نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک روزنامه نگار و نویسنده عراقی از کمک های مالی هنگفت گروه مجاهدین به معاون نخست وزیر عراق پرده برداشت.هایده العامری که سابقا از هواداران صالح المطلك معاون امور خدماتی نخست وزیر عراق بوده است با نوشتن یک یادداشت سیاسی، انتقادات تندی را متوجه این شخصیت حامی مجاهدین و مخالف نخست وزیر عراق کرده است.

دلار تروریستیکمک ۲۰۰ هزار دلاری مجاهدین به معاون نخست وزیر عراق

200000 دلار تروریستی، هدیه رجوی به صالح المطلك
کمک ۲۰۰ هزار دلاری مجاهدین به معاون نخست وزیر عراق


هایده العامری که سابقا از هواداران صالح المطلگ معاون امور خدماتی نخست وزیر عراق بوده است با نوشتن یک یادداشت سیاسی، انتقادات تندی را متوجه این شخصیت حامی مجاهدین و مخالف نخست وزیر عراق کرده است.
العامری با حمله به المطلك وی را به عنوان سمبل فساد معرفی کرده و از او به دلیل ایفای نقش فعال در تخریب فهرست العراقیه و شکستن کمر اهل سنت عراق انتقاد کرده است.
این روزنامه نگار با انتقاد از کم رنگ شدن حمایت های المطلگ از مجاهدین نوشت: المطلگ زمانی ۲۰۰ هزار دلار از مجاهدین خلق دریافت می کرد اما اکنون که دریافت های میلیونی دارد آنها را فراموش کرده است.
العامری با اشاره به شبکه ماهواره ای وابسته به المطلك با نام «البابلیه» نوشت: برادر المطلك این شبکه را به یک شبکه تبلیغاتی برای دعانویسان و ساحران و طب گیاهی تبدیل کرده است و تا چندی پیش ماهانه ۲۰۰ هزار دلار از مجاهدین خلق در دبی تحویل می گرفت علی رغم اینکه هزینه های البابلیه در ماه از رقم ۵۰ هزار دلار تجاوز نمی کرد.
صالح المطلك رئیس جبهه الحوار عراق که از مخالفان عمده نوری مالکی است، اصلی ترین سیاستمدار حامی گروه مجاهدین در عراق است و بارها در نشست های این گروه در پادگان اشرف شرکت داشته است.

هابیلیان
..........................
نوید رهایی
26 فروردین 1393طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  حامیان اجاره ای رجوی، 
برچسب ها: کمک ۲۰۰ هزار دلاری، صالح المطلك، فهرست العراقیه، مجاهدین، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی