نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 4 خرداد 1393
این وعده توخالی در حالی عنوان می‌شود که منافقین در زمان حیات بزرگترین و تنها حامی خود صدام‌حسین، صرفا برای مقابله با جمهوری‌اسلامی صاحب این مکان شدند تا بازوی کمکی و ستون پنجم برای ارتش بعث باشند. در همان زمان هم مشخص شد اصطلاح پر طمطراق ارتش ‌آزادی‌بخش یک فکاهی بیش نیست ...


 تشکیلات بی دم و اشکم و ادعای هزار اشرف

رجوی فوق تخصص فریب، نیرنگ و خالیبندی است


 تشکیلات بی دم و اشکم و ادعای هزار اشرف

 
فقدان اشرف و برچیده شدن پایگاه نظامی و انتقال ‌ته‌مانده‌های آن به یک کمپ شبه قرنطینه، زخمی کاری بر پیکره منافقین است. از این زخم می‌توان برای تحلیل وضعیت فعلی منافقین و نام‌گذاری‌ جدید این فرقه بهره جست‌.

پس از انهدام پایگاه نظامی نیروهای منافقین و آوارگی آنان در کمپ لیبرتی و انتقال برخی به خارج از عراق بازوی از کار افتاده نظامی منافقین، قطع شد. نیروهای باقی‌مانده از نابودی اشرف هم، افرادی سرخورده و وحشت‌زده از حملات بعدی جوانان عراقی، مستقر در لیبرتی هستند؛ می‌ماند مرکزیتی توهم‌زده و لای زرورق در فرانسه و یک پیرزن مدل و به اصطلاح خودش پرزیدنت. با این اوصاف دیگر نیروی نظامی نمی‌ماند که منافقین بتوانند بر اساس آن خود را مجاهد بنامند، لذا به تبع آن باید واژه مقاومت را هم از شورای به اصطلاح ملی مقاومت حذف کنند.

فی‌الحال سازمان که قبل از آن هم با واژه خلق سروکاری نداشت، با واژه مجاهد بیگانه شده است و فقط نام سازمان را یدک می‌کشد. این تشکیلات اگر سازمان هم باشد مانند نامش خالی از هویت و هرگونه محتوا شده و انتظار روزهای پایانی خود را می‌کشد. اما همچنان برای سرپا نشان دادن خود می‌کوشد دست‌کم در اینترنت و شبکه تلوزیونی خود این واقعیت را پنهان کند و وعده اشرف‌‌های بیشتر را به هواداران خیالی خود می‌دهد.

بررسی ادعای تکثیر اشرف

این ادعا یا به عبارتی وعده توخالی در حالی عنوان می‌شود که منافقین در زمان حیات بزرگترین و تنها حامی خود صدام‌حسین، صرفا برای مقابله با جمهوری‌اسلامی صاحب این مکان شدند تا بازوی کمکی و ستون پنجم برای ارتش بعث باشند. در همان زمان هم مشخص شد اصطلاح پر طمطراق ارتش ‌آزادی‌بخش یک فکاهی بیش نیست؛ اما در حال حاضر و با وجودی که ارتش آزادی‌بخشی هم در کار نیست هیچ کشوری حتی دوستان فرانسوی و آمریکاییشان پذیرای حتی بازماندگان اشرف و لیبرتی نیستند و پر واضح است که آمریکا با هزار وعده و وعید اقتصادی، آلبانی فقیرترین کشور اروپایی را به پذیرش تعدادی از آنها مجاب کرده است.

امروزه و با ترس عمومی در جهان از مساله تروریسم، فرار دولت‌ها از اتهام به رابطه با تروریسم، روابط گسترده دولت ایران با کشورهای جهان، حل و فصل تدریجی مساله هسته‌ای ایران و‌‌‌... نه تنها استحاله و انهدام منافقین مسجل است که فرضیه تکثیر و بازگشت پادگان‌هایی همانند اشرف کاملا غیر عقلانی و کودکانه می باشد.
سهراب ناصری   
.........................
93/03/04طبقه بندی: آرشیو 93،  پرونده،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  نگاه، 
برچسب ها: منافقین، فریب، هزار اشرف، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی