نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

عبدالمهدی الخفاجی عضو ائتلاف دولت قانون عراق با تأکید بر ضرورت حل نهایی پرونده گروهک تروریستی منافقین گفت: این گروهک یا باید در عراق محاکمه شود یا به مقامات ایرانی استرداد شود.


عضو ائتلاف دولت قانون: منافقین باید به ایران تحویل داده شوند
عضو ائتلاف دولت قانون:
منافقین باید به ایران تحویل داده شوندبه گزارش حوزه سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان عبدالمهدی الخفاجی نماینده مجلس عراق در گفتگویی با اشاره به تلاش‌های خود و دیگر نمایندگان مجلس عراق برای اخراج این گروهک از کشورش گفت: سال گذشته به همراه تعدادی از اعضای کمیسیون حقوق بشر پارلمان تلاش‌هایی برای صدور مصوبه‌ای برای الزام دولت به اخراج منافقین تروریست تا پیش از پایان سال داشتیم.  
 
الخفاجی با اشاره به حقوق قربانیان گروهک تروریستی منافقین گفت: هیچ راهی برای ادامه حضور منافقین در عراق نیست و فارغ از نوع جنایات آن‌ها این گروهک تروریستی باید به ایران تحویل یا در عراق محاکمه شود. 
 
این عضو ائتلاف دولت قانون با اشاره به سفر چندی پیش رئیس قوه قضاییه عراق و اعلام آمادگی وی در دیدار با خانواده شهدای ترور برای همکاری در تحویل تعدادی از عناصر گروهک تروریستی منافقین به ایران، ابراز امیدواری کرد تا این سفر منجر به همکاری بیش از پیش دو طرف در تمامی موضوعات شود. 
 
عضو ائتلاف دولت قانون وابسته به نخست وزیر عراق در پاسخ به پرسشی درباره تحولات پرونده گروهک منافقین در دولت و پارلمان جدید عراق گفت: این مسئله منوط به شکل و ترکیب پارلمان و دولت آتی است اما موضع دولت قانون در اخراج منافقین از عراق کاملا روشن است.
................................
۰۴ خرداد ۱۳۹۳
طبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: منافقین، اعضا، استرداد، ایران، رجوی، عراق، عبدالمهدی الخفاجی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی