نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گروه تروریستی مجاهدین بیشترین نقش در حمایت رسانه ای از این گروه را در پرونده خود دارد و مستمر اطلاعیه های این گروه را در سایت رسمی خود درج میکند. سایت رسمی مجاهدین تنها دو روز بعد از عمل گروگانگیری در تاریخ ۱۹/۱۱/۱۳۹۲ از ۵ سرباز ربوده شده تحت عنوان ” پنج مامور رژیم” نام برد و در جریان کشته شدن یک گروگان بدست جیش العدل نیز سکوت کامل اختیار کرد ...

گروهک منافقین تنها حامی "جیش العدل" در جریان ربایش 5 مرزبان

گروه تروریستی مجاهدین بیشترین نقش در حمایت رسانه ای از این گروه را در پرونده خود دارد و مستمر اطلاعیه های این گروه را در سایت رسمی خود درج میکند.
 
به گزارش دیده بان،عضو پیشین شورای مرکزی سازمان منافقین در یادداشتی می نویسد:
 
به دنبال ربوده شدن ۵ نفر از مرزبانان ایرانی در منطقه «جکیگور» در شرق ایران که در شامگاه ۱۷ بهمن ماه اتفاق افتاد، گروه موسوم به «جنبش جیش العدل» روز شنبه ۱۹ بهمن ماه با انتشار تصاویری در توییتر خود مسولیت ربودن این پنج مرزبان ایرانی را بر عهده گرفت. بر اساس این گزارش آنها پس از ربوده شدن توسط اعضای گروه جیش العدل به خاک پاکستان برده شده اند.
 
این عمل در بین مردم آنقدر منفور بود که به فاصله چند روز ، کمپین های مختلفی در فضای مجازی بویژه فیسبوک شکل گرفت. این کمپین ها اعمال خشونت از طریق گروگان گرفتن سربازان مرزی، مورد آزار واذیت قرار دادن و تهدید جان آنها، وقوع و ادامه چنین اقدامات خشونت باری را باعث تثبیت فضای رعب و وحشت و همچنین نقض فاحش حقوق انسانی افرادی که مورد حمله قرار گرفته اند، تلقی کرده و آن را محکوم کردند.
 
بالاخره بعد از نزدیک به دو ماه کشمکش و تلاش همه جانبه مسئولین ایرانی و رایزنی های گسترده با مقامات پاکستان که به عنوان رابط ایران و گروهک تروریستی جیش‌العدل عمل میکرد، گروگانگیری سربازان ایرانی پایان یافت و نهایتا مرزبانان ایرانی در روز ۱۶ فروردین ماه درساعت ۴ بعداظهر در منطقه ای به نام «پری آب» در مرز افغانستان تحویل ایران شدند.
 
آنچه در این رابطه باعث تلخ کامی مردم ایران شد، خبر کشته شدن یکی از گروگانها بدست گروه جیش العدل بود. روز ۴ فروردین سال ۹۳ این گروهک با صدور بیانیه ای در سایت خود اعلام کرد گروهبان یکم جمشید دانایی فر را «اعدام» کرده است.
 
موضوع برجسته و شایان توجه در این میان که باید آنرا در انظار تمامی ایرانیان قرار داد. دو عمل متضاد محکومیت این اقدام از سوی مردم استان سیستان و بلوچستان و حمایت گروه تروریستی مجاهدین از آن است، چرا که تنها گروهی که رسما و علنا از گروگان گیری گروه تروریستی جیش العدل خوشحال شد و حمایت کرد تشکیلات رجوی بود. عملی گزنده که اوج خشونت و افراط گری عریان و بی حد و حصر رهبری این گروه را نشان میدهد.
 
گروه تروریستی مجاهدین بیشترین نقش در حمایت رسانه ای از این گروه را در پرونده خود دارد و مستمر اطلاعیه های این گروه را در سایت رسمی خود درج میکند.
 
در همین رابطه سایت رسمی مجاهدین تنها دو روز بعد از عمل گروگانگیری در تاریخ ۱۹/۱۱/۱۳۹۲ از ۵ سرباز ربوده شده تحت عنوان ” پنج مامور رژیم” نام برد و در جریان کشته شدن یک گروگان بدست جیش العدل نیز سکوت کامل اختیار کرد.
 
حال اگر در استان سیستان و بلوچستان چنین تنفری از تروریسم موج میزند و خشونت در تمامی اشکال آن نفی و ترد میشود، بطریق اولی در دیگر مناطق ایران نیز وضعیت همین است و مردم ایران از گروههای تروریستی همچون مجاهدین و جیش العدل بیزارند و هرگز آنان را حافظ منافع خود نمی دانند. موضوع گیری مردم و اظهار تنفر آنان نشان می دهد که یقین دارند چنین گروههایی برای بقاء و حفظ تشکیلات شان مجبورند در خدمت اهداف و نیات پلید کشورهای بیگانه قرار بگیرند، و برخلاف ادعاهایشان اعمال تروریستی و خشونت بارشان نه ربطی به منافع مردم دارد و نه به حقوق اهل سنت ارتباطی پیدا می کند!

دیده بان
.......................
 23 فروردین 93طبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار،  پرونده،  ایران ستیزی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: منافقین، جیش العدل، مرزبانان، گروگانگیری، سیستان و بلوچستان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی