نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

عبدالحسین عبطان معاون اول عمار حکیم در پارلمان عراق و یکی از اعضای برجسته ائتلاف مواطن (شهروند) گفت: اگر نخست‌وزیری در اختیار مجلس اعلای عراق باشد، منافقین دیگر هیچ‌جایی در عراق نخواهند داشت.

معاون عمار حکیم: منافقین را از عراق اخراج می کنیم
معاون عمار حکیم:

منافقین را از عراق اخراج می کنیم      


به گزارش انجمن دفاع از قرباینان تروریسم به نقل از فرهنگ نیوز  کمتر از یک هفته به انتخابات عراق بیشتر نمانده است و اختلافات سیاسی در عراق روز به روز در حال افزایش می‌باشد. یکی از این اختلافات سیاسی مسأله حضور منافقین در اردوگاه لیبرتی است. ائتلاف العراقیه به‌سرکردگی ایاد علاوی بر حضور منافقان در عراق تأکید دارد، از این رو اغلب احزاب سیاسی با این عکس العمل مخالفت کرده‌اند.

خیانت‌های گروهک تروریستی منافقین برای هیچ‌کس پوشیده نیست. بزرگ‌ترین خیانت این گروه شوم به ملت عراق، همبستگی با صدام در انقلاب شعبانیه سال ۱۹۹۱ علیه ملت عراق بوده است.

 چندی پیش با فشار ملت و دولت عراق و همچنین جنایات این گروه علیه شیعیان این کشور در جریان انتفاضه سال ۱۹۹۱ عراق، روند اخراج گروهک منافقین از پایگاه اشرف به کمپ لیبرتی برای اخراج نهایی آنها از این کشور آغاز شده است. ولی تاکنون اخراج این گروهک از کشور عراق به‌صورت نهایی کلید نخورده است.
...................
نوید رهایی
1393/02/07
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  اخراج و انتقال،  مواضع دولت عراق،  گروه تروریستی،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: معاون عمار حکیم، منافقین، اخراج منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی