نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 18 اردیبهشت 1393
مریم قجر به سران فرقه در کمپ لیبرتی دستور داده: «هر کسی شائبه جدا شدن و یا فرار از کمپ لیبرتی را داشت همانجا به شیوه‌هایی که می‌دانید نفر را حذف کنید و اجازه ندهید کسی قدم به بیرون از لیبرتی بگذارد مگر کسانی که بصورت تشکیلاتی و از ریل خودمان خارج شود!» ...

واکنش منافقین به فشار مدیران سازمان

گزارش‌های منتشر‌شده از جدا‌شده‌ها به فشار گسترده منافقین در اردوگاه لیبرتی اشاره دارد.به گزارش بولتن نیوز،  به نقل از دیده‌بان، در آخرین اخبار از عراق عنوان شده است 5 تن از اعضای سازمان منافقین از کمپ لیبرتی فرار کرده‌اند.

منابع امنیتی عراق که مسئولیت حفاظت از کمپ لیبرتی در بغداد را برعهده دارند، از فرار پنج تن از اعضای این گروه خبر دادند و عنوان کردند این تعداد از اعضای گروه صبح روز یکشنبه از کمپ متواری شده‌اند و خود را تسلیم نیروهای امنیتی کردند.
به گفته "محمد سلمان الاسدی" از افسران حفاظتی کمپ لیبرتی این افراد تأکید کردند که از ماه‌ها پیش برای فرار برنامه‌ریزی کرده بودند.
او افزود: «این تعداد از جداشدگان به دفتر سازمان ملل در بغداد تحویل داده شدند.»
گزارش‌های منتشر‌شده از جدا‌شده‌ها به فشار گسترده منافقین در اردوگاه لیبرتی اشاره دارد.
جدا‌شده‌ها عنوان می‌کردند طبق خبرهای رسیده از درون فرقه رجوی بعد از بسته شدن درب اردوگاه بدنام اشرف، مریم قجر مقر خود در اور سوراواز پاریس به سران فرقه در کمپ لیبرتی دستور داده به هر شکل ممکن راه فرار و خروج اعضا از تشکیلات را ببندند.
در پی این دستور تشکیلاتی به اعضای اسیر در کمپ لیبرتی گفته‌اند که هر کس بخواهد از تشکیلات خارج شود یا قصد فرار داشته باشد دست در دست دشمن دارد و قصد جان رهبری را دارد و می‌خواهد با دشمن برای کشتن رهبری (رجوی) همکاری کند!
سران فرقه به چماقداران مورد اعتماد تشکیلات گفته‌اند: «حفظ جان رهبری بالاترین هدف می‌باشد و ما هم‌اکنون در زندان به سر می‌بریم و به خاطر کشتن افرادی که خواهان جدایی هستند یا قصد فرار دارند کسی مورد سؤال جواب قرار نمی‌گیرد چون ما خودمان می‌دانیم چطوری مسئله را با دادن اطلاعیه در خارج حل و فصل کنیم!»
همچنین مریم قجر به سران فرقه در کمپ لیبرتی دستور داده: «هر کسی شائبه جدا شدن و یا فرار از کمپ لیبرتی را داشت همانجا به شیوه‌هایی که می‌دانید نفر را حذف کنید و اجازه ندهید کسی قدم به بیرون از لیبرتی بگذارد مگر کسانی که بصورت تشکیلاتی و از ریل خودمان خارج شود!»
هم اکنون به دستور شخص مریم قجر در کمپ لیبرتی یک حالت فوق‌العاده برقرار شده و در اطراف مقرهای اسکان نفرات نگهبانی‌ها چند برابر شده و کوچکترین تحرکات افراد توسط سران فرقه تحت نظر می‌باشد.
پس از انتشار این خبر سایت سازمان منافقین نشان داد که چنین رویه‌ای بصورت جدی در لیبرتی در حال صورت پذیرفتن است و خبر کشته شدن یکی از اعضا را به بهانه حمله قلبی منتشر کرد.

.......................
18 اردیبهشت 93طبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار،  افشاگری،  فرار ترانزیت موقت ها، 
برچسب ها: منافقین، سازمان، لیبرتی، فرار،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی