نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دبیرخانه شورای مصنوعی رجوی با صدور بیانه ای مغرضانه، ضمن حمایت از  ریحانه جباری، فراخوان حمایتی داده است  تا بدینوسیله با پوشش حقوق بشر اهداف خود را در راستای خط ایران ستیزی و «احمد شهید فریبی» به پیش ببرد، غافل از اینکه بداند و بفهمد که « هر گردی گردو نیست» ...

فراخوان فرقه قاتل پذیر و مردم گریز رجوی برای حمایت از یک زندانی

فراخوان فرقه قاتل پذیر و مردم گریز رجوی برای حمایت از یک زندانی

دبیرخانه شورای دست ساز رجوی با صدور بیانه ای مغرضانه، ضمن حمایت از  ریحانه جباری، فراخوان حمایتی داده است  تا بدینوسیله با پوشش حقوق بشر اهداف خود را در راستای خط ایران ستیزی و «احمد شهید فریبی» به پیش ببرد، غافل از اینکه بداند و بفهمد که « هر گردی گردو نیست». سران فرقه جنایتکار رجوی با داشتن داشتن خروارها پرونده سیاه تروریستی، خیانت، جاسوسی و جنایت؛ مشمول مجازات و جزاست. رجوی تحت هیچ شرایطی صلاحیت اظهار نظر، دخالت، و فراخوان حمایت از دیگر قاتلان را ندارد.
 
در بیانیه شورای خیانت پیشه آمده است: « رژیم آخوندی قصد دارند یك زن جوان زندانی به نام « ریحانه جباری» را روز سه شنبه اعدام كنند. مقاومت ایران بار دیگر برای نجات جان این زندانی فراخوان می‌دهد و خواستار مداخله فوری مراجع بین‌المللی مدافع حقوق بشر برای جلوگیری از اعدام اوست.»

با توجه به روابط فرقه تروریستی رجوی و احمد شهید، این بیانیه تحریک آمیز استارتی برای انحراف اذهان جهانی و تبدیل یک پرونده قتل عمد به مسئله سیاسی است.

پیش از این كمیسیون زنان شورا در روز 9فروردین در یك فراخوان بین المللی خواستار اقدام عاجل برای نجات ریحانه جباری شده بود. او كه یك طراح دكوراسیون است، از هفت سال پیش در زندان به سر می برد. ریحانه در مقابل یك مأمور رژیم ، با سلاح سرد به دفاع از خود برخاسته بود كه به  قتل  این مأمور منجر شد.  (دبیرخانه شورا 25 فروردین )1392

به گزارش افکارنیوز، شعبانی وکیل خانواده مقتولی که به دست ریحانه جباری کشته شد در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جوسازی‌های اخیر رسانه‌ای و ادعای برخی از آنها برای جلوگیری از اجرای حکم قصاص ریحانه و گرفتن رضایت از خانواده مقتول اظهار داشت: با توجه به اینکه حکم قصاص ریحانه جباری بر اساس روند قانونی و از طریق مجاری رسمی حقوقی کشور به پایان رسیده و وی به مجازات قصاص محکوم شده است.

مرحوم سربندی توسط ریحانه به قتل رسید و طبق اقرار صریح وی، ریحانه کاردی که با آن سربندی را به قتل رسانده بود از کوچه ذغالی‌های تجریش تهیه کرده بود و طبق شواهد شهاد وی با اختلاف چند ساعت به محل وقوع جرم وارد شده است.

شعبانی با تاکید بر اینکه بر اساس اقرار صریح متهم، وی مرحوم سربندی را در نماز و در حالت سجده با کارد مذکور به قتل رسانده است، افزود: پس از وقوع قتل، ریحانه از محل جنایت متواری می‌شود.

من به تمام کسانی که درصدد دفاع از خانم جباری هستند، توصیه می‌کنم که با طرح مسائل خلاف واقع و متهم کردن مقتول، موجب جریحه‌دار شدن احساسات خانواده وی نشوند، چرا که اینجانب به عنوان وکیل مقتول معتقدم که بر اساس اقاریر صریح خانم جباری، هیچ راهی از نظر حقوقی برای نادیده گرفتن مجازات وی از ناحیه دستگاه قضایی باقی نمانده است.

وکیل خانواده مقتول با بیان اینکه تلاش‌های تمامی مدافعان خانم جباری باید در راستای کشف انگیزه واقعی این قتل باشد، گفت: باید با اقدامات خود ساز و کاری، شرایطی را فراهم کنیم که با رضایت و گذشت خانواده مقتول از کشته شدن یک فرد دیگر جلوگیری کنیم.

این پرونده در کمال دقت در دستگاه قضایی بررسی شد و بر اساس اقرار صریح خانم جباری، وی مرحوم سربندی را به قتل رسانده است و در پیامکی که شب قبل از حادثه برای یکی از دوستانش ارسال کرده بود، نیز صراحتاً عنوان کرده بود که فردا فردی را خواهم کشت.

در همین رابطه آقای شعبانی وکیل خانواده سربندی(مقتول)؛ در پاسخ به ادعای برخی رسانه‌ها مبنی بر همکاری مرحوم سربندی با دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی گفت:‌ مرحوم سربندی متخصص بیهوشی بود و در حوزه تجارت لوازم پزشکی فعالیت می‌کرد و هیچگاه کارمند هیچیک از دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی نبوده است. (سه شنبه ۲۶ فروردین 1393)
از قاتل و مقتول که بگذریم، آنچه مهم است، نقش فتنه انگیز و جایگاه بیگانه فریب فرقه رجوی است که شیطان معرکه و کارشکن پرونده ریحانه جباری شده است.
پرونده سیاه
..............................
29 فروردین 1393

 طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  شورای تروریستی N C R، 
برچسب ها: شورای مصنوعی رجوی، فراخوان، فرقه قاتل پذیر، مردم گریز، رجوی، حمایت از زندانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی