نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

هر مارکی که بزنید برای ما ارزش محسوب می شود؛ چرا که در طی سالیان دراز به خلق قهرمانی که خودت می گویی، خیانت کردیم و با رمالی تو ( مجاهد خلق قهرمان ) بود که با دستای خودمان چوپان های مرزی را خفه می کردیم و یا در داخل شهر ها زیر خمپاره له می کردیم و یا مختصات شهر های ایران را به صدام می دادیم تا موشک های الحسین صدام تکه پاره شان کند و یا از روی کردهای عراقی با تانک و نفر بر عبور می کردیم ...

آقای علی خاتمی: زوزه های مرگ منافقین بر علیه جدا شدگان فرقه رجوی

زوزه های مرگ تشکیلات منافقین بر علیه ما جدا شدگان فرقه رجوی

 

كربلایی علی خاتمی

﴿ سورة المنافقون – سورة ۶٣ – تعداد آیات ١١ ﴾

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

إِذَا جَاءَکَ الْمُنَافِقُونَ قَالُوا نَشْهَدُ إِنَّکَ لَرَسُولُ اللَّهِ وَاللَّهُ یَعْلَمُ إِنَّکَ لَرَسُولُهُ وَاللَّهُ یَشْهَدُ إِنَّ الْمُنَافِقِینَ لَکَاذِبُونَ ﴿١﴾ اتَّخَذُوا أَیْمَانَهُمْ جُنَّةً فَصَدُّوا عَنْ سَبِیلِ اللَّهِ إِنَّهُمْ سَاءَ مَا کَانُوا یَعْمَلُونَ ﴿٢﴾ ذَلِکَ بِأَنَّهُمْ آمَنُوا ثُمَّ کَفَرُوا فَطُبِعَ عَلَى قُلُوبِهِمْ فَهُمْ لا یَفْقَهُونَ ﴿٣﴾ وَإِذَا رَأَیْتَهُمْ تُعْجِبُکَ أَجْسَامُهُمْ وَإِنْ یَقُولُوا تَسْمَعْ لِقَوْلِهِمْ کَأَنَّهُمْ خُشُبٌ مُسَنَّدَةٌ یَحْسَبُونَ کُلَّ صَیْحَةٍ عَلَیْهِمْ هُمُ الْعَدُوُّ فَاحْذَرْهُمْ قَاتَلَهُمُ اللَّهُ أَنَّى یُؤْفَکُونَ ﴿۴﴾ وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ تَعَالَوْا یَسْتَغْفِرْ لَکُمْ رَسُولُ اللَّهِ لَوَّوْا رُءُوسَهُمْ وَرَأَیْتَهُمْ یَصُدُّونَ وَهُمْ مُسْتَکْبِرُونَ ﴿۵﴾ سَوَاءٌ عَلَیْهِمْ أَسْتَغْفَرْتَ لَهُمْ أَمْ لَمْ تَسْتَغْفِرْ لَهُمْ لَنْ یَغْفِرَ اللَّهُ لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ لا یَهْدِی الْقَوْمَ الْفَاسِقِینَ ﴿۶﴾ هُمُ الَّذِینَ یَقُولُونَ لا تُنْفِقُوا عَلَى مَنْ عِنْدَ رَسُولِ اللَّهِ حَتَّى یَنْفَضُّوا وَلِلَّهِ خَزَائِنُ السَّمَاوَاتِ وَالأرْضِ وَلَکِنَّ الْمُنَافِقِینَ لا یَفْقَهُونَ ﴿٧﴾ یَقُولُونَ لَئِنْ رَجَعْنَا إِلَى الْمَدِینَةِ لَیُخْرِجَنَّ الأعَزُّ مِنْهَا الأذَلَّ وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِینَ وَلَکِنَّ الْمُنَافِقِینَ لا یَعْلَمُونَ ﴿٨﴾ یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لا تُلْهِکُمْ أَمْوَالُکُمْ وَلا أَوْلادُکُمْ عَنْ ذِکْرِ اللَّهِ وَمَنْ یَفْعَلْ ذَلِکَ فَأُولَئِکَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿٩﴾ وَأَنْفِقُوا مِنْ مَا رَزَقْنَاکُمْ مِنْ قَبْلِ أَنْ یَأْتِیَ أَحَدَکُمُ الْمَوْتُ فَیَقُولَ رَبِّ لَوْلا أَخَّرْتَنِی إِلَى أَجَلٍ قَرِیبٍ فَأَصَّدَّقَ وَأَکُنْ مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠﴾ وَلَنْ یُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاءَ أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِیرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ﴿١١﴾ ...این روز ها ما شاهد این هستیم که اراجیف و جیغ و داد های منافقین سر به فلک زده است؛ اما چرا؟

به قول خود فرقه، ما جدا شده ها تیغ جلاد را تیز می کنیم و خود رجوی ملعون قربانی است .

پس کجا رفتند آن مجاهدین سال ۱۳۴۴ که سر لوحه مکتب شان صداقت بود؟ چرا رجوی که نان آن زمان را می خورد، امروز دست به کثیف ترین دروغ ها می زند؟

مگر رجوی نمی گوید جرم و جنایت علیه بشریت؟ پس چرا خود را مبرا می کند و دست به هر جنایتی می زند؟

اگر رجوی به صداقت معتقد است ( که نیست! ) چرا چند سطر از حرف های ما را در سایت هایش نمی زند تا نگون بختانی که در اسارتش هستند، خود قضاوت کنند .

به قول خود، فرقه ما را به مردم ایران شناسانده است!! فکر می کند مردمی است و مردم برای مزخرفات این ملعون ارزش قائلند!!

این ها مهم نیست و هر مارکی که بزنید برای ما ارزش محسوب می شود؛ چرا که در طی سالیان دراز به خلق قهرمانی که خودت می گویی، خیانت کردیم و با رمالی تو ( مجاهد خلق قهرمان ) بود که با دستای خودمان چوپان های مرزی را خفه می کردیم و یا در داخل شهر ها زیر خمپاره له می کردیم و یا مختصات شهر های ایران را به صدام می دادیم تا موشک های الحسین صدام تکه پاره شان کند و یا از روی کردهای عراقی با تانک و نفر بر عبور می کردیم.

تیپ می فرستادی تا مردم بصره را سرکوب کنند، برای خوش رقصی و تأئیدیه مزدوری از صدام.

این است مجاهد خلق قهرمان!!

بله اگر سوره منافقین را گذاشتم به این دلیل است که این سوره مقدس را نمی تواند منکر بشود که دست ساخت علمای جمهوری اسلامی است.

قضاوت با خوانندگان است. ما که حقایق را گفتیم، مزدور و نفوذی شدیم!!!!!

تمام کسانی که در دنیا زندگی می کنند، چه خارجی و چه ایرانی و چه جدا شده های خود فرقه که جلوی رجوی سر خم نمی کنند، مزدورند یا نفوذی ( جرأت این را ندارد که نفوذی را تعریف کند)

رجوی در جنایاتش نه به ایرانی رحم می کرد، نه به کرد عراقی و نه به شیعه، نه به مسیحی و یهودی و … .

رجوی ملعون رذل با صدام بر سر یک سفره نقشه کشتار مردم ایران و عراق را می کشیدند. کاش امکانی وجود داشت که به منطقه کفری می رفتم و چند تا از عکس های روستاهای خراب شده را برایتان می گرفتم و در اینجا می گذاشتم تا بدانید زیر پوش «هل من ناصر ینصرنی» رجوی ملعون چیست؟

انبوهی جنایت و مزدوری برای صدام که با مدرک و سند و شاهد زنده قابل اثبات است و خدا را شکر که زنده ماندم تا ذره ای از جنایات رجوی را افشا کنم؛ نه بخاطر اراجیفی که فقط لایق خود رجوی ملعون است و به من نسبت می دهد، بلکه بخاطر نزدیک به سه هزار نفری که در اسارت دارد و تمام زندگی و عمرشان را دارد تباه می کند .

من برای شروعی زندگی جدید به وطنم نیاز دارم و با کسی تعارف ندارم و اراجیف رجوی را هم که مثل خود رجوی و تشکیلاتش بوی تعفن می دهد لایق خودش می دانم .

در نتیجه با این طور رمالی ها و پایچه ورمالیدگی جنایاتت پوشانده نمی شود و بدلیل نجابت (!) ارگان های بشر دوست و دولت عراق است که این چهار روز بعد از صدام دوام آوردی و این روز ها هم که دستمال دست امریکا شدی و منتظری که از تواستفاده کند (بابا دیر رسیدی نگار سر مست ) که دندان تیز کرده بودی امریکا به ایران حمله می کند و جناب با هواپیما تشریف می برید سر قدرت!! شتر در خواب بیند پنبه دانه.

بله همین مزدوران هستند که در تشکیلات مخوفت آن ها را آدم حساب نمی کردی، امروز از ترس به انواع مارک های ریز و درشت متوصل شدی و جرأت نداری یک جمله کامل را در سایت های مردم فریبت بزنی؛ حتی راضی هستی رپرتاژ شبکه های ایران را بزنی ولی یک جمله ما برایت خط قرمز است. چرا؟

چون سعی می کنی با این مزخرفات و سانسور حرف های واقعی، ما را نادیده بگیری ولی با وجود این باز هم تا این حد در تنگنا قرارت دادیم که همین میزان را بالا بیاوری. خوب است و خودت را جلوی همه آن هایی که در اسارت تو هستند بی آبرو تر .

علی خاتمی
...........................
نوید رهایی
31 اردیبهشت 1393طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: علی خاتمی، فرقه ها، منافقین، جدا شدگان، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی