نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه غربی ها خود به جنایات منافقین اعتراف کرده اند، ماهیت بیانیه اخیر پارلمان اروپا و حمایت منافقین از آن را بسیار روشن دانست.

آقای سید محمدجواد هاشمی‌نژاد
چگونه گروهکی با سابقه ترور هزاران انسان ابزار ادعای حقوق بشری علیه ایران می‌شود؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) سید محمدجواد هاشمی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به کارشکنی‌های اخیر گروهک تروریستی منافقین علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: صهیونیست‌ها از گذشته همواره به موازات پیشرفت‌های علمی و فنی در جمهوری اسلامی ایران، تلاش‌ها و هجمه‌های خود علیه کشورمان را افزایش داده و حتی به صورت آشکار در اقدامات تروریستی نظیر ترور دانشمندان هسته‌ای ورود پیدا کرده‌اند.

وی ادامه داد: طبعا منافقین به عنوان ابزار دست صهیونیست‌ها همانند خود آنها ابزار کثیفی هستند، گروهک تروریستی منافقین بخشی از پروسه‌ها و همجمه‌های تبلیغی صهیونیست‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شوند.

هاشمی‌نژاد با اشاره به بیانیه‌ صادر شده از سوی پارلمان اروپا علیه ایران گفت: این اقدام بخشی از پروژه‌های جنایتکارانه صهیونیست‌ها بوده و تمامی ابعاد این پروژه برای مردم ایران و تمامی وجدان‌های بیدار و مستقل دنیا روشن‌ و آشکار است.

وی تصریح کرد: زمانی که پروژه‌ای با ادعای حقوق بشری اجرا و در آن از ابزارهایی نظیر منافقین نیز به کار گرفته می‌شود آن هم گروهکی که دستش به خون ۱۲ هزار نفر از ۱۷ هزار شهید ترور کشورمان آغشته است و به ادعای خود غربی‌ها به دلیل جنایت‌ها و خیانت‌هایی که انجام داده مورد نفرت ملت ایران است، باعث می‌شود تا ماهیت اینگونه بیانیه‌های به ظاهر حقوق بشری برایمان روشن‌تر شود.

دبیرکل بنیاد هابیلیان در پایان خاطرنشان کرد: تمامی این مسائل نشان می‌دهد که پشت سر تمامی قضایا جریاناتی همچون رژیم غاصب صهیونیستی وجود دارد، به نظر می‌رسد امروزه حداقل ماهیت داعیه‌های حقوق بشر کشورهای غربی با ورود صهیونیست‌ها و گروه‌های تروریستی همچون گروهک جنایتکار منافقین برای تمامی دنیا کاملا واضح و آشکار شده است.
بنیاد هابیلیان
شنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۳طبقه بندی: آرشیو 93، 
برچسب ها: بنیاد هابیلیان، باشگاه خبرنگاران، منافقین، حقوق بشر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی