نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

کشتار بیش از 12 هزار نفر از مردم ایران بطور مستقیم طی عملیات ترور فیزیکی و نقش آفرینی در کشتار 55 هزار ایران در جنگ تحمیلی بوسیله عملیات جاسوسی برای رژیم صدام به اذعان شخص رجوی در کارنامه این گروهک ثبت شده است.

تروریست

لزوم تبیین و بازیابی جایگاه سازمان نفاق در گروهک های تروریستی منطقه

جنایت های سازمان منافقین نسبت به مردم ایران آنچنان هولناک است که هیچگاه از دل تاریخ انقلاب اسلامی و یاد پدران و مادران شهدا پاک نخواهد شد.

کشتار بیش از 12 هزار نفر از مردم ایران بطور مستقیم طی عملیات ترور فیزیکی و نقش آفرینی در کشتار 55 هزار ایران در جنگ تحمیلی بوسیله عملیات جاسوسی برای رژیم صدام به اذعان شخص رجوی در کارنامه این گروهک ثبت شده است.

اعضای این گروهک همواره در این سالها تلاش های گسترده ای برای جذب افراد و بازیابی ساختار تشکیلاتی خود کرده اند،اگر چه در این خصوص نتوانسته ای موفق شوند ولی همواره با بهره برداری از پناهندگان کشورهای اروپایی که در شرایط سختی به سر می برند فعالیت هایی را شکل داده اند.

در این راستا می توان به تجمعات پراکنده و در عین حال عملیات جاسوسی و تخلیه تلفنی توسط ایشان اشاره کرد که هم اکنون نیز ادامه دارد.

طی سالهای اخیر عدم پرداخت جدی رسانه های داخلی در زنده نگه داشتن خطر بالقوه منافقین برای نظام همواره جریان هایی همچون سلفیت و گروهک هایی همچون ریگی توانسته اند با ایجاد رعب و وحشت رسانه ای وزن تروریستی خود را در افکار عمومی نسبت به گروهک منافقین افزایش دهند و این در حالی است که جنایات مستمر منافقین نسبت به سایر گروهک ها بر طبق آمار موثق بیش از ده برابر بوده است.

به جرات می توان گفت خشونتی که در اعمال منافقین اعمال شده است و شکنجه هایی که ایشان برای مردم کوچه و بازار اعمال می کردند بسیار گسترده تر حتی گروهک های سلفی منطقه بوده است.


 عملیات مهندسی

 
منافقین اسم رمز شکنجه در خانه های تیمی خود را "عملیات مهندسی"قرار داده بودند و از سران سازمان دستور داشته که هر فرد مشکوکی را در اطراف خانه های تیمی دیدند مجاز به شکنجه و قتل آنها هستند.

متن زیر بخشی از گزارش اعترافات مهران اصدقی معروف به بهرام،سر پل ترور گروهک نفاق در تهران می باشد که پس از دستگیری می نویسد:

 
شکنجه
 

پدیده قابل تاملی که در یکی دو سال اخیر با آن مواجه هستیم این است که سران منافقین بعنوان منابع حقوق بشری غربی ها بحساب آمده و در گزارشات و هجمه های حقوق بشری علیه ایران نقش افرینی می کنند.

این رویه جمله ناب امام خمینی (ره) را که در کتاب کشف الاسرار نگاشته اند در ذهن تداعی میکند که"غرب همه اش حیوانیت است" که علاوه بر نگاهی فلسفی ایشان می توان به جای گیری حیواناتی همچون اعضای گروهک نفاق در میان آنها اشاره داشت.
 
دیده بان
27 فروردین 1393
طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: تروریست، منافقین، مجاهدین، شکنجه، عملیات مهندسی، سازمان نفاق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی