نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سایت رجوی بمناسبت سالروز درگذشت خواننده منوچهر سخایی ضمن تجلیل از وی بعنوان هنرمند مقاومت با بیش ازنیم قرن فعالیت و شهرت هنری یاد کرد واشاره کرد که سابقا مریم قجر نیز در توصیف شخصیتش بسا خزعبلات بافته بود تا آنچنانکه شایسته است از وجودش در راستای مقاصد شوم سیاسی ( قدرت طلبی ) بسا بهره ببرند ...

خاطره ای از منوچهر سخایی خواننده و مرتبط با فرقه رجوی

سایت رجوی بمناسبت سالروز درگذشت خواننده منوچهر سخایی ضمن تجلیل از وی بعنوان هنرمند مقاومت با بیش ازنیم قرن فعالیت و شهرت هنری یاد کرد واشاره کرد که سابقا مریم قجر نیز در توصیف شخصیتش بسا خزعبلات بافته بود تا آنچنانکه شایسته است از وجودش در راستای مقاصد شوم سیاسی ( قدرت طلبی ) بسا بهره ببرند.
 از قدیم گفتند که حرف, حرف می آورد و من هم با خواندن مطلب مرتبط با سخایی خواننده در سایت رجوی , خاطره ای ازایشان به ذهنم متبادر شد که عینا جهت اطلاع مخاطبانم نقل میکنم.
 نیمه پائیز1373 درپایگاه مجاهدین واقع دراستکهلم سوئد خانم حشمت سریری صدایم زد و از قول خواهر بهشته  شادرو( طهمینه ) ازمسولان روابط خارجی گفت که امروز برای امر مالی اجتماعی نروم و داخل پایگاه بمانم چونکه بایست درجلسه ای مشارکت داشته باشم.
 ساعاتی بعد درکافی شاپ مانندی درمرکزاستکهلم حضور پیدا کردم که خواهر طهمینه و خواننده منوچهرسخایی را مشغول نوشیدن قهوه دیدم که البته مرا هم به نوشیدن یک فنجان قهوه داغ با یک عدد شیرینی که پای سیب می نمود دعوت کردن .
 شخصا حرفی برای گفتن نداشتم لذا سراپا گوش شدم که ببینم موضوع چیست وچرا درکافی شاپ !؟ خواهرطهمینه با اندکی خوش وبش وگرم گرفتن بیشتر با سخایی به ایشان گفتند که لابد این برادر را نمی شناسی و سپس درمعرفی من گفتند که این برادر رزمنده ارتش و از فرماندهان هستند که به اتفاق شماری دیگرازعراق به همراه خانم رئیس جمهوریعنی خواهرمریم به اروپا آمدند و وارد فاز جدید فعالیتی شدند که اصلا شاید برایشان خوشایند هم نبوده باشد.
 خواننده سخایی هرچند سکوت بود ولیکن با نگاهش سوال داشت که چه فعالیتی هست که ناخوشایند است که این برادر از عراق برای انجامش به اروپا اعزام شده است!؟
 خواهرطهمینه اجازه نداد قضیه زیاد بغرنج شود و در ادامه افزودند" این برادر مدتی است که به کارمالی اجتماعی مشغول است و دارد از شهروندان خارجی با محمل هایی پول برای مقاومت جمع آوری میکند در حالیکه نه زبان سوئدی بلد است ونه آنچنانکه باید انگلیسی . چراکه دیروز مقاومت حکم میکرد که ایشان درعراق بمانند و بجنگند و امروز مقاومت حکم میکند که این برادر بیاید اروپا و برای مقاومت و خواهر مریم پول جمع آوری بکند!
 خواننده سخایی که یک جورهایی غافلگیر شده بود و قافیه را باخته بود زودی توانست خودش را جمع وجور کند و در جواب سناریوی خواهر طهمینه گفت " خانم ببینید این برادرمجاهد هستند و اختیارش دست شماست درحالیکه من مجاهد نیستم و هنرمند هستم و اصلا هم دوست ندارم وارد این وادی شوم که شما ترسیم کردید. من هرچند برای مردم می خوانم ولیکن در عوض پول میخواهم تا زندگی ام بگذرد. این پولی هم که شما برای اجرای یک کنسرت در استکهلم به من پیشنهاد کردید خیلی کم است و مبلغ پیشنهادی من خیلی بالاتر است.
 این جای قضیه بود که دو ریالی بنده افتاد که موضوع اغفال خواننده سخایی است با حداقل قیمت. باورکنید جلسه خیلی به درازا کشید طوریکه توفیق اجباری دست داد که با اجازه ناهار را نیزدرهمان کافی شاپ برایمان سرو کنند ولیکن بحث نتیجه نداد وخواننده سخایی دراولین معامله تسلیم نشد که مفتی برای رجوی کنسرت اجرا کند و بعدش مورد بهره برداری قرارگرفته شود.
 لازم به یادآوری است که درآن مقطع رجوی به دنبال خیلی ازهنرمندان رفته بود ازجمله ویگن , تقدسی , الهه , مرتضی و.....که خوشبختانه عمده آنان درگذرزمان متوجه ماهییت رجوی و نیات پلیدش شدند وبتدریج ازاین فرقه فاصله گرفتند ولیکن خواننده سخایی متاسفانه درادامه تماسهایش با این فرقه خریداری شد ودرخدمت رجوی قرارگرفت .
 ما که بخیل نیستم با این حال روحش شاد.
 پوراحمد
منبع: انجمن نجات مرکز گیلانطبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار،  تهران،  نجات یافتگان،  مناسبت ها، 
برچسب ها: منوچهر سخایی، فزقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی