نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

ما جدا شده ها معتقد هستم که رجوی و فرقه جنایت کارش بدون هدف پاچه ما را نمی گیرند . چند هدف را دنبال می کند. ۱-  ابتدا گرد و خاک می کند که ما در انتخابات عراق پیروز شدیم و آن لیستی که ما می خواستیم برنده شده و این را برای افراد با مکر و حیله القاء می کند که تسویه جدا شده ها به زودی اعمال خواهد شد . رجوی هنوز خواب صدام را می بیند ، فکر می کند زمان صدام …

علی خاتمی، هتل مهاجر بغداد

علی خاتمی، هتل مهاجر بغداد:
 
زوزه های مرگ فرقه رجوی علیه جدا شدگان (هدف رجوی از گرفتن پاچه ما)

2014/05/08 by Iran Interlink


مطلبی به قلم علی خاتمی – جداشده از فرقه رجوی – بغداد
 
زوزه های مرگ فرقه رجوی علیه ما جدا شدگان چیزی نیست جز تبلیغاتی که مصرف داخلی دارد و هدفش این است که چند صباحی بیشتر جرم و جنایت و خیانت کند.
 
ما جدا شده ها معتقد هستم که رجوی و فرقه جنایت کارش بدون هدف پاچه ما را نمی گیرند . چند هدف را دنبال می کند .
 
۱- ابتدا گرد و خاک می کند که ما در انتخابات عراق پیروز شدیم و آن لیستی که ما می خواستیم برنده شده و این را برای افراد با مکر و حیله القاء می کند که تسویه جدا شده ها به زودی اعمال خواهد شد . رجوی هنوز خواب صدام را می بیند ، فکر می کند زمان صدام است که افراد را بترساند !
 
۲- برجسته کردن هتل مهاجر و تهمت های بی اساس و دروغ پردازی های شیطانی تا حدی که موجب تمسخر افراد داخل تشکیلات شده است . که بابا اینهمه انرژی گذاری برای ۴ نفر آدم قطعا ما فراموش شده ای بیش نخواهیم بود . و افراد شک کردند که موضوع چیست .
 
۳- علت پاچه گیری جدا شده ها توسط رجوی و سران پلیدش فقط وفقط مصرف داخلی دارد و با تهمت و افترا به ما جدا شده ها می خواهد که افراد داخل تشکیلات از اسم جدا شده ها متنفر باشند . همان کاری که در رابطه با خانواده ها می کرد و ما را از خانواده متنفر کرده بود. ولی عملا ما بیشتر از خود رجوی متنفر شدیم .
 
۴- وقتی جدا شده ای را به زیر انواع تهمت ها می برد . با هزار فریب ونیرنگ می خواهد بنوعی او را وابسته به خودش بکند. ونمونه اش را داشیم که در آلبانی پیشنهاد ماشین شخصی به افراد داده اند .
 
۵- اگر دراین چند سال به خبر های فرقه کثیف رجوی نگاه کنیم تمام سمت وسویش این است که یک طوری به نیروهای سرخورده اش انگیزه بدهد .ولی ما که می دانیم در لیبرتی چه خبره.. کسی به حرفهای فرقه محل سگ هم نمیزاره ، دو ماهه دهان ها و چشم ها به سمت یونامی بازه که آنها را به یک کشور خارجی منتقل کند . و سران فرقه از طرفی پیام خودسوزی جمعی مریم قجر را می خوانند و از طرف دیگر دلداری می دهند که بعد از انتخابات عراق ، راه خارجه باز می شود.
 
۶- با صدور اطلاعیه هایی علیه ما جدا شده ها ، رجوی می خواهد افراد لیبرتی را به کشتن بدهد. و وانمود کند ، مقصر ما جدا شده ها هستیم . تا تقصیر اصلی که خود رجوی و مریم قجر است را بدر ببرند . علت آن هم این است که به بهانه ما جدا شده ها می تواند محدودیت ها را بیشتر کند وچوب لای چرخ یونامی و کمیساریا بگذارد تا روند انتقال را به تاخیر بیندازد و نگهبانی ها را چند برابر کند .
 
در نتیجه رجوی در لجن پراکنی هر چقدر یاوه گویی بر علیه ما جدا شده ها بکند بیانگر ضعف در جلوگیری از آگاهی افراد و ریزش نیروهای باقی مانده اش را نشان می دهد که مارک های سالیان را در نشست های مختلف به ما می زد از قبیل ندامت / مزدور/ بریده/ طعمه/ اپورتونیست/ زندگی طلب/ خیانت/وو… گوشمان پر است از این مزخرفاتی که فقط شایسته خود مسعود و مریم رجوی می باشد.
 
باید به رجوی بگویم برای رسیدن به آرزوهایمان که سالیان ما را در تشکیلات کثیف خودت به بند کشیده بودی و از خانواده ها دور نگه داشتی ، چه افتخاری بهتر از این که از تو و فرقه جنایتکارت تبری بجوییم و توبه کنیم . ولی واقعیت این است که کسی تا بحال از ما نخواسته است چنین کاری بکنیم . ما همه انسانهای آزادی هستیم که پس از ۲۰ تا ۲۵ سال تصمیم گرفتیم از مناسبات فرقه گرایانه و ضد انسانی فرقه رجوی خارج شویم . این حق ما است که انتخاب کنیم که کدام کشور برویم و یا به وطن عزیزمان برگردیم . سران جنایتکار فرقه رجوی که توسط مردم ایران طرد شده اند و سر و کارشان با خانواده های داغ دار و عدالت جو است . انشاالله به سزای اعمال ننگینتان برسید .
 
ما انتخاب خودمان را کرده ایم که ازدواج کنیم به آرزوهایی که شما بر باد دادید برسیم و آنها را برآورده کنیم . چشم مسعود و مریم و سرانشان کور.
 
همینجا از تمامی سازمانهای حقوق بشری دوست و حامی اسیران و سازمانهای بین المللی خواهانیم که به اسیران در بند فرقه رجوی در لیبرتی یاری رسانند.
 .....................

انجمن نجات، مرکز تهران، هشتم  می ۲۰۱۴
20 اردیبهشت 93طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: علی خاتمی، هتل مهاجربغداد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی