نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک منبع دیپلماتیک که نخواست نامش فاش شود، عنوان کرد که اعضای کنگره آمریکا با رهبران سازمان خلق دیدار داشته و چندین ساعت با آن ها جلسه برگزار کردند تا مساله انجام عملیات در عراق و سوریه را مورد بررسی قرار دهند ...

واشنگتن از (سازمان مجاهدین)

با هدف اینکه به جهان وانمود کند ایران در ارتباط با القاعده است،

واشنگتن از (سازمان مجاهدین) "خلق" برای انجام عملیات تروریستی در عراق حمایت می کند

روزنامه المستقبل العراقی / 12/05/2014

هر از گاهی واشنگتن از سازمان تروریستی خلق به عنوان ابزاری برای محکوم نمودن حکومت ایران استفاده می کند و افکار عمومی را با روش هایی مختلف و پیچیده گمراه می نماید.
در همین رابطه یک منبع دیپلماتیک که نخواست نامش فاش شود، عنوان کرد که اعضای کنگره آمریکا با رهبران سازمان خلق دیدار داشته و چندین ساعت با آن ها جلسه برگزار کردند تا مساله انجام عملیات در عراق و سوریه را مورد بررسی قرار دهند.
این منبع در گفت و گو با روزنامه "المستقبل العراقی" خاطرنشان کرد که واشنگتن از این سازمان تروریستی برای خراب کردن چهره نظام ایران استفاده می کند؛ به این ترتیب که از برخی مردان که به زبان فارسی صحبت می کنند کمک می گیرد تا به جهان این پیام را برسانند که نظام ایران یک نظام تروریستی است.
این منبع در ادامه افزود: «اعضای کنگره آمریکا گروهی از سازمان خلق را که با هدف انجام اقدامات تروریستی در مناطق مختلف عراق به طرق غیر قانونی وارد این کشور شده اند، مورد حمایت قرار می دهد. آمریکا تلاش دارد تا به جهان اعلام کند که جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با القاعده است و از طریق پخش اعترافاتی از همین ایرانی های وابسته به سازمان خلق با عنوان اینکه این ها طرفداران و حامیان نظام ایران هستند، قصد دارد این مساله را برای افکار عمومی به اثبات رساند.»
این منبع آگاه همچنین افزود: «کاخ سفید در ناامن کردن تهران ناکام ماند؛ لذا تلاش دارد تا جنگ را به خارج از تهران منتقل نماید. این طرح و برنامه نیاز به بودجه فراوانی دارد و اعضای کنگره آمریکا وعده تامین منابع مالی آن را داده اند.»
این در حالی است که طی مدت اخیر "جورج کیسی" فرمانده سابق نیروهای آمریکایی در عراق از پایگاه های مجاهدین خلق در ایالت آریزونای آمریکا بازدید به عمل آورده است.
همچنین "علاء الدین بروجردی" رئیس کمیته امنیت ملی و سیاست خارجه در مجلس شورای اسلامی ایران از برخی کشورهای اروپایی به خاطر حمایتشان از سازمان تروریستی مجاهدین خلق انتقاد نموده و سازمان خلق را مسئول کشتن نزدیک به 16000 تن از مردم ایران دانست.

انتشار: روزنامه المستقبل العراقی/ دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳


واشنگتن از (سازمان مجاهدین)

واشنگتن از (سازمان مجاهدین)


................
نوید رهایی
93/02/30



طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  آمریكا،  افشاگری،  پرونده،  خیانت ،  عملیات تروریستی،  آمریکا ، فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: امریكا منافقین، تروریست امریكایی، عراق سازمان خلق، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی