نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خاک اصفهان مدفن جاسوس سیا نیست در تجمع عصر امروز مردم ولایت‌مدار اصفهان عنوان کردند که شهری که مدفن پاک 23 هزار شهید است، جای دفن جاسوس آمریکایی نیست.

اعتراض اصفهانی‌ها به دفن احتمالی «ریچارد فرای» در کنار زاینده‌رود

خاک ایران، پذیرای آمریکایی زنده و یا پرکنده نیست

با برگزاری تجمعی صورت گرفت
اعتراض اصفهانی‌ها به دفن احتمالی «ریچارد فرای» در کنار زاینده‌رود / خاک اصفهان مدفن جاسوس سیا نیستدر تجمع عصر امروز مردم ولایت‌مدار اصفهان عنوان کردند که شهری که مدفن پاک 23 هزار شهید است، جای دفن جاسوس آمریکایی نیست.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، عصر امروز تجمع جمعی از جوانان انقلابی و پرشور اصفهان به منظور ممانعت از دفن ریچارد فرای در اصفهان برگزار شد. این تجمع با حضور بیش از 500 نفر از جوانان، دانشجویان، طلاب و عده‌ای از مردم اصفهان در حال برگزاری است و تجمع‌کنندگان خواستار ممانعت از دفن ریچارد فرای در اصفهان شدند. تجمع‌کنندگان در این تجمع که در حال برگزاری در اصفهان است، ضمن اخطار به مسئولان خاطر نشان ساختند که خاک اصفهان مدفن 23 هزار شهید گلگون‌کفن است و در صورتی که این خاک به جسد نا‌پاک جاسوسان آمریکایی آغشته شود، این امر غیر‌قانونی است و هر گونه اقدامی در این زمینه با مخالفت جدی از سوی امت حزب‌الله مواجه می‌شود.

در تجمع عصر امروز مردم ولایت‌مدار اصفهان عنوان کردند که شهری که مدفن پاک 23 هزار شهید است، جای دفن جاسوس آمریکایی نیست. در بخش دیگری از این مراسم جمعی از تجمع‌کنندگان که پلاکارد‌هایی را در دست داشتند، بر روی این پلاکارد‌‌ها نوشته بودند که دیروز ارتباط تلفنی با آمریکا، امروز دفن جاسوس آمریکایی و فردا ... همچنین بر روی پلاکارد‌های دیگر نوشته شده بود که آیا می‌دانند که ریچارد فرای در دهه 70 به ایران آمد و اقدام به تهیه اطلاعاتی از ایران کرد و سپس اقدام به ارسال این اطلاعات به سرویس جاسوسی نمود. اکثر پلاکارد‌های نوشته شده خطاب به سازمان جاسوسی آمریکا بوده است.

عدنان زادهوش به عنوان یکی از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در این تجمع اعتراض‌آمیز حضور داشت. به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، در پایان این مراسم تجمع‌کنندگان ضمن حرکت در مسیر میدان خواجو شعار‌هایی همچون «هیهات مناالذله»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» مخالفت خود را با دفن ریچارد فرای در خاک اصفهان نشان دادند.

93/01/21طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  آمریكا، 
برچسب ها: ریچارد فرای، امریکا، اصفهان، کنار زاینده رود، مرگ بر آمریکا، جاسوس سیا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی