نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سپهبد علی صیاد شیرازی جانشین ستاد کل نیروهای مسلح در صبحگاه ۲۱ فروردین ۱۳۷۸ طی عملیاتی که فرقه تروریستی رجوی آن را طلوع نام نهادند، توسط این گروهک به شهادت رسید.


سپهبد علی صیاد شیرازی
ترور شهید صیاد شیرازی، به دستور صدام و عملیات تروریستی منافقین

سپهبد علی صیاد شیرازی جانشین ستاد کل نیروهای مسلح در صبحگاه ۲۱ فروردین ۱۳۷۸ طی عملیاتی که فرقه تروریستی رجوی آن را طلوع نام نهادند، توسط این گروهک به شهادت رسید.
فرقه تروریستی رجوی طی اطلاعیه ای به دروغ مدعی شده بودند که این اقدام در منطقه ای به شدت حفاظت شده در شمال شهر تهران صورت گرفته است و این در حالی بود که شهید صیاد شیرازی حتی یک محافظ شخصی  هم نداشت.

شهید صیاد شیرازی

اسنادی که بعد از سقوط صدام از روابط بین رژیم بعث و گروهک  ضد خلقی  منافقین منتشر شد، به وضوح نشان می دهد که این گروهک به دستور رژیم بعث اقدام به ترور شهید صیاد شیرازی کرده است.
در سندی مربوط به مذاکرات اواسط سال ۲۰۰۱ بین مسعود رجوی و سپهبد طاهر حبوش از روسای سازمان اطلاعات رژیم عراق  تصریح مؤکد و مکرر حبوش به این امر که ترور شهید صیاد شیرازی به دستور عراق صورت گرفته است به وضوح این ارتباط را ثابت می کند.
در بخشی از گفت و گوی حبوش و رجوی در این رابطه آمده است:
حبوش : … بفرمایید، حال شما چطور است؟
مسعود رجوی: کاردار شما (عراق) در تهران علیه ما صحبت کرده و در مصاحبه مطبوعاتی با روزنامه رسالت علیه ما حرف زده است.
سپهبد طاهر جلیل حبوش: این جریان کاردار و مصاحبه آن چه بوده است ؟
رجوی : این مصاحبه بعد از جریان صیاد شیرازی صورت گرفته است و این عملیات را تروریستی و ناجوانمردانه خوانده است. من در آن زمان با استاد طارق عزیز تماس گرفته و این مطالب را گفته ام و ایشان (طارق) از من عذرخواهی کردند.
 حبوش : وقتی که من به شما برای انجام این عملیات (ترور صیاد شیرازی) دستور دادم، معلوم است که بیان این مطلب تاکتیکی است، زیرا ما نمی خواهیم در بیش از یک جبهه بجنگیم … من نمی خواهم فکر شما مشغول رسانه ها و اخبار این طرف و آن طرف شود.
رجوی : من شکی ندارم.

صیاد شیرازی در بامداد ۲۱ فروردین ۱۳۷۸ به وسیله عوامل مسلح گروهک مجاهدین خلق ایران در پوشش رفتگر، مقابل درب منزل مسکونی‌اش واقع در تهران و در برابر دیدگان فرزندش ترور شد.
ترور شهید صیاد شیرازی به سفارش صدام و به تلافی کشته شدن یکی از پسرهایش و همچنین نقش کلیدی و کوبنده صیاد شیرازی در شکست عملیات غروب جاویدان (مرصاد) توسط فرقه مافیایی رجوی انجام شد.
..........
پرونده سیاه

22 فروردین 93طبقه بندی: آرشیو 93،  پرونده،  خیانت ،  عملیات تروریستی،  ایران ستیزی،  قربانیان خشونت و ترور ،  مناسبت ها، 
برچسب ها: ترور، تروریست، علی صیاد شیرازی، منافقین، صدام، جلیل حبوش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی