نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک نویسنده عراقی در مقاله ای نوشت گروهک تروریستی منافقین برای اقدامات تروریستی داخل خاک ترکیه آماده می شود. "علی الحاج" نویسنده و روزنامه نگار عراقی در مقاله ای از مذاکرات و هماهنگی های محرمانه بین سرویس اطلاعاتی ترکیه ، کشورهای عرب خلیج فارس و برخی از طرف های عراقی با نفوذ برای اقدام منافقین در انفجار داخل خاک ترکیه با هدف متهم کردن دولت عراق به دست زدن به چنین کاری پرده برداشت. ...

منافقین برای حمله تروریستی به ترکیه آماده می‌شوند
منافقین برای حمله تروریستی به ترکیه آماده می‌شوند

به گزارش سرویس بین الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از اشرف نیوز: "علی الحاج" نویسنده و روزنامه نگار عراقی در مقاله ای از مذاکرات و هماهنگی های محرمانه بین سرویس اطلاعاتی ترکیه ، کشورهای عرب خلیج فارس و برخی از طرف های عراقی با نفوذ برای اقدام منافقین در انفجار داخل خاک ترکیه با هدف متهم کردن دولت عراق به دست زدن به چنین کاری پرده برداشت.
وی در ادامه می نویسد: نشست محرمانه طرف ترکی و برخی از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس و همچنین ذی نفوذان عراقی در چارچوب تطبیق برنامه کاری و رویکرد فرقه گرایانه و منافع مشترکی است که این گروه ها برای رسیدن به اهداف خود به شیوه غیرقانونی که همگی با آن آشنا هستند و در جهت به شکست کشاندن تجریه دموکراتیک در عراق است ، برگزار شد.
این نویسنده عراقی نوشت : این مذاکرات اقدام برای اجرای عملیات تروریستی و انتحاری در داخل خاک ترکیه از سوی گروهک منافقین را تسهیل بخشیده و این گروهک پس از قانع شدن ، این کار را اجرایی خواهد کرد.

"علی الحاج" دست زدن به چنین کاری را تلاش برای انعطاف ناتو در قبال ترکیه دانسته می افزاید : هدف از عملیات تروریستی منافقین در خاک ترکیه فتنه افکنی در منطقه و تغییر قواعد بازی است.

وی همچنین افزود : اقدامات تروریستی در خاک ترکیه با هدف تخریب چهره دولت عراق و ایران است و هم اکنون هم ارتباطاتی بین سرویس اطلاعاتی ترکیه و طرف هایی از گروه موسوم به "الجهاد و التوحید" در موصل ، جنوب کردستان عراق جریان دارد که برای دستیابی جایگاه سیاسی و دینی در عراق و لبنان و برخی از نهادها در این دو کشور است.


باشگاه خبرنگاران جوان
1393/02/21طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  عملیات تروریستی،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: علی الحاج، اشرف نیوز، عملیات تروریستی، ترکیه، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی