نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فرقه وامانده ی رجوی در ادامه سیاه بازی سالانه، در تبلیغی گوشخراش وعده برگزاری تجمع تبلیغاتی ویلپنت پاریس را از سر گرفته است. رجوی از تمامی ملیت ها و کارتن خواب های جویای ساعتی خوش خواسته است تا به رسم همیشگی و قرداد معمول، خود را به اوورسوراواز پاریس برسانند ...

فراخوان گردهمایی سیاهان اجاره ای و هواداران کرایه ای در ویلپنت

فرقه وامانده ی رجوی در ادامه سیاه بازی سالانه، در تبلیغی گوشخراش وعده برگزاری تجمع تبلیغاتی ویلپنت پاریس را از سر گرفته است. رجوی از تمامی ملیت ها و کارتن خواب های جویای ساعتی خوش خواسته است تا به رسم همیشگی و قرداد معمول، خود را به اوورسوراواز پاریس برسانند تا در قبال دریافت دلار مکفی و پذیرایی مغذی خود را برای شوی تبلیغاتی سیاسی فرقه مجاهدین که قرار است در روز جمعه 6 تیر ماه (27 ژوئن) در ویلپنت پاریس برگزار شود، آماده نمایند.
توضیح اینکه حق اولویت ثبت نام وشرکت با افراد و خانواده هایی است که طی سالهای گذشته با حضور خود در شوی تفریحی سیاحتی مریم، پایبندی به تعهدات فی مابین و اطاعت پذیری از تشکیلات را به اثبات رسانده اند.
همچنین افراد برماییان، اعضای جداشده و بریده مزدورها حقّ شرکت و نزدیک شدن به محدوده شوی تبلیغاتی ویلپنت را تا مسفت 18 کیلومتر ندارند.

از آنجایی که ماهیت پشت پرده ی شوی مریم گیت برای خاص و عام شناخته شده و لو رفته است، همچنین تا کنون بارها رنگ، نژاد و ملیت شرکت کنندگان غیر ایرانی نیز مشخص است، از همین حالا می توان پیش بینی کرد که بار دیگر سیاهان آفریقایی، گدایان آمریکایی، آوارگان اوگاندایی بعلاوه جمعی از پناهجویان سامورایی دست در دست یک دوجین از دانشجویان چچنی و سوماترایی که برای اولین بار به تور تیم های جذب سیاهی لشکر رجوی افتاده اند، حضور خواهند داشت. در این میان باز هم جای ایرانیان خالی است، چون هیچ ایرانی با شرف و وطن پرستی حاضر نیست به هیچ وجه ولو گذراندن ساعتی عیش و نوش در کاباره مریم قجر به جمع فرقه جاسوس پیشه و خیانت اندیشه ی رجوی بپیوندد. فقط سیاهان معلوم الحال و رنگین پوستان ناچار و ایرانی نمایان بزهکار در قبال مبلغی دینار و دلار برای رجوی کف می زنند و پلاکارت بر دوش خواهند گرفت.

در اطلاعیه فرقه کلک پیشه ی رجوی آمده است:
«کمیته برگزاری شوی ویلپنت طی فراخوانی از تمامی ایرانیانی که قلبشان به عشق وطن و آزادی آن می تپد، دعوت کرده است که در این شوی تبلیغاتی تفریحی مشارکت کنند.»

غافل از اینکه بدانند، ایرانیانی که قلبشان به عشق میهن و آزادی می تپد، از فرقه وطن فروش و بیگانه پرست رجوی بیزار و متنفرند، خواه در ایران باشند و یا در اقصی نقاط دنیا زندگی کنند، هرگز ننگ ساعتی خوش در زیر سایه منحوس رجوی را به جان نمی خرند.

 البته بوق و کرنای سالانه رجوی ها در ویلپنت تکراری است، تازگی ندارد و احتمال می رود امسال با درگیری و شانتاژ و صحنه سازی های خیابانی علیه جداشدگان از فرقه توأم باشد.

30 اردیبهشت 93
پرونده سیاهطبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 93،  پرونده، 
برچسب ها: فراخوان گردهمایی، سیاهان اجاره ای، هواداران کرایه ای، ویلپنت،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی