان کمپ لیبرتی به خاطر سالها زندگی در یک پادگان نظامی و تحت آموزش‌ های فرقه ای سازمان دچار انواع مشکلات روحی- روانی و از جمله افسردگی‌ های مزمن شده ‌اند و لذا لازم است تحت درمان قرار گیرند.
از مكافات عمل غافل مشو، گندم از گندم بروید، جو ز جو
...............................
پرونده سیاهطبقه بندی: آرشیو 93،  پرونده،  نگاه، 
برچسب ها: فرقه تروریستی رجوی، فاقد پایگاه مردمی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی