نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر در اقدامی مداخله جویانه و در حمایت از گروهک تروریستی منافقین در پیام توییتری از اعدام یکی از اعضای این گروهک تروریستی در ایران ابراز ناخرسندی کرد.

احمد شهید از اعدام یکی از اعضای گروهک تروریستی منافقین در ایران ابراز تأسف کرد

احمد شهید، هوادار فعال فرقه تروریستی منافقین

احمد شهید از اعدام یکی از اعضای گروهک تروریستی منافقین در ایران ابراز تأسف کرد

گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر در اقدامی مداخله جویانه و در حمایت از گروهک تروریستی منافقین در پیام توییتری از اعدام یکی از اعضای این گروهک تروریستی در ایران ابراز ناخرسندی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، «احمد شهید»، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر در اقدامی مداخله‌جویانه در حمایت از گروهک تروریستی منافقین در یک پیام توییتری از اعدام یکی از اعضای گروهک تروریستی منافقین در ایران ابراز ناراحتی کرد.
 
وی در این پیام نوشت: من از اعدام یک زندانی سیاسی در ایران متحیر و ناراحت شدم و این اقدام نقض قانون بین‌الملل است.
 
سحرگاه روز یکشنبه 11 خرداد، غلامرضا خسروی سوادجانی که پیشتر به اتهام محاربه از طریق تلاش موثر برای پیشبرد اهداف گروهک منافقین مجرم شناخته شده بود، اعدام شد.
 
محکوم علیه یاد شده از سال 1360 تا 1365 سابقه دستگیری و محکومیت قضایی در هواداری از جریان نفاق را داشت. وی در بهمن ماه سال 1386 بار دیگر به دلیل ارتباط با این گروهک تحت تعقیب قضایی قرار گرفته بود.
 
از نامبرده در زمان دستگیری مقادیر زیادی اسناد اعم از مکتوب و تصویری از مراکز مهم کشور از جمله مراکز و تاسیسات نظامی کشف گردید و مشخص شد که وی این تصاویر را به همراه تصاویر و اسناد دیگری از وقایع کشور در اختیار گروهک یادشده و نیز رسانه‌های مرتبط با آن گروهک قرار داده است.
 .........................
13 خرداد 93طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  سازمان ملل، 
برچسب ها: احمد شهید، سازمان ملل، اعدام،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی