نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393
فلیپ دالیه، سناتور فرانسوی که شب گذشته به همراه هیئت پارلمانی فرانسه به جمهوری اسلامی ایران سفر کرده است، از جمله فریب خوردگان منافقین است. او که چند سال پیش در اجتماع منافقین در پاریس شرکت کرده است، اذعان می کند حضور او در این اجتماع  به سبب فریبش توسط این گروهک تروریستی بوده است ...

فریب، سلاح کارآمد منافقین

فریب، سلاح کارآمد منافقین

یکی از پشتوانه های اساسی هر گروه، حزب، تشکل و هر آنچه که از اجتماع چند نفر در کنار یکدیگر تشکیل شود، برای فراگیر شدن و اثر گذاری نیاز به نیروی انسانی فعال و قابل توجه دارد. به عبارتی دیگر گروه ها و تشکل های سیاسی و اجتماعی برای اینکه بتوانند در جامعه هدف خود که می تواند در هر سطحی تعریف شود موثر باشند، باید در کنار بالا بردن کیفیت و توان نیروی انسانی خود به افزایش تعداد اعضایشان نیز توجه نمایند.

از این روست که احزاب سیاسی، تشکل های مردمی و اجتماعی سعی دارند با برطرف کردن بخشی از نیازهای عمومی و هدف گذاری مورد نظر بخش قابل توجهی از جامعه به فراگیر شدن تشکل خود کمک نمایند.

گروه های این چنینی می دانند که پویایی و فعال بودن گروه شان وابسته به دغدغه مندی اعضا است و اگر اعضا پیش از ورود و عضویت، با اهداف حقیقی آن تشکل آشنا شده باشند و آنرا در راستای دغدغه های خود بدانند، بی تردید برای رسیدن به اهداف تعریف شده از تمام توان خود بهره می برند.

از طرف دیگر معدود گروه هایی نیز وجود دارند که محوریت فعالیت آنها، از جذب نیروی انسانی تا فعالیت در عرصه های اجتماعی، اطلاع رسانی و ارتباط گیری، بر پایه فریب نهاده شده است. از آنجایی که این گروه ها هدف گذاری نامشروعی دارند و دغدغه هایشان تناسبی با خواسته های اجتماعی جامعه ندارد، می بایست برای فعالیت و بقا از حربه فریب استفاده نمایند.

گروهک تروریستی منافقین یکی از همین گروهها است که برای جذب بیشتر نیرو و همچنین حفظ افراد باقیمانده و سرخورده وابسته به خود، از حربه دروغ و فریب برای این منظور استفاده می کند.

بسیاری از اعضای جدا شده از گروهک تروریستی منافقین در گفتگوهای پس از جدایی شان از این تشکیلات تروریستی به این مسئله اذعان داشته اند که در مرحله جذب به این گروهک و حتی در هنگام عضویت در این تشکیلات و فعالیت در آن، فریب سرکردگان این گروهک را خورده اند؛ بدین گونه بسیاری از افرادی که برای پیدا کردن شغل به کشور های همسایه ایران می رفتند، در تور این گروهک تروریستی گرفتار شده و با وعده اینکه پس از عضویت در این گروهک می توانند در یک کشور غربی زندگی خوبی داشته باشند، فریب آنها را خورده و سال های زیادی اسیر این گروهک شده اند.

این گروهک در فازی دیگر همچنین تلاش دارد تا با تبلیغات دروغین و استفاده از ابزار تزویر و تطمیع، با فریب بعضی سیاستمداران و افرادی که به نوعی در جامعه مطرح باشند، برای خود مشروعیت دست و پا کند. خواه این فریب  تعدادی جوان جویای کار باشد، یا یک هنرمند و فعال اجتماعی و خواه یک سیاستمدار و یا یک سناتور فرانسوی.

فلیپ دالیه، سناتور فرانسوی که شب گذشته به همراه هیئت پارلمانی فرانسه به جمهوری اسلامی ایران سفر کرده است، از جمله فریب خوردگان منافقین است. او که چند سال پیش در اجتماع منافقین در پاریس شرکت کرده است، اذعان می کند حضور او در این اجتماع  به سبب فریبش توسط این گروهک تروریستی بوده است.

منافقین با آگاهی از بدنامی شان در جامعه بین الملل با ایجاد انجمن ها و تشکل های پوششی تلاش دارند تا با پنهان شدن در پشت این تشکل ها اهداف منافقانه خود را پیش برند و چون نمی توانند با ترسیم چهره واقعی شان برای خود سمپات فراهم کنند به سلاح فریب متوسل می شوند.

بنیاد هابیلیان
....................................
1393/02/04

طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران،  حامیان اروپایی رجوی، 
برچسب ها: فلیپ دالیه، سناتور فرانسوی، فریب، سلاح منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی