نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

جواد خراسان  چهره منفور و شکنجه گر فرقه تروریستی رجوی مدتی است که مجددا به صحنه بازگشته است و درپی اجرای خطوط و سفارش های دیکته شده مریم رجوی از فرانسه می باشد. سازمان درصدد است با وعده های دروغین، نفرات را چه اینکه در آلبانی بمانند و یا از این کشور خارج شوند، وصل به سازمان نگهدارد.

مخدوش کردن مسیر اخذ پناهندگی جدا شده های آلبانی - تیرانا

سران فرقه رجوی در پی مخدوش کردن مسیر اخذ پناهندگی جدا شده های آلبانی - تیرانا

جواد خراسان  چهره منفور و شکنجه گر فرقه تروریستی رجوی مدتی است که مجددا به صحنه بازگشته است و درپی اجرای خطوط و سفارش های دیکته شده مریم رجوی از فرانسه می باشد .
سازمان درصدد است با وعده های دروغین، نفرات را چه اینکه در آلبانی بمانند و یا از این کشور خارج شوند، وصل به سازمان نگهدارد.
نماینده اداره مهاجرت آلبانی همچنان با نفرات در حال مصاحبه می باشد و گویا در دور دوم مصاحبه ها تکلیف افراد مشخص می شود . گفته می شود احتمالا نفرات ظرف 3 تا 4 ماه آینده پاسپورت خواهند گرفت  که یا درآلبانی می مانند و یا  به کشورهای دیگر منتقل خواهند شد  .
نفرات اعزامی از لیبرتی به آلبانی هیچگونه اعتمادی به وعده های سازمان ندارند و می دانند که تحلیل های سازمان دروغی بیش نیست و مگر نه اینکه عمری از بهترین  دوران  زندگی آنها را به هدر داده است ؟
تعدادی از نفرات در مصاحبه ها حاضر به امضای فرم نشده اند . که این امر نارضایتی سران فرقه رجوی را برانگیخته است و حسن نایب آقا به آنها گفته است ، این موضوع ، ممکن است تاثیر منفی بر وضعیت شان داشته باشد .
حسینی
منبع: انجمن نجات مرکز تهران
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  تهران، 
برچسب ها: اخذ پناهندگی، جدا شده های آلبانی، تیرانا، حسن نایب آقا، جواد خراسان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی