نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

باید اعتراف کنم ما با این کلمات و مراسمها غریبه بودیم و بهتر بگویم که هیچ کس یادش نمی امد که چه تاریخی روز مادر یا روز پدر و … هست چون در درون مناسبات فرقه گرایانه رجوی ابراز احساسات نسبت به پدر و مادر گناه کبیره حساب می شد و هر کس از خانواده بطور خاص پدر یا مادر یادی می کرد و حتی فکر می کرد و یا خوابش را می دید از طرف سران فرقه رجوی به بدترین شکل ممکن مورد باز خواست قرار می گرفت ...

محمد رزاقی
روزهای خاصی که در فرقه رجوی هیچ معنی و مفهومی ندارد

میلاد با سعادت مولود کعبه، حضرت علی علیه السلام و روز پدر رو به همه هموطنان و دوستانم تبریک عرض میکنم و اجازه می خواهم که این مطلب با این شعر در وصف مولا علی ( ع ) شروع کنم .

ز لیــلایی شنیدم یا علی گفـــت ………. به مجنون چون رسیدم یا علی گفت

مگر این وادی دارالجــــنون است ………. که هـــر دیوانـــــه دیدم یا علی گفت

نسیمــی غنچه ای را باز می کرد ………. به گـــوش غنچه کم کم یا علی گفت

چمــــــن با ریــزش باران رحمــــت………. دعایـــــی کرد و او هــم یا علی گفت

دلا بایســــت هر دم یا علی گفت………. نه هــــــر دم بل دمــادم یا علی گفت

این شعر تقدیم می کنم به تمامی پدران خاص پدران اعضاء اسیر در چنگال فرقه رجوی که سالیان از دیدن فرزندان خود محروم هستند .

شما سوال کردید که روزهای خاص مثل روز مادر یا روز پدرو … درون مناسبات فرقه رجوی چگونه برگزار می شد ؟

باید اعتراف کنم ما با این کلمات و مراسمها غریبه بودیم و بهتر بگویم که هیچ کس یادش نمی امد که چه تاریخی روز مادر یا روز پدر و … هست چون در درون مناسبات فرقه گرایانه رجوی ابراز احساسات نسبت به پدر و مادر گناه کبیره حساب می شد و هر کس از خانواده بطور خاص پدر یا مادر یادی می کرد و حتی فکر می کرد و یا خوابش را می دید از طرف سران فرقه رجوی به بدترین شکل ممکن مورد باز خواست قرار می گرفت .

باید به یک موضوع اشاره کنم که اصلا درون فرقه رجوی خانواده ای وجود ندارد که بخواهند روزها و مناسبتهای ان را هم گرامی بدارند .

بیش از ۲۰ سال به دستور شخص رجوی در مناسبات فرقه گرایانه رجوی هیچ کسی صاحب خانواده نیست هر کس متاهل بود زن را طلاق داد و هر کس هم مجرد بود باید برای همیشه ازدواج و تشکیل خانواده را از ذهن خود خارج می کرد .

رجوی در نشستهای مختلف درونی از خانواده بعنوان کانون فساد نام می برد و دشمن یک داخلی تشکیلات خود را خانواده می دید حال ببینید ایا رجوی اجازه می داد کسی روز مادر یا روز پدر را جشن بگیرد؟

در حقیقت رجوی با شیادی و با ترفند انقلاب ایدئولوژیک اعضاء خود را از خانواده و جامعه قطع کرد و همین باعث شده بود کسی بیاد این روزهایی که در جامعه بصورت یک ارزش هست در درون مناسبات فرقه گرایانه رجوی از یادها برود و میتوانم بگویم این روزها برای اعضاء فرقه رجوی هیچ معنایی نداشت .

باید به این نکته هم اشاره کنم رجوی خیلی سعی داشت روزهای خاصی به اسم خودش و یا مریم قجر درذهن اعضاء هک کند بدین صورت که به جای روز پدر که مصادف هست با تولد مولا علی ( ع ) روزهای انتخاب مریم قجر بعنوان ریئس جمهور شورای دست ساز رجوی را پر رنگ کند و چند روز برای همین روز برنامه برگزار کنند .

واقعیت اینکه همین الان یک نفری خارج از تشکیلات فرقه گرایانه رجوی از اعضاء نگون بخت بپرسد روز پدر چه روزی هست مطمئن هستم هیچ یک از اعضاء فرقه رجوی نمی توانند جواب بدهند و حتما برایشان سوال خواهد شد مگر در تقویم روز پدر هم داریم؟!

بنابراین صحبت کردن در مورد این موضوعات سخت چون در یک کلمه باید بگویم کاری انجام نمی شد که بگوییم خوب بود یا بد برگزار می کردند فقط می توانم بگویم رجوی با شیادی تمام عیار ذهن اعضا را انقدر به مسائل پوچ و خود ساخته مشغول کرده که بعضی از روزها در جامعه یک ارزش و یک احترام خاصی دارد در درون مناسبات فرقه گرایانه رجوی کسی از آن یاد نمی کند .

محمد رزاقی
............................
93/02/26طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: محمد رزاقی، مناسبت ها در فرقه رجوی، خانواده، روز پدر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی