نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 26 فروردین 1393
طبق گزارشات رسیده با توجه به حضور تنی چند از مسئولین سازمان در کشور آلبانی به منظور حفظ نفرات انتقالی از لیبرتی عراق به کشور آلبانی و قرار دادن آنها در مناسبات تشیکلاتی سازمان، این تلاش ها موفقیت چندانی برای سازمان نداشته است و...


جداشدگان آلبانی

گزارشی از وضعیت سازمان و نفرات در آلبانی – تیرانا


طبق گزارشات رسیده با توجه به حضور تنی چند از مسئولین سازمان در کشور آلبانی به منظور حفظ نفرات انتقالی از لیبرتی عراق به کشور آلبانی و قرار دادن آنها در مناسبات تشیکلاتی سازمان، این تلاش ها موفقیت چندانی برای سازمان نداشته است و نفراتی هم که از نمایندگان سازمان در آلبانی، بطور ماهانه پول دریافت می کنند رغبتی به ماندن در سازمان ندارند.

سازمان در تلاش است تا خطوط مورد نظرش را در آلبانی پیاده نماید.

1-   جذب همسایه های آلبانیایی اطراف محل ساختمان های اطراف محل استقرار نفرات و منطقه وسیعتر.

2-  حفظ نفرات وارده شده از لیبرتی به آلبانی حول محور سازمان. طی هفته گذشته سازمان کنسرتی به همین منظور بر پا نمود و فقط همسایه ها را به این کنسرت دعوت کرد و از هر گونه فیلم برداری از این جشن جلوگیری نمود.

3-  سازمان در صدد است تا با فراهم نمودن زمنیه های مساعد تبلیغاتی – سیاسی بتواند، تشکیلاتی ثابت در آلبانی برقرار نماید . به همین خاطر نفرات را تشویق می کند با اخذ پناهندگی در آلبانی بمانند و به آنها وعده دروغ داده است که افراد کمک های مالی سازمان را بگیرند و بعد از مدتی توسط سازمان از آلبانی به اروپا منتقل خواهند شد.

از طرف دیگر موقعیت و شرایط کشور آلبانی طوری نیست که رضایت افراد را فراهم نماید و آنها ترجیح می دهند به کشورهای اروپایی پیشرفته منتقل شوند و از آن کشورها پناهندگی بگیرند.

اکنون روند مصاحبه و تعیین تکلیف افراد توسط آلبانی و کمیساریای پناهندگی ادامه دارد و طبق اظهارات بیان شده در صورتی که افراد متقاضی به اخذ پناهندگی از آلبانی نباشند، مشکلی سد راه کمیساریای پناهندگی فراهم خواهد شد.

منبع: انجمن نجات مرکز تهران
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۳
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  تهران،  لیبرتی، آلبانی، 
برچسب ها: انجمن نجات مرکز تهران، نفرات در آلبانی، تیرانا، کمیساریای پناهندگی، پناهندگی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی