نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گروهک تروریستی منافقین عضویت غلامرضا خسروی که صبح امروز به دار مجازات آویخته شد، در این شبکه را تایید کرد.گروهک منافقین همکاری و عضویت خسروی را تایید کرد


به گزارش خبرگزاری مهر، گروهک منافقین به عضویت غلامرضا خسروی که صبح امروز به دار مجازات آویخته شد، در سازمان مجاهدین اذعان کرد.

حسابهای کاربری منافقین با انتشار گسترده تصاویر قدیمی از خسروی،نسبت به اعدام عضو این شبکه واکنش نشان داده اند.

مریم قجر (مشهور به مریم رجوی) در توئیتهایی که منتشر کرده است، خسروی را یک "قهرمان مجاهد" خوانده که مرگ وی باعث سوگواری تمام اعضای گروهک منافقین شده است.
 
گروهک منافقین همکاری و عضویت خسروی را تایید کرددرحالی که منافقین سعی میکنند با گره زدن داستان خسروی به بند 350 اوین، ضدانقلاب فراری را نیز با خود همراه کنند، اما توئیت دیگر مریم رجوی که درواقع به مثابه گاف دیگری تلقی میشود، به قدیمی بودن داستان حکم اعدام خسروی اشاره کرده است. وی در این توئیت، با انتشار تصویری قدیمی و مربوط به عضویت خسروی در سازمان منافقین، به موضوع قدیمی بودن حکم اعدام غلامرضا خسروی اذعان کرده است.

گروهک منافقین همکاری و عضویت خسروی را تایید کرد

در حساب توئیتر سازمان منافقین نیز از خسروی به عنوان فعال عضو این سازمان یاد شده است.


کد خبر: 2303159
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۳/۱۱ - ۱۸:۴۵


 
............................................

اعدام یکی از مرتبطین گروهک تروریستی منافقین در زندان


خبرگزاری آریا-یکی از اعضای مرتبط با گروهک تروریستی منافقین سحرگاه امروز در زندان اعدام شد.
به گزارش خبرگزاری آریا، محکوم علیه غلامرضا خسروی سوادجانی فرزند قلی پیشتر به اتهام محاربه از طریق تلاش موثر برای پیشبرد اهداف گروهک منافقین فعالیت کرده بود.
محکوم علیه یاد شده از سال 1360 تا 1365 سابقه دستگیری و محکومیت قضایی در هواداری از جریان نفاق را داشت.
وی در بهمن ماه سال 1386 بار دیگر به دلیل ارتباط با این گروهک تحت تعقیب قضایی قرار گرفته بود. از نامبرده در زمان دستگیری مقادیر زیادی اسناد اعم از مکتوب و تصویری از مراکز مهم کشور از جمله مراکز و تاسیسات نظامی کشف و مشخص شد که وی این تصاویر را به همراه تصاویر و اسناد دیگری از وقایع کشور در اختیار گروهک یادشده و نیز رسانه های مرتبط با آن گروهک قرار داده است.
نامبرده هم چنین با ارایه کمکهای مالی به گروهک یاد شده تلاش کرده بود که برخی افراد را به تشکیلات منافقین وصل کند.
پس از ارسال پرونده به دادگاه، جلسه رسیدگی به اتهامات وی با حضور وکیل مدافع متهم و نماینده دادستان در یکی از شعب دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد که دادگاه پس از رسیدگی وی را به اعدام محکوم کرد و حکم صادره از سوی یکی از شعب دیوان عالی کشور نیز مورد تایید قرار گرفت.
پایگاه اطلاع رسانی دادستانی تهران امروز اعلام کرد، پس از ابلاغ حکم صادره تقاضای اعمال ماده 18 اصلاحی نیز صورت گرفت  که با رد این تقاضا، حکم به مرحله اجرا گذارده شد.
11 خرداد 93
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: غلامرضا خسروی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی