نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

«داریل کیمبال»، مدیر انجمن کنترل تسلیحاتی آمریکا به گزارشی از روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال که با استناد به گزارشی از منافقین اتهاماتی درباره برنامه هسته‌ای ایران مطرح کرده بود، واکنش نشان داد. طبق گزارش پایگاه خبری «نیشن»، آقای کیمبال با بیان اینکه برخی از گزارش‌های «مجاهدین خلق» درباره ایران صحیح نبوده‌اند از انتشار این گزارش در صفحه سردبیر و نه در قسمت اخبار ابراز تعجب کرده است ...

واشنگتن: مجاهدین خلق (فرقه رجوی) منبع معتبری نیستند

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) منبع معتبری نیستند
واشنگتن: گزارش وال استریت ژورنال غلط است. مجاهدین خلق (فرقه رجوی) منبع معتبری نیستند
 
واشنگتن: گزارش وال‌استریت ژورنال درباره برنامه هسته‌ای ایران درست نبود
 
مدیر انجمن کنترل تسلیحاتی آمریکا به ادعای چند روز پیش یک روزنامه آمریکایی درباره برنامه هسته‌ای ایران که بر پایه گزارش‌هایی از گروهک منافقین مطرح شده بود، واکنش نشان داد.
 
«داریل کیمبال»، مدیر انجمن کنترل تسلیحاتی آمریکا به گزارشی از روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال که با استناد به گزارشی از منافقین اتهاماتی درباره برنامه هسته‌ای ایران مطرح کرده بود، واکنش نشان داد.
 
طبق گزارش پایگاه خبری «نیشن»، آقای کیمبال با بیان اینکه برخی از گزارش‌های «مجاهدین خلق» درباره ایران صحیح نبوده‌اند از انتشار این گزارش در صفحه سردبیر و نه در قسمت اخبار ابراز تعجب کرده است.
 
این مقام آمریکایی درباره گزارش این روزنامه آمریکایی گفت: «جای تعجب است که این گزارش در بخش سرمقاله انتشار یافته بود. به نظر نمی‌رسد ویراستارها تلاشی برای بررسی صحت اطلاعات آن کرده باشند و آنها (اکنون) از آن حمایت نمی‌کنند.»
 
روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال دو روز پیش با استناد به گزارشی از گروهک منافقین، ایران را به ادامه تحقیقات هسته‌ای، با حفظ هسته مرکزی تیم تحقیقات در زمینه تسلیحات اتمی متهم کرده بود.
 
نمایندگی جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک نیز در یک بیانیه مطبوعاتی ادعاهای مندرج در سرمقاله روزنامه «وال استریت ژورنال» در شماره مورخ ششم خرداد ماه جاری در مورد برنامه هسته ای ایران را بی پایه و اساس خوانده و آن را جعل واقعیات و تحریف حقائق دانسته بود.
 


2014/05/30 by Iran Interlink

خبرگزاری فارس به نقل از نیشن، واشنگتن، سی ام می ۲۰۱۴
.........................
نوید رهایی
93/03/10

در همین رابطه:


ادعای جدید وال استریت ژورنال با استناد به اطلاعات منافقین


واکنش ایران به ادعای هسته‌یی روزنامه وال‌استریت ژورنال


طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  آمریكا،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: گزارش وال استریت ژورنال، فرقه رجوی، کیمبال، نیشن،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی