نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 12 اردیبهشت 1393
وزیر کشور فرانسه با استناد به برخی اطلاعات اعلام کرد ۲۸۵ شهروند فرانسوی اکنون به نفع شورشیان سوری در سوریه در حال جنگ هستند.

 ۲۸۵ تروریست فرانسوی در سوریه می‌جنگند
طبق اعلام وزیر کشور فرانسه

۲۸۵ تروریست فرانسوی در سوریه می‌جنگند

به گزارش خبرگزاری فرانسه، به نقل از «صدای روسیه»، «برنارد کازنوو» چهارشنبه در جلسه کمیته پارلمانی اعلام کرد، بر اساس اطلاعات این وزارتخانه، 285 شهروند فرانسوی در میان شورشیان سوری حضور دارند.

به گفته کازنوو، افزایش تعداد فرانسوی‌های حاضر در سوریه در ماه‌های اخیر باعث نگرانی شده است. در واقع، طبق اعلام وزیر کشور فرانسه، ظرف 6 ماه گذشته، این مورد 75 درصد رشد داشته است.

کازنوو افزود: تعداد فرانسوی‌هایی که برای شورشیان سوری می‌جنگند با تعداد افرادی که از سایر کشورهای اروپایی در سوریه حضور دارند،‌ قابل قیاس است.

وزیر کشور فرانسه همچنین گفت،‌ طبق اطلاعات موجود، 120 مرد جوان فرانسوی که مایلند به شورشیان بپیوندند در حال حاضر در مسیر حرکت از فرانسه به سوریه قرار دارند. حدود 100 نفر از کسانی که در جنگ سوریه حضور داشته‌آند، اکنون به فرانسه باز گشته‌آند و 25 تن دیگر در درگیری‌ها کشته شده‌اند.
...................
1393/02/12برچسب ها: تروریست فرانسوی، سوریه، صدای روسیه، شورشیان سوری، وزیر کشور فرانسه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی