نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393
ابراهیم‌ خدابنده که مدت 23 سال عضو سازمان منافقین بود؛ بعد از رهایی از این فرقه تروریستی در جهت روشن کردن اذهان عمومی اقدام به ترجمه کتاب گستن‌بندها نوشته دکتر استیون حسن آمریکایی کرد.
رونمایی از کتاب گسستن بندها


در حاشیه هشتمین روز نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در غرفه پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین از کتاب گسستن‌بندها نوشته استیون حسن ترجمه ابراهیم خدابنده یکی از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین رونمایی شد.

گسستن بندها


ابراهیم‌ خدابنده که مدت 23 سال عضو سازمان منافقین بود؛ بعد از رهایی از این فرقه تروریستی در جهت روشن کردن اذهان عمومی اقدام به ترجمه کتاب گستن‌بندها نوشته دکتر استیون حسن آمریکایی کرد.

ابراهیم خدابنده هدف خود از ترجمه این کتاب را چنین بیان کرد: همانگونه که از نام کتاب مشخص است گسستن ‌بندهای ذهنی منظور کتاب می‌باشد. چون گرفتار شدن در فرقه‌ها باعث می‌شود ذهن انسان اسیر و قفل شود.

وی گفت: این کتاب را به چند دلیل ترجمه کردم، اول اینکه موضوع کنترل ذهن مخرب فرقه‌ای موضوعی می‌باشد که کمتر به آن پرداخته شده است و جای کار زیادی دارد؛ دانشمندان می‌گویند این پدیده تهدید اصلی هزار سوم می‌باشد، دوم به دلیل اینکه من خودم سالها عضو سازمان بودم و تجارب زیادی در مورد سازمان منافقین دارم، این فرقه یکی از بارزترین مصادیق مخرب کنترل ذهن می‌باشد.

ابراهیم خدابنده ادامه داد: یکی از مهمترین دلایل من از ترجمه این کتاب روشن کردن ذهن پدران، مادران و همچنین جوانان است که با سازمان منافقین آشنایی داشته باشند و بدانند که سازمان چگونه یک فوبیا(وحشت) را در ذهن فرد می‌کارد و فرد را وابسته به فرقه می‌کند طوری که به لحاظ ذهنی دیگر نمی‌تواند از آنها جدا شود.

مترجم کتاب گسستن‌بندها گفت: این کتاب مشخص میکند که افراد چگونه با استفاده از روش‌های روانی جذب فرقه‌ها می‌شوند، ذهنشان کنترل می‌شود و مرحله به مرحله به آن پرداخته شده است، چون افرادی که درون فرقه هستند خیلی سخت می توانند خودشان را نجات بدهند، این افراد حتما نیازمند کمک هستند.

تاریخ انتشار 17 اردیبهشت 1393

..........................
نوید رهایی 93/02/17طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93، 
برچسب ها: رونمایی از کتاب گسستن بندها، نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، استیون حسن، ابراهیم خدابنده، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی