نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 22 اردیبهشت 1393
پایگاه خبری صوت العراق با ارائه یک گزارش تحلیلی به بررسی تلاش‌های گروهک تروریستی منافقین برای تأثیر گذاری در مرحله بعد از انتخابات مجلس نمایندگان عراق و تشکیل دولت آینده این کشور پرداخت.


ورود منافقین به عرصه تشکیل دولت جدید در عراق

ورود منافقین به عرصه تشکیل دولت جدید در عراق/ عراق جنایات منافقین را فراموش نمی‌کند

به‌گزارش حوزه سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان، پایگاه خبری صوت العراق با ارائه یک گزارش تحلیلی به بررسی تلاش‌های گروهک تروریستی منافقین برای تأثیر گذاری درمرحله بعد از انتخابات مجلس نمایندگان عراق و تشکیل دولت آینده این کشور پرداخت.

صوت العراق در آغاز این گزارش می‌نویسد: به هیچ وجه بعید نیست که در روزهای آینده اخباری از ورود گروهک تروریستی منافقین به عرصه گفتگوهای احزاب سیاسی عراق برای تشکیل دولت بشنویم به ویژه آنکه این روزها تحرکات زیگزاگی میان جریان صدر و ائتلاف المواطن که می‌کوشند ائتلاف وسیعی را تشکیل دهند و فهرست المتحدون نیز احتمالا به آنها خواهد پیوست آغاز شده است.
 
این موضوع در سخنان اخیر ظافر العانی(حامی سرسخت منافقین و از رهبران المتحدون) به خوبی منعکس شده است. از سویی دیگر همگی به خوبی از ارتباط العانی و برخی از اعضای المتحدون با سازمان مجاهدین خلق (منافقین) مطلع هستیم. این گروه ها همکاری و برنامه کاری مشترک با گروهک تروریستی منافقین دارند و این گروهک تروریستی نیز که در دوران رژیم صدام (دیکتاتور سابق عراق) در کنار وی بوده‌اند به طور قطع یاران سابق خود را تنها نخواهند گذاشت به ویژه آنکه این سیاستمداران در دوران پس از صدام (معدوم) نیز از  گروهک تروریستی منافقین پشتیبانی کردند.
 
صوت العراق در ادامه گزارش خود نوشت: این گروهک تروریستی به‌ شکل مستمر به دنبال هماهنگی برای کسب و جلب مواضع مثبت محلی و بین‌المللی برای حمایت از این نمایندگان و فراکسیون‌های آنان جهت رفتن به سمت ائتلاف با این دو فراکسیون شیعی است. البته به دلیل مواضع سرسختانه این دو فراکسیون در قبال گروهک تروریستی منافقین، این گروه می‌کوشد از دور این اقدامات را انجام دهد.
 
این پایگاه خبری تحلیلی عراقی به واسطه‌گری برخی از کشورهای اروپایی و شخصیت‌های سیاسی برای تشکیل این ائتلاف‌ها اشاره می‌کند و می‌نویسد: نقش این گروهک تروریستی در تحریک برخی از کشورهای اروپایی و شخصیت‌های سیاسی آمریکایی و غربی برای اقناع این دو فراکسیون جهت قبول ائتلاف با المتحدون درست همانند انتخابات گذشته شوراهای استانی در دیالی و بغداد است تا از این طریق مانع از موفقیت مالکی برای دستیابی به دوره سوم نخست‌وزیری شوند.
 
نویسنده گزارش در ادامه، با خطرناک توصیف کردن ورود منافقین به خط مذاکرات تشکیل کابینه برای جریان اکثریت در عراق می‌نویسد: حافظه عراقی‌ها به هیچ وجه حمایت‌های ظافر العانی از صدام تا آخرین روزهای پیش از سرنگونی او را از یاد نمی‌برد. بدین جهت آیا ممکن است این دو فراکسیون شیعی با چنین شخصیت‌هایی که همچنان خون بعث در رگ‌های آنان می‌جوشد ائتلاف کنند؟
 
صوت العراق در پایان این گزارش ابراز امیدواری می‌کند تا این جریان‌های شیعی در عراق حتی برای یک لحظه جنایت‌های منافقین را فراموش نکنند به ویژه آنکه بسیاری از اعضای این جریان‌های بارها مواضع سرسختانه و قابل تقدیری را علیه این گروه ابراز کرده‌اند.

1393/02/22طبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار، 
برچسب ها: عراق، گروهک، تروریستی، منافقین، تشکیل، دولت، صوت العراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی