نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 25 فروردین 1393
با توجه به سوابق اعتراضی و کوبنده ی گروههای عراقی، وقت آن رسیده تا بار دیگر شاهد موشک باران بهاری کمپ لیبرتی باشیم. پس نباید فرصت را از دست داد، قبل از اینکه عده ای دیگر به خاک و خون کشیده شوند بهتر است فکری برای انتقال و اخراج آنها از خاک عراق کرد.

لیبرتی

ساکنان لیبرتی در زندانی بدتر از اشرف

با انتقال ساکنان اشرف به کمپ لیبرتی انتظار می رفت هرچه زودتر اعضای فرقه تعیین تکلیف شوند و با خروج از عراق به سه دهه اسارت و بردگی در زیر یوغ رجوی خاتمه دهند؛ ولی ادامه کارشکنی و تنش رجوی با دولت عراق و حتی نماینده سازمان ملل موجب شد که روند انتقال و اخراج کند شود و اعضای فرقه نتوانند از عراق خارج شوند. همانطوریکه آمار افراد انتقالی به کشور ثالث نشان می دهد، تاکنون 300 نفر از مجموع 3400 نفر توانسته اند خاک عراق را ترک کنند که بسیار کم و ناچیز است.
اگر انتقال ساکنان فرقه رجوی به این کندی پیش رود، هیچ بعید نیست که حل مسئله و مشکل اعضای فرقه بیش از یک دهه به درازا بکشد.

مردم و دولت عراق خواستار اخراج فوری فرقه تروریستی رجوی هستند. از طرفی بازماندگان رژیم بعثی که به عنوان حامیان جیره خوار و مزدور رجوی بوده اند، از حمایت و هواداری سودمند دست بردار نیستند. بارها شاهد موضعگیری عوامل و بقایای صدام از گروه تروریستی رجوی بوده ایم.

تاکنون سازمان ملل در رأس سازمان ها و ارگان های ذیربط نتوانسته است اقدام چشمگیری در امر انتقال و اخراج فرقه تروریستی مجاهدین (منافقین) بعمل آورد. کشورهای اروپایی رسماً از فرقه ضد مردمی رجوی حمایت می کنند، پیش از این    نام آنها را از لیست تروریستی خارج کرده اند، ولی هرگاه سخن از پذیرفتن افراد این فرقه آدمکش توسط آنها به میان می آید سکوت کرده و حاضر نیستند تروریست های خوب خوانده را بپذیرند.
آمریکا هم از این قاعده مستثنی نیست. او نیز مدافع تروریست های خوب و بد است و ظاهراً علیه آنها مبارزه می کند، ولی در قفاء همگام و همصدا با تروریست ها علیه کشورهای قربانی تروریسم می جنگد.

در این میان ساکنان کمپ لیبرتی در رنج و سختی روزگار می گذرانند. رجوی هر روز بر دامنه خفقان و سرکوبش علیه آنها می افزاید، به جای اینکه فکر و چاره ای برای بیرون بردن آنها از باتلاق عراق بکند، از ساکنن درمانده و خسته لیبرتی می خواهد که خود را برای خودسوزی و مرگ آماده کنند تا با حرکت اعتراضی خود مانع اخراج دیگر اعضای فرقه شوند.

در چنین شرایط مرگباری، آیا به کشتن دادن انسانهای بیگناه و مظلوم برای الدامه قدرت طلبی پوچ درست است؟ آیا رجوی می تواند برای رسیدن به اهداف شیطانی و ضد ایرانی اش، دیگران را نیز به انحراف کشانده، هیزم تنور زیاده طلبی و مطیع اوامر شیطانی خود سازد؟ چه کسی مسئول حفاظت از جان ساکنان کمپ لیبرتی و رهایی آنها از قید و اسارت رجوی است؟

با توجه به سوابق اعتراضی و کوبنده ی گروههای عراقی، وقت آن رسیده تا بار دیگر شاهد موشک باران بهاری کمپ لیبرتی باشیم. پس نباید فرصت را از دست داد، قبل از اینکه عده ای دیگر به خاک و خون کشیده شوند بهتر است فکری برای انتقال و اخراج آنها از خاک عراق کرد.
پرونده سیاه
................................

25 فروردین 93طبقه بندی: آرشیو 93،  لیبرت نیوز، 
برچسب ها: لیبرتی، اشرف، حمله موشکی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی