نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

پارلمان کانادا برنامه‌ای یک‌ هفته‌ای با موضوع «حقوق بشر ایران» ترتیب داده که سازمان ‌دهنده اصلی آن «کالتر» از سیاستمداران تندروی حامی اسرائیل در کانادا است. «احمد شهید» گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران (از هواداران فرقه تروریستی رجوی) نیز به این همایش دعوت شده است، در این خیمه شب بازی «مریم رجوی» پیر تروریست معروف نیز به سفارش موساد حضور دارد.

احمد شهید منافقین

خیمه شب بازی حقوق بشری كانادا، با شركت احمد شهید و مریم رجوی

پارلمان کانادا برنامه‌ای یک‌ هفته‌ای با موضوع «حقوق بشر ایران» ترتیب داده که سازمان ‌دهنده اصلی آن «کالتر» از سیاستمداران تندروی حامی اسرائیل در کانادا است. «احمد شهید» گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران (از هواداران فرقه تروریستی رجوی) نیز به این همایش دعوت شده است، در این خیمه شب بازی «مریم رجوی» پیر تروریست معروف نیز به سفارش موساد حضور دارد.
«کولتر» از سیاستمداران تندروی طرفدار اسرائیل در کشور کانادا این جلسات را ترتیب داده است. وی در سال 2012 عضو یکی از کمپین‌هایی بوده که خواهان حذف نام فرقه منافقین از فهرست سازمان‌های تروریستی آمریکا و کانادا بوده است.
در چند گزارش از وضع حقوق بشر در ایران ابراز نگرانی کرده است. منابعی که وی به آنها برای تدوین این گزارش‌ها استناد کرده همواره مورد انتقادهای جدی بوده‌اند.
حضور گزارشگر ویژه سازمان ملل می‌تواند به‌عنوان شاهدی دیگر بر موثق نبودن منابع مورد استناد احمد شهید در گزارش‌های حقوق بشر ایران قلمداد شود.

احمد شهید در طول دو سال گذشته گزارش های مغرضانه زیادی علیه وضعیت حقوق بشر ایران منتشر کرده است. منابع استنادی وی درباره موارد نقض حقوق بشر در ایران عمدتا از سوی گروههای اپوزسیون ایرانی مستقر در اروپا و آمریکا به ویژه فرقه تروریستی مجاهدین (منافقین) تهیه می شود.

در این مورد نقش کانادا در این بازی چند وجهی خیلی بارز بوده است، چرا که این کشور در راستای تداوم سیاست های خصمانه خود علیه ایران به همراه آمریکا پیشنهاد انتصاب چنین کمیسری را داد و از طرف دیگر نیز برنامه ریزی ملاقات های احمد شهید با گروههای مخالف عمدتاً توسط کانادا برگزار می شود.
اما آنچه که در وهله اول کار این گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل را بی اعتبار می کند و در مرحله دوم نیز اعتبار سازمان ملل را به دلیل عدم پایبندی به اصول انسانی که بر اساس آن تشکیل شده است را خدشه دار می کند، ملاقاتی است که احمد شهید اخیراً با برخی از اعضای گروهک منافقین در شهر انتاریو کانادا داشته است، وی از اعضای نمایندگان گروهک منافقین که در جلسه حضور داشته اند خواسته است که مستندات خود را در مورد موارد نقض حقوق به وی ارائه کنند.

درباره دیدار احمد شهید با منافقین در انتاریو کانادا ذکر چند نکته ضروری است:
گزارشات احمد شهید به قدری مخدوش و غیر واقعی است که کوچکترین اعتباری نمی تواند داشته باشد. از احمد شهید باید پرسیده شود شما به عنوان کمیسر حقوق بشر سازمان ملل درباره ایران چگونه و بر اساس چه استدلالی با نمایندگان گروهکی ملاقات کرده اید که به استناد هزاران سند غیر قابل خدشه و قابل ارائه به دادگاه کیفری بین المللی هیچ گونه ارزش و احترامی به حقوق انسان ها قائل نیست و هزاران پرونده ترور، آدم کشی، بمب گذاری و... در پرونده ننگینشان ثبت و ضبط است؟

احمد شهید بر اساس ماموریت محوله از جانب لابی صهیونیستی گزارش مغرضانه ای بر ضد ایران را تهیه خواهید کرد، پس چرا بیش از این اعتبار خود را خدشه دار می کنید و با گروهی نشست و برخواست می کنید که داستان رسوایی آنها مدت هاست که نقل هر کوی و برزنی است.
کمیسر ویژه حقوق بشر سازمان ملل با نمایندگان یک گروه تروریستی برای همفکری جهت تنظیم گزارشی که قرار است به مجمع عمومی ارائه شود؛ دیدار می کند. آیا این ملاقات نقض غرض اهداف سازمان ملل مصرح در منشور ملل متحد نیست؟ آیا این مسئله اعتبار سازمان ملل را بیش از پیش خدشه دار نمی کند؟
27 اردیبهشت 93طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: احد شهید منافقین، كانادا منافقین، تروریست، اسراییل، امریكا، پارلمان کانادا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی