نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

روزنامه وال استریت ژورنال مدعی شد مدارکی را از منافقین به دست آورده که نشان می‌دهد ایران هسته مرکزی تیم محققان سلاح‌های هسته‌ای را حفظ کرده است.

ادعای جدید وال استریت ژورنال با استناد به اطلاعات منافقین

ادعای جدید وال استریت ژورنال با استناد به اطلاعات منافقین

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، وال استریت ژورنال در گزارشی مدعی شد که گروهک منافقین اطلاعاتی را در اختیار آنها قرار داده که نشان می‌دهد تهران هسته‌ی مرکزی تیم محققان سلاح‌های هسته‌یی‌اش را فعال و دست نخورده نگه داشته است.

در ادامه این گزارش ادعا شده است: تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران برای تولید یک دستگاه انفجاری هسته‌ای به دهه 1980 بر می‌گردد که بنا بر اسناد مربوط به آژانس‌های اطلاعاتی غرب در آن زمان این کشور یک مرکز تحقیقاتی فیزیک وابسته به وزارت دفاع در تهران تاسیس کرده و در آنجا به تحقیقات خود می‌پرداخت. سپس در سال‌های بعد از آن جمهوری اسلامی ایران تحت یک طرح با نام " آماد" مطالعات خود در زمینه سلاح‌های هسته‌ای را محکم کرده است.

این روزنامه همچنین ادعا کرد: طرح آماد آن طور که آژانس‌های اطلاعاتی غرب می‌گویند با پروژه‌هایی شامل به دست آوردن فن‌آوری‌های با کاربرد دوگانه توسعه چاشنی‌های هسته‌ای و آزمایشات پر قدرت مربوط به مواد شکاف پذیر فشرده مرتبط بوده است که طبق گزارشات آژانس بین‌المللی انرژی اتمی فعال ترین دوره آن در سالهای 2002 و 2003 بوده است.

این ادعاها در حالی مطرح می شود که تاکنون آژانس بین المللی انرژی هسته‌ای هیچ مدرکی درباره وجود برنامه هسته‌ای نظامی در بازرسی‌های گسترده خود از ایران نیافته است.

پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳ / May 29 2014
...........................
نوید رهایی
93/03/08طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  ایران ستیزی،  جاسوسی، 
برچسب ها: وال استریت ژورنال، استناد به اطلاعات منافقین، سلاح‌های هسته‌یی‌،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی