نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 18 اردیبهشت 1393
آقای علی مرادی در همایش دگردیسی در فرقه منافقین در این دانشگاه شاهرود با اشاره مختصری به زندگی نامه و نحوه جذب خود در این فرقه، افزود: هدف از برگزاری این همایش بیان خطرات، آسیب ها و صدمات فرقه های انحرافی به ویژه فرقه تروریستی منافقین و عبرت آموزی از آن است. عضو سابق شورای مرکزی فرقه منافقین گفت: منافقین نیروی پیاده نظام صدام بودند که در جنگ تحمیلی علیه ایران به عراق کمک های زیادی کردند ...

آقای علی مرادی در همایش دگردیسی در فرقه منافقین در این دانشگاه شاهرود

منافقین نیروی پیاده نظام صدام بودند  

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی دانشگاه شاهرود علی مرادی شب گذشته در همایش دگردیسی در فرقه منافقین در این دانشگاه با اشاره مختصری به زندگی نامه و نحوه جذب خود در این فرقه، افزود : هدف از برگزاری این همایش بیان خطرات، آسیب ها و صدمات فرقه های انحرافی به ویژه فرقه تروریستی منافقین و عبرت آموزی از آن است .

وی خاطر نشان کرد : پس از سرنگونی صدام و ایجاد فضایی بهتری برای تعامل با خارج از پادگان اشرف، خبر عفو رهبری برای اعضایی که مرتکب ترور، قتل و جنایت نشده اند به سازمان رسید و زمینه ای فراهم شد تا حدود 800 نفر از اعضای فرقه منافقین از این تشکیلات فرار کرده و جدا شوند.

مرادی با اشاره به اخذ مجوز و تشکیل دفاتری موسوم به انجمن نجات در مراکز استانها گفت : این امر با هدف کمک به خانواده های قربانیان و افراد جداشده از منافقین و نیز تلاش برای بازگشت بقیه اعضاء و افشاگری چهره زشت منافقین انجام شد.

 وی با بیان مراحل اخراج خفت بار منافقین از پادگان اشرف و متلاشی شدن این پادگان، علیرغم شعارهای فریبنده آنان مبنی بر غیر قابل نفوذ بودن آن، آخرین فعالیت ها و وضعیت فعلی این فرقه تروریستی را تشریح و اذعان کرد : از جاسوسی و مزدوری برای صدام تا مزدوری برای آمریکا، اسرائیل و عوامل استکبار و هر جایی که نقطه چالشی نظام جمهوری اسلامی ایران با غربی ها بود، منافقین در آن زمینه نوکری غربی ها را می کردند.

 وی با اشاره به موضوع هسته ای و تحرکات و تبلیغات مذبوحانه منافقین در این راستا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت : چند روز قبل از هر مذاکره ای، با برگزاری کنفرانس های خبری و تبلیغاتی سعی در بر هم زدن میز مذاکرات هسته ای ایران را داشتند و با بیان مطالب دروغی همچون پیدا کردن یک سایت هسته ای، موضوع پارچین، پاک کردن آثار سلاح های شیمیایی توسط ایران و غیره ،خوراک تبلیغاتی و رسانه ای برای غربی ها فراهم می کردند و در قبال این خوش خدمتی پول، امکانات و امتیازاتی از آنان دریافت می کردند.

 عضو سابق شورای مرکزی فرقه منافقین با اشاره به شباهت خاص ترفند مهدی ابریشم چی از سازمان منافقین با نتانیاهو رییس جمهور رژیم جعلی اسرائیل در برگزاری کنفرانس خبری و مخالفت با توافق جامعه جهانی با موضوع هسته ای ایران، این شباهت خاص را ناشی از همدستی و هماهنگی منافقین با رژیم صهیونیستی دانست و ابراز داشت : البته در حال حاضر با ناامیدی بسیار اذعان می کنند که جمهوری اسلامی در آستانه توافق هسته ای است و به همین دلیل به شاخه جدید حقوق بشر پریده اند.

 وی درباره ضرورت برگزاری این گونه همایش ها گفت : سرکردگان فرقه منافقین شخص ˈمسعود رجویˈ و ˈ مهدی ابریشم چیˈ بر مسئله تهاجم صددرصدی به فضای مجازی تاکید کرده اند تا این که بتوانند به خیال خودشان حداقل 50 درصد آن را به کف خیابان ها بکشانند.

 وی تاکید کرد : به دلیل نداشتن وجهه مردمی و فضای حقیقی سعی می کنند با استفاده از جنگ نرم بدون آرم، پرچم و نماد سازمان منافقین در فیس بوک صفحه ایجاد کنند و در ابتدا از طریق درج اخبار عادی و مورد قبول عموم مردم و به تدریج از طریق آشنایی بیشتر با روحیات و علایق مخاطب با وی ارتباط برقرار کرده و به تبادل اخبار، فیلم، عکس و غیره می پردازند و بعد که فرد متوجه شد، با تهدید مجبور به ادامه همکاری شده و عملا به نیروی منافقین تبدیل می شود.

 مرادی با توصیه به هوشیاری دانشگاهیان در فضای مجازی که از این بستر ضربه نخورند، تاکید کرد : منافقین برای رسیدن به اهداف شوم خود با اعتقاد به این که هدف وسیله را توجیه می کند ،دست به هر کاری می زنند.

وی بیان کرد : و در فضای مجازی و شبکه اجتماعی فیس بوک با پسوندهای مختلفی همچون پسوند ایرانی جوانان ما را به دام می اندازند.

در ادامه علی اکرامی عضو سابق شورای روابط خارجی فرقه منافقین با توجه به تخصص خود در گروهک منافقین به موضوع روابط خارجی و مسایل سیاسی منافقین پرداخت و گفت : با توجه به این که دولت عراق از مقبولیت خوبی در سطح جامعه جهانی برخوردار نبود از سازمان برای ایجاد فضایی برای عراق استفاده می کرد تا بتواند قطعنامه ای علیه ایران صادر کند. 

 وی اقدام اخیر پارلمان اروپا در جهت صدور قطعنامه نقض حقوق بشر در ایران را از جمله تلاش های فرقه منافقین در این راستا عنوان کرد و افزود : فرقه ای که روزی با ادعا و تبلیغ آزادی و دموکراسی و اسلام بدون طبقه توحیدی، امثال من را جذب کرد، وقتی درون سازمان قرار می گیرید، می فهمید که تمامی این ادعاها و شعارها فریبی بیش نیست.

 ایرج صالحی عضو دیگر شورای مرکزی منافقین در سال های 64 تا 83 و عضو قسمت نظامی و اطلاعات این گروهک با اشاره به مفهوم دگردیسی و تغییر ماهیت و محتوای این فرقه گفت : اگرچه سازمان منافقین از ابتدا التقاطی از اسلام و مارکسیسم بود ،ولی در عین حال به تروریسم کور رو آوردن هم قطعا با شعارهای فریبنده ابتدایی این سازمان منافات اساسی داشت.

 در پایان این مراسم علی مرادی، علی اکرامی و ایرج صالحی به پرسش های شرکت کنندگان پاسخ دادند.

 این همایش دربخش های ویژه دانشجویان ،دانشگاهیان و عموم مردم در روزهای هفتم وهشتم اردیبهشت در دانشگاه شاهرود برگزار شد.

.....................

18 اردیبهشت 93
طبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای علی مرادی،  جداشدگان از فرقه رجوی، 
برچسب ها: علی مرادی، پیاده نظام صدام، منافقین، دانشگاه شاهرود، دگردیسی فرقه منافقین، علی اکرامی، ایرج صالحی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی