نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سازمان ملل روز یکشنبه اعلام کرد: در جریان خشونت‌ها در مناطق مختلف عراق، به جز استان «الانبار» دستکم 799 نفر کشته و 1409 تن زخمی شده‌اند.

تلفات خشونت‌ها در عراق
تلفات خشونت‌ها در عراق به بالاترین حد در سال 2014 رسید؛ 799 کشته در یک ماه


 به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، سازمان ملل روز یکشنبه با انتشار گزارشی اعلام کرد که خشونت‌های عراق در یک ماه گذشته (ماه می) دستکم جان 799 نفر را گرفته است. این رقم بالاترین میزان تلفات ماهانه از ابتدای سال 2014 میلادی است.

هیئت نمایندگی سازمان ملل در عراق موسوم به «یونامی» اعلام کرده است که 603 نفر از قربانیان خشونت‌های ماه گذشته، غیرنظامی و 196 نفر دیگر از نیروهای امنیتی بوده‌اند. این گروه همچنین اعلام کرده است که در جریان این خشونت‌ها، 1409 نفر از جمله 1108 غیرنظامی نیز زخمی شده‌اند. میزان تلفات خشونت‌ها در ماه قبل، 750 نفر اعلام شده بود، که آن هم تا آن زمان در سال 2014 بی‌سابقه بود. در بین شهرهای عراق، بغداد با 399 کشته، بالاترین میزان تلفات را به خود دیده است.

استان‌های نینوا با 113 و صلاح‌الدین با 94 نیز دیگر مناطق پرتلفات عراق در یک ماه گذشته بوده‌اند. این در حالی است که در این آمارها، تلفات و زخمی‌های مربوط به استان «الانبار» که اکنون بخش‌هایی از آن در تصرف گروه‌ تروریستی «داعش» است و نبردهایی سنگین در آن در جریان است، لحاظ نشده است. میزان حملات تروریستی در عراق طی دو ماه اخیر و در آستانه انتخابات رشد چشم‌گیری را داشته است. گروه‌های تروریستی تلاش زیادی کردند تا انتخابات عراق را که دو هفته قبل برگزار شد و شیعیان اکثریت را در آن به دست آوردند، بر هم بزنند.
خبرگزاری فارس
...............................
نوید رهایی
11 خرداد 93طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  عملیات تروریستی،  اخبار ایران و جهان،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: تلفات خشونت‌ها در عراق، سازمان ملل، الانبار، تروریست، داعش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی